Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) sgery


sgery
őstag

Napi használat mellett is max pár fokkal van melegebb a kocsiban mint kint.
Annyiból talán jobb, hogy nem egy pusztán áll, hanem város dzsungelban, így -10 alá nem nagyon megy a levegő hőmérséklete.
Nyáron pedig érdemes amúgy is letakarni a szélvédőt, ha nem lenne majd elég, akkor az alatta húzódó hűtőcsövekből kap egy kis rá-fúvást.

Az akkura leszek majd kíváncsi hogy bírja a téli időszakot. Bár ezek a Li-Ion akkuk elvileg jobban bírják, mint az ólom savas akkuk, ill. az új elektromos kocsiban is hasonló technológiájú akkuk kerülnek már és azok sem sírnak télen :)

"Szandekosan nem akartal toltot is be epiteni?"
Ezt nem pontosan értem, hiszen be van építve a töltő, ami menet közben folyamatosan tölti.
Ha kevés lenne ez mikor ritkán megyek vele, lehet berakok egy kapcsolót, hogy egy két este feltöltődhessen.

"es a BC adatai hova vannak kijelezve?"
Az asztalra is kiteheted, a programban is nézheted, bárhol el lehet helyezni. Én a fontosabbakat rakom a főképernyőre, ami a motor hőmérséklet és fogyasztás. Ablakmosó tartály jel nincs, ugyanis ebben a kocsiban nincs hozzá érzékelő, de ezt a progi szerintem amúgy sem olvasná ki, ahhoz már OP-COM kellene.

"A gps működik igy beburkolva???"
Igen, simán működik gond nélkül.

Ezek a két din-es android fejegységek sem rosszak, csak nem túl olcsóak és túlságosan lent vannak a szemnek, így nem praktikus vezetés közben, legalábbis én ezért vetettem el ennek az ötletét :)

Köszönöm az elismerő szavakat :)

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.