Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Jó lett +rep :D :C

(#2) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Hát ez nagyon jó.
Nekem is hasonló elképzelésem van, már csak autó és tablet kell hozzá. :))

Ja és persze BUÉK!

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3) bkercso válasza Milgram1 (#1) üzenetére


bkercso
nagyúr

Apám! :C
Már csak a fejtámlákba kell 2db. :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#4) M@rdel


M@rdel
őstag

Az ötlet és a megvalósítás is nagyon jó!
Gratulálok! :C

(#5) rolii21


rolii21
aktív tag

Dátum: 2013-01-01 01:01. !!!!!! Veletlen vagy direkt?
Egyebkent szep munka:))

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#6) Qbász


Qbász
aktív tag

Nagyon frankó :C

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#7) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nahát, idén már ilyen korán jönnek az új cikkek ? :DDD

(#8) JSaN


JSaN
addikt

Az ev elso cikke, es nagyon is jo. :C
Az a lopas elleni rendszer is nagyon baba, de androiddal minden meg valosithato.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#9) csongi


csongi
veterán

Szandekosan nem akartal toltot is be epiteni? Nyaron kb hay fokos lehet a feket muanyag arnyekolo alatt? Birni fogja a tab azt a forrosagot?

(#10) Xmodule


Xmodule
őstag

Nagyon jo! Annak a lopásjelző app -nak mi a neve?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#11) sto1911 válasza Xmodule (#10) üzenetére


sto1911
veterán

Van egy cerberus nevu, es az avg antivirus is tud ilyet.

Nagyszeru kivitelezes!

(#12) lecsokolbi


lecsokolbi
aktív tag

Minden elismerésem :R szeretem az ilyen kreatív embereket.

A zenei ízlésed miatt phirospont ;)

- Mindenki hazudik! -

(#13) Xmodule válasza sto1911 (#11) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszönöm a választ. Meg néztem a Cerberust tetszetős, viszont itt már nagyon gondolatban ejtett az a dolog, hogy nem - e tudnak vissza élni ezzel. Mert ugye ez a program kb. át veszi az irányítást a készülék felett. Szóval pl. nem örülnék ha csak úgy látna bárki az elölapi kamerán vagy hangfelvételt készítene stb.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14) ViZion


ViZion
félisten

Huhh, respect, ez nagyon komoly "barkács" lett. Néha Sokszor tényleg megdöbbentően pro dolgok vannak logouton. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) norbx


norbx
aktív tag

es a BC adatai hova vannak kijelezve?nem olvastam at csak feluletessen a cikket de ilyet nem talaltam.
pl:atlagfogyasztas,szenzorok ha valamelyik jelez(ablakmoso tartaly stb)

(#16) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nagyon ötletes. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem semmi, szép munka. :R
Csak aztán le ne cseréld mostanában a kocsit. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Gratulalok a szerzonek, jo otlet es igenyes kivitelezes!

(#19) bloomberg válasza Dr. Oid (#18) üzenetére


bloomberg
tag

nagyon-nagyon jó lett, maxiriszpekt.

(#20) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Wow micsoda elképzelés és elkészítés... :C minden elismerésem! :R

Finn the human

(#21) sto1911 válasza Xmodule (#13) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem a telon a Cerberus van mar egy jo ideje, nem vettem eszre semmi kulonoset, nem merul jobban, mint szokott, nem fogy a helyem, stb., szoval szerintem nyugodtan felrakhatod.

Egyebkent elirtam, nem AVG, hanem AVAST a masik, amit probaltam, de ezzel vigyazni kell, mert ugy be tud epulni a teloba, hogy talan meg ROM-cserevel se tudod kivenni (bar egy teljes ujraflasheles szerintem igy is hatasos kell, hogy legyen)

(#22) babli


babli
tag

Nekem is Corsa-m van! Csábító ötlet. A gps működik igy beburkolva???

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#23) McDog


McDog
aktív tag

Szépen megcsináltad, tényleg jól néz ki. :) (( Azért óvatosságból valami felpattintható előlap lehet, hogy kellene, nehogy valakinek megtetszen.))

(#24) Beya


Beya
tag

Gratula szép munka!
Itt egy hasonló megoldás: Ipad in Subaru
Én csak attól félnék nehogy "valaki(k)" kiszedje a cuccot az autóból.

