Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) sgery válasza babli (#150) üzenetére


sgery
őstag

Nem.
Ezt

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#152) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nagyon szép munka, grat hozzá használd egészséggel!

(#153) fkosa


fkosa
tag

Ha valakit érdekel....
Leírás (a cikkben van link a gyártófüggetlen ODB kódokra is):
http://en.wikipedia.org/wiki/On-board_diagnostics

Az ELM327 adatlapja:
http://elmelectronics.com/DSheets/ELM327DS.pdf

Egy bluetooth-os rendelés alatt, kíváncsi vagyok, mit lehet kihozni belőle (olcsóbb, mint megépíteni) :))
A programozása nem tűnik túl bonyolultnak (csak hát idő kellene, ami nincs...)

(#154) MacCay


MacCay
tag

nagyon rendben van ez az írás, sok-sok jó ötlettel. :C

(#155) pizzafutar11


pizzafutar11
csendes tag

Nagyon frankóóóóóó!!!!!!!!!!!!!

http://pizzafutar11av.atw.hu/

(#157) bzoley


bzoley
veterán

Az óra widget-ről adnál némi infót? Hasonlót ugyan találtam, de az max 5x2-es. Vagy máshogy húztad teljes szélességre?
Na meg esetleg, ha a háttérképet megosztanád :)

(#158) sgery válasza bzoley (#157) üzenetére


sgery
őstag

Az óra sima HD Widgets (fizetős app) illetve picit igazítottam rajta a kijelzőhöz asszem (ennél a rendszernél már lehet állítani).
A háttérkép google -> opel insignia logo ;)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#159) bzoley válasza sgery (#158) üzenetére


bzoley
veterán

Insignia logóval találkoztam korábban több helyen is, el is mentettem. Kicsit már szerkesztgettem is(lámpák kivágva), de perpill inkább egy tech jellegű háttérképben gondolkodom. Órából teláltem egy egész jól méretezhetőt, és testreszabhatót. Alapképernyő első bétája nagyjából összerakva.
Viszont a kommersz ELM327 úgy látom zsákbamacska lesz. Elég ellentmondó információkat találtam az x14xe-vel kapcsolatban. Majd kiderül, használható-e valamire.
PowerAmp-on kívül próbáltál mást is? Bármi képes BT-n keresztül muzsikálni?

(#160) sgery válasza bzoley (#159) üzenetére


sgery
őstag

Minden megy BT-os, de a poweramp a legjobb, viszont sajnos ez is fizetős :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#161) Osynho válasza sgery (#160) üzenetére


Osynho
addikt

n7playert próbáltad már?

(#162) sgery válasza Osynho (#161) üzenetére


sgery
őstag

Még nem, majd megnézem, köszönöm.
A playerpro-t használom még, az is bejött, de az is ugyan annyiba kerül mint a többi :/

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#163) Osynho válasza sgery (#162) üzenetére


Osynho
addikt

Úgy néz ki, én is veszek egy egy x50bt-t. :) Nagyon megtetszett. :K

(#164) sgery válasza Osynho (#163) üzenetére


sgery
őstag

Nem rossz, de amúgy a minősége nem épp prémium. A nagy tekerőgomb űbergagyi műanyag kategória :(
Viszont a hangzás, beállítások stb... nagyon jó.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#165) Osynho válasza sgery (#164) üzenetére


Osynho
addikt

Igen, ezért az árért meglepően sokat nyújt, valahol spórolni kell. Mindenképpen kellene az usb bemenet, meguntam a cd-zést. A BT, kihangosító meg szintén vonzó feature.
Kíváncsi leszek a hangjára, egy viszonylag hallgatható minőségű rendszerbe fog kerülni, remélem nem lóg ki, illetve hozza a mostani Pioneer deh5500mp szintjét. Használtban gondolkoztam de ami megfelelő lenne (usb + 4 rca, komolyabb tudás), az drága, a régebbi felsőkategóriás fejeken meg nincs usb. Szóval megveszem ezt a jvc-t, aztán max lépek feljebb később, ha a pénzem engedi. :)

(#166) Indