Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guga


guga
Közösségépítő

Van egy olyan érzésem, hogy ez nekem szólt :D
Ha önérzetes vagy letagadhatod :DDD

Ha így van, ha nem írok rá választ álá szubjektiv.
Nem szégyen a kudarc. Szükséges ahhoz, hogy az ember lélekben edzett legyen.
A vírusokhoz szoktam hasonlítani. Az az ember, aki a testében sok támadást kapott az ellenállóbb. Nem esik el ha jön egy szellő, mások meg futnak az orvoshoz.

Nemrég találkoztam egy erdélyi emberrel, akinek 5-6cm hosszan beszakadt a koponyája. Én kötöztem be. Megköszönte és részéről rendben is volt, ment dolgozni tovább.

Ha ez egy átlag budapestivel történik 4 hétig ágyban van és sajnáltatja magát :D

De nem is ez a lényeg, hanem a kudarc. Túl szép lenne ha minden sikerülne. Az nem az alázat útja, hanem a büszkeségé.
Pár elszenvedett vereség után az ember elcsendesedik.
Még nem tudom mire megy ki a játék, de azzal szoktam biztatni magam, hogy nincs mitől félnem, már most az örök életet élem, annak a részese vagyok :D


1. Péld 3,12
Mert a kit szeret az Úr, megdorgálja, és pedig mint az atya az ő fiát, a kit kedvel.

4. Zsid 12,6
Mert a kit szeret az Úr, megdorgálja, megostoroz pedig mindent, a kit fiává fogad.

Legalább van miért Istenhez fordulni :B a sikeres embereknek nincs szüksége rá. Ezért nem szégyen a kudarc.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

félig vicc a régebbi időkből:
Kirándul Bill Clinton és a neje egy autóval, megállnak tankolni. Bill elhűlve veszi tudomásul, hogy a felesége a benzinkutas fickó nyakába ugrik, puszi balról, puszi jobbról, beszélgetnek. Majd amikor továbbmennek, megkérdezi a feleségét:
- mondd már, ki volt ez a fickó?
- áá semmi, csak Joe, a gimnáziumi osztálytársam.
- látod, ha nem hozzám jössz, most egy benzinkutas felesége lennél.
- látod, ha hozzá mentem volna, most ő lenne az elnök...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) talmida válasza guga (#1) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szia guga, te elég szerencsésnek mondható vagy. Belôled ki lehet nézni ''valamit''. :DDD
De természetesen mindenkinek elkel egy kis bátorítás.

..én ugyan az iskolában amolyan jótanuló-féle voltam, de aztán engem is ért egy két meglepetés...keresztény nyelvezettel élve: ''próba'' (..most nagyon finoman fogalmaztam)

De vannak olyanok, akik egész életükben mást sem hallottak, csak azt, hogy : ''Hülye vagy fiam, semmi nem lesz belôled!''

Pedig nagy meglepetéseket produkál az élet.( Lehet, hogy--ha nem számûznek, akkor --errôl is írok egy két sort egyszer....)

Amit az erdélyi emberrôl mondtál, azt itteni viszonylatban én is aláírhatom...Itt is nagyon kemények, edzettek az emberek a magyarországi tapasztalataimhoz képest. Örülök, hogy nem én hoztam föl elôször, mert akkor ez is amerikanizmusnak minôsülne :DDD (Különben nagyon rossz ''érzés'', hogy ilyen óriási az amerika-gyûlölet odaát! :O No, min1. Ez van. Sajnálom!! )


[Szerkesztve]

IN GOD WE TRUST!

(#4) talmida válasza bambano (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Minden nézôpont kérdése. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#5) talmida válasza guga (#1) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Guga, még valami. Te egy --viszonylag :DDD -- fiatal, tehetséges ember vagy, aki ''ráadásul'' keresztény is. Yó kombináció. :D Amit az alázatról írtál, az is nagyon igaz. De olvastam viszlát írását a sikerrôl. Szerintem is az a legnagyobb veszély..ill. ''próba'', mert sokkal könnyebb alázatosnak lenni lent, mint fönt. :DDD

[Szerkesztve]

IN GOD WE TRUST!

(#6) guga válasza talmida (#5) üzenetére


guga
Közösségépítő

Könnyebbség vagy kényszerűség nem mindegy :D magától senki nem lesz alázatos. Isten az, aki megaláz és nem véletlenül mondja az írás, hogy Övé a dicsőség.
Még azzal sem állhatok elé, hogy alázatos voltam, kérem a jutalmam, mert Isten alázott meg, hogy felismerjem mi vagyok. Ez volt a kegyelem :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#7) tildy


tildy
nagyúr

Én tudom rosszul, hogy a főoldalon egyszerre egy embertől csak egy írás lehet kinn?:F
Nomindegy:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) talmida válasza tildy (#7) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az mit jelent? Csak kétnaponta szabad írni, vagy három? :F

...egyébként ''ne féljetek'', holnap nem jövök, mert elutazunk. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#9) guga válasza tildy (#7) üzenetére


guga
Közösségépítő

Egyelőre ez nem szabály, a moderáción múlik, hogy észreveszi e.
Általában finoman megkérik vagy a háttérben leveszik a public pipát az írásról.