Üdv,
Beya

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#25) opeter87


opeter87
senior tag

Gratulálok. Nagyon szép, igényes munka :C

(#26) NGA


NGA
addikt

Ez hogy fogja birni a -10-15 fokot, meg a 40-50 fokot?

(#27) Integra


Integra
titán

gratulálok, nagyon szép munka :)
én is gondolkodom egy nexus7-ben, de sajnos nem igazán kompatibilis még ezzel a kis tablet mérettel sem a középkonzolom.. kicsit tanácstalan vagyok, hogyan oldjam meg.. :(
és van még egy dolog amin gondolkodom, a hangot hogyan küldöm az erősítőmbe? jack dugón keresztül? elég ramaty az a jel a tiszta digitálishoz képest..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) vinibali


vinibali
őstag

én inkább fejegység kiváltására hajznék, erősítő mellett. de grat :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#29) gabe_


gabe_
őstag

Szép munka :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#30) JoeYi válasza NGA (#26) üzenetére


JoeYi
őstag

zárt kocsiban szerintem sose megy 0 fok alá a hőmérséklet. Nemhiszem hogy láttál már fagyott műszerfalat :)

viszont a nyári 50 fokos műszerfal reális, esélyes hogy lefagy a cucc. De majd odairányít egy lyukat a légkondis hűtésből :)

Amúgy ez a lopásvédelem felejtős. Hacsak nem olyan tolvaj aki nem látott még tabletot, akkor lendületből kitépi és otthagyja a tabot

(#31) Integra válasza vinibali (#28) üzenetére


Integra
titán

ha erősítő hajtja meg a hangszórókat és nem a fejegység, akkor lehet természetesen, de pl olyan tablet kell amiben van fm tuner, különben nem lesz. és a másik továbbra is a hangminőség, mivel a tablet analóg jack-en adja ki a jelet, ami elég kaka minőségű a fejegység hátsó csatlakozóihoz képest.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) ViZion válasza JoeYi (#30) üzenetére


ViZion
félisten

"zárt kocsiban szerintem sose megy 0 fok alá a hőmérséklet." addig nem, amíg kint nincs ~ -5 -10 °C.
Természetesen a kocsiban is fagyhat. Nem látáál még párát belülről az ablakra fagyni?
Mondjuk a nyári meleg a napont hagyott kocsiban veszélyesebb, nekem hőmérős óra burkolata olvadt már meg...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33) csongi válasza JoeYi (#30) üzenetére


csongi
veterán

Mitől is nem megy 0 fok alá a hőmérséklet zárt kocsiba?

(#34) vinibali válasza Integra (#31) üzenetére


vinibali
őstag

miért a régebbi fejegység+erősítő kombók között digitális összeköttetés volt? :)
szerintem így belegondolva, a kulcs inkább a DSP-n lehet. nem hiszem hogy bármelyik SoC-nak nagyon komoly és szép "szólása" lenne...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#35) elpatkorado válasza csongi (#33) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Szuper ötlet és igényes kivitelezés! :R Én most egy saját dokkoló készítését tervezem. Talán cikk is lesz belőle. :DDD

(#36) bajaki


bajaki
őstag

Hát ez nagyon durva lett. :)

Csak aztán ne filmet nézz vezetés közben! :D

(#37) Integra válasza vinibali (#34) üzenetére


Integra
titán

közben turkáltam kicsit, klikk :)
bele kell ásni magam, mert mind kínából jön, és megtalálni azt ami kell... de van lehetőség dögivel. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#38) sgery


sgery
őstag

Napi használat mellett is max pár fokkal van melegebb a kocsiban mint kint.
Annyiból talán jobb, hogy nem egy pusztán áll, hanem város dzsungelban, így -10 alá nem nagyon megy a levegő hőmérséklete.
Nyáron pedig érdemes amúgy is letakarni a szélvédőt, ha nem lenne majd elég, akkor az alatta húzódó hűtőcsövekből kap egy kis rá-fúvást.

Az akkura leszek majd kíváncsi hogy bírja a téli időszakot. Bár ezek a Li-Ion akkuk elvileg jobban bírják, mint az ólom savas akkuk, ill. az új elektromos kocsiban is hasonló technológiájú akkuk kerülnek már és azok sem sírnak télen :)

"Szandekosan nem akartal toltot is be epiteni?"
Ezt nem pontosan értem, hiszen be van építve a töltő, ami menet közben folyamatosan tölti.
Ha kevés lenne ez mikor ritkán megyek vele, lehet berakok egy kapcsolót, hogy egy két este feltöltődhessen.

