Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hakosh


hakosh
tag

A Dell csak egy hatalmas telefon, viszont az E-Noa kéne

(#2) Killing


Killing
addikt

Ha a Dell Streak itthon is 300 dodó lenne 190 forintos árfolyamon számolva már rohannék is a boltba.
Itthon tuti 100k fölött lesz... :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3) Scoobyka válasza hakosh (#1) üzenetére


Scoobyka
addikt

300dodo x210 ft os arfolyammal szamolva is kene egy ilyen tudasu telefon....mind2 eleg jo aron van,ha hozzak a megirtakat akkot sutem megeri ;)

(#4) L3zl13 válasza Killing (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

190 forintos árfolyamon én nem ilyen kütyüt vennék, hanem dollárt :D

Aki hülye, haljon meg!

(#5) hakosh válasza Scoobyka (#3) üzenetére


hakosh
tag

Annyiért megérné, de mennyire valószínű, hogy valóban 300 dollárért megvehető lesz? Egy HTC Desire kb. ugyanitt van ami a beljesét illeti és az most 600 felett kezdődik. Bár nem néztem utána, hogy mi az oka ennek a becslésnek, de szerintem mindenképpen túl optimista.

(#6) Everman


Everman
addikt

10"-on 480x800?
Viccnek is rossz. A 2.1 viszont nem támogat nagyobb felbontást.

(#7) Dotcom


Dotcom
aktív tag

itthon 200 fölött lesz

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#8) Tim82 válasza Everman (#6) üzenetére


Tim82
nagyúr

A cikkben semmi nincs a 10" tablet (az E-Noa Interpad) felbontásáról, szóval nem tudom, honnan sikerült azt leszűrnöd, hogy 800x480 lesz.

A felbontásról egyelőre csak pletykák vannak, amik nekem "kicsit" eltúlzottnak tűnnek. ("Word has it that this tablet will pack a very impressive IPS display, with a resolution of 1920 x 1080 pixels." [link]) Máshol azért visszafogottabban fogalmaznak, de valószínűleg bőven több lesz 800x480-nál a felbontás. ("Interpad has a 10-inch capacitive touch-screen with multi-resolution HD-Ready" [link])

Persze elképzelhető az is, hogy mindez csak a high-end változat jellemzője lesz.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#9) Everman válasza Tim82 (#8) üzenetére


Everman
addikt

"A cikkben semmi nincs a 10" tablet (az E-Noa Interpad) felbontásáról, szóval nem tudom, honnan sikerült azt leszűrnöd, hogy 800x480 lesz."

Tévedsz, nem olvasol figyelmesen :D

"a jelenlegi információk szerint az Android 2.1-t futtató készülék év végén kerülhet a forgalomba. "

Az Android 2.1 nem támogat magasabb felbontást (erre majd az év végén megjelenő 3.0 lesz képes). Szóval vagy a cikk téved a rendszer verzióját illetően, vagy ilyen nevetséges felbontással dobják piacra.

[ Szerkesztve ]

(#10) Tim82 válasza Everman (#9) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most is csak write-onlyban vagy, a hozzászólásom 2. fele nem ment át, ahogy látom. Egyébként gondolom, te is tisztában vagy azzal, hogy szoftveres korlátozásokat meg lehet kerülni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11) Everman válasza Tim82 (#10) üzenetére


Everman
addikt

Nem lehet megkerülni, mert a rendszer felhasználásának vannak feltételei, melynek megkerülése, ignorálása a rendszer használati jog elvesztését vonja maga után.

Nem véletlen, hogy egyetlen Androidos tablet sem jelent még meg, csak kis MID-ek 4-6" kijelzővel és ezzel a felbontással.

Az meg szintén más kérdés, hogy ha meg is kerülnéd sok haszna nem lenne, mert nincs egyetlen alkalmazás sem, ami nagyobb felbontást, vagy tablet alapú felhasználást támogatna.

Per pillanat csak ezek a felbontások támogatottak:

[ Szerkesztve ]

(#12) Tim82 válasza Everman (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószínûleg ezért írnak a kijelzõrôl jó pár oldalon "HD Ready" felbontást. Világos. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) Szabtom


Szabtom
senior tag

400 font Angliaban, ami kb 600 dollar. Mibol gondoljak, hogy felaron adjak majd az USA-ban? Ki venne utana egy darabot is Angliaban?

(#14) ROBOTER válasza L3zl13 (#4) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ezt ettől pontosabban és rövidebben nem lehetett volna megfogalmazni. :)

(#15) Everman válasza Tim82 (#12) üzenetére


Everman
addikt

Tőlem azt írnak amit akarnak, attól még a rendszer és az alkalmazások nem támogatják azt.

Valószínű, hogy a hardver tudja, de egyelőre a 2.1-es rendszerrel tesztelik, a megjelenést meg azért év végére időzítik, mert addigra már lesz 3.0 amivel natív felbontáson is fog működni. Másnak nem sok értelme lenne.

(#16) #56573440


#56573440
törölt tag

ahogy látom itt el kell teljen egy év hogy a netbookok szintjére hozzák ezeket is. mennyire lenne nehéz beledobni egy netbookot, adni mellé egy dokkkolót, és akkor asztalnál külső monitorral lehetne rajta ügyködni, ha meg hurcolni kell akkor kikapom és viszem, mindezt értelmes oprendszer alatt értelmes akkuidővel. nem értem miért nem lehet megcsinálni. tényleg nem.

(#17) Komplikato válasza Everman (#6) üzenetére


Komplikato
veterán

" A 2.1 viszont nem támogat nagyobb felbontást."
Ez mennyire biztos, mert van 1360-as Androidos Tablet is? Vagy az már 2.2-es?
:F

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#18) Everman válasza Komplikato (#17) üzenetére


Everman
addikt

"Ez mennyire biztos, mert van 1360-as Androidos Tablet is?"

Maximum papíron.
Boltban ilyet tudtommal még nem kapni.

(#19) Everman válasza #56573440 (#16) üzenetére


Everman
addikt

Azon egyszerű okból nem lehet ezt megtenni, mert a desktop és tablet felhasználás más-más rendszert, UI-t és alkalmazásokat kíván.
Lehet egy táblagépre desktop rendszert tenni (lásd Win7), de nem igazán lesz használható.

(#20) upszilon válasza Szabtom (#13) üzenetére


upszilon
őstag

Tapasztalatból mondom, a két dolognak semmi köze egymáshoz. Nem így működik a mai világ. Minden annyit ér amennyiért el lehet adni. Ott ennyiért sok, amott meg nem. Így van ez.

(#21) #56573440 válasza Everman (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

hmm
tehát akkor nem lenne megoldható mert szoftveres problémák vannak. ha netbook árnál kicsit lenne csak több, tömegtermék lenne, és tonnaszámra fejlesztenének rá spec szoftvereket. win7 tudtommal egészen jól áll az érintésérzékeny vezérléssel.

volt nekem tabletem xpvel, tollal köszi tök jól elnavigáltam táblamódban is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.