Nekem egyszer szóltak, azóta a friss írásaim előtt az előzőről leveszem a pipát.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) guga válasza talmida (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

n eddig is cakkosra rágtam a körmöm, de most hogy megnyugtattál alábbhagyott :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) tildy válasza guga (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem egyszer volt kettő kinn, de akkor szinte rögtön belenyúltak (átdátumozták) , és szóltak, hogy egyszerre nem lehet kettő a főoldalon. Csak kicsit furcsa volt, hogy nekem nem lehet, másnak meg lehet :F
Talmida: félre ne értsd, nem ellened szólt. Egyébként érdemes tényleg előredátumozni, hogy több ember írása legyen olvasható a főoldalon.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) Nimrod válasza tildy (#11) üzenetére


Nimrod
addikt

Télapó nekem is átdátumozta egyszer, nem lehet kint kettő egy nap.

(#13) Racecam válasza talmida (#8) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tildy annyira jól tudja, hogy Neked is írtam privát üzenetet amiben mind ezt leírtam és az írásodat előredátumoztam 5-re. Nem nagyon örülök neki, hogy felülbíráltad és visszaállítottad a megjelenés időpontját.
Ezzel az írásod vissza is kerül a blogodba.

(u.i.: Szeretném, ha ez így is maradna!!)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#14) Nimrod válasza Racecam (#13) üzenetére


Nimrod
addikt

Télapó itt van... :DDD

(#15) tildy válasza Racecam (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugye most nem leszek én az aktuális gonosz manó?:F (remélem csak félreértek valamit).

Egyébként meg: a télapóra érdemes hallgatni, különben üres marad decemebrben a csimmácska ;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) Racecam válasza tildy (#15) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, már sokkal régebben levettem és írtam privátot, akkor még nem is volt az írásnak topicja.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) talmida válasza Racecam (#13) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Ezer bocsánat!! Elôszöris azért, mert visszadátumoztam. Azt hittem, hogy ''géphuba'' :DDD

Másodszor, ...ö..... lécci nézzétek el, ha hülyén hangzik a kérdés, de hol lehet a privát üzeneteimet elolvasni?? :F Fogalmam sincs. Emailt egy szálat sem kaptam, ha az lenne a privát üzenetek helye.

IN GOD WE TRUST!

(#18) tildy válasza talmida (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Kuksolj kicsit jobbra, ott van:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) talmida válasza tildy (#18) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Azt látom, hogy én hogyan írhatok privátot, csak azt nem, hogyha nekem írnak ilyent, azt hol találom? :B

IN GOD WE TRUST!

(#20) tildy válasza talmida (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondom, jobbra. a kereső alatt:

privát üzeneteim

összes beérkezett...

összes elküldött...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) talmida válasza talmida (#19) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Á!!!! megvan! Na, akkor mégjobban megvastagítom a bôrt a képemen, és óvatosan kinyitom a ''box''ot.

IN GOD WE TRUST!

(#22) bambano válasza talmida (#17) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Gép nem szokott ilyen jellegű hibát véteni. Vagy működik rendesen, vagy ha hibát vét, akkor a majdnem üres főoldalon pár soros magyarázkodást találsz, hogy összeomlott minden és vakarják a fejüket az üzemeltetők.

A ''kis'' hiba az én tapasztalataimban nem jellemző.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#23) talmida válasza bambano (#22) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szokott, nem szokott, én valóban azt hittem, hogy nem ''ember'' hajtotta végre az átállítást. Az soha nem jutott volna az eszembe, hogy itt versengés folyik az írások megjelenéséért! :Y A nemes versenyt szeretem, de minden versengést útálok.

Pláne, hogy letolást kap az, aki írást ''letol''. Távol álljon ez tôlem!

[Szerkesztve]

IN GOD WE TRUST!

(#24) tts válasza guga (#1) üzenetére


tts
addikt

5-6cm hosszan beszakadt a koponyája... ment dolgozni tovább. - tudod mikor! Én sajna már láttam valóban beszakadt koponyájú embert, biztosíthatlak, az ember ha 5-6 cm hosszan beszakad a koponyája, örülhet ha egyáltalán túléli a dolgot.

Úgye ezeket a jól hangzó példaszövegeket csak kitalálod ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.