"es a BC adatai hova vannak kijelezve?"
Az asztalra is kiteheted, a programban is nézheted, bárhol el lehet helyezni. Én a fontosabbakat rakom a főképernyőre, ami a motor hőmérséklet és fogyasztás. Ablakmosó tartály jel nincs, ugyanis ebben a kocsiban nincs hozzá érzékelő, de ezt a progi szerintem amúgy sem olvasná ki, ahhoz már OP-COM kellene.

"A gps működik igy beburkolva???"
Igen, simán működik gond nélkül.

Ezek a két din-es android fejegységek sem rosszak, csak nem túl olcsóak és túlságosan lent vannak a szemnek, így nem praktikus vezetés közben, legalábbis én ezért vetettem el ennek az ötletét :)

Köszönöm az elismerő szavakat :)

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#39) nggabi válasza bkercso (#3) üzenetére


nggabi
nagyúr

combóba? :U

nos, az ötlet nem rossz viszont vannak aggályaim :)

úgye csóri tab ott van kint a szélvédőn a dobozában. télen kapja a hideget, nyáron a 40 fokot... azt kell h mondjam nem lesz túl hosszú életű. arról nem beszélve ha lefagy az ciki :D sokszor kell majd kiszedni, kopik sz@rrá a műszerfal...

másik amit nem értek h ott van előtte egy s2 szépen a tartóban, szvsz totál fölösleges egy tab még mögé.

de jó cikk, grat a részletes leírásért :C

elpatkorado: talán inkább én is egy asztali fekvő dokkolót raknék a műszerfal tetejére.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#40) elpatkorado válasza nggabi (#39) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

nem kocsiba gondoltam. :DDD

(#41) Xmodule válasza sto1911 (#21) üzenetére


Xmodule
őstag

Köszönöm a válaszod. Elgondolkodom rajta akkor én is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#42) nggabi válasza elpatkorado (#40) üzenetére


nggabi
nagyúr

viszont abba jó ötlet :C főleg a fekvő, mondjuk egy galaxy note-tal :DDD

látom közben a többiekben is megfogalmazódtak ugyanazok mint bennem. ettől függetlenül ötletes nagyon :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#43) mrlt


mrlt
tag

Szép munka! :)

Én egy ilyen kis HP pda-t építettem a kocsiba zenelejátszónak. A fejegység aux bemenetére van kötve jack kábellel. tápellátásként egy szivargyújtó > usb adaptert raktam, amiben benne van egy 4portos usb hub, hogy a gps is menjen, és telefont is lehessen tölteni.

[ Szerkesztve ]

Go Pack Go!

(#44) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Nagyon komoly kis cucc.Respect :DD :DD

(#45) vinibali válasza Integra (#37) üzenetére


vinibali
őstag

szerintem ha 2 dines cuccot vesz valaki, akkor már mindeképp érdemes valami Pio erőlködőt venni :) csak táblagépben lenne ráció szerintem...

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#46) DBlasius válasza sgery (#38) üzenetére


DBlasius
csendes tag

Szia!

Szép munka, jó ötlet és remek kivitelezés.
Nekem olyan kérdésem merült fel, hogy milyen BT OBDII eszközt használsz, ami bevált? Google kiad sok találatot, nekem viszont bevált termékre lenne szükségem. Előre is köszi a tippet.

üdv
dBL

ÜDV: DBL

(#47) Integra válasza vinibali (#45) üzenetére


Integra
titán

az a baj a pio-val az alpine-nal és a többi tradícionális hifi gyártóval, hogy hihetetlenül lekésték a dolgot és nagyon lemaradtak. a hangminőség az egyedüli ami mellettük szól még mindig. semmi más.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) elpatkorado válasza nggabi (#42) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

biztosan jó ötlet, csak nekem még nincs kocsim. :DDD Ja, és nagyon jó lett a Note-os cikked. :R

[ Szerkesztve ]

(#49) Doki16 válasza DBlasius (#46) üzenetére


Doki16
addikt

Én ezt használom én teljesen rendben teszi a dolgát, de szerintem más ELM327 is jó lehet.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#50) Destructo


Destructo
aktív tag

Nagyon jó lett!!! :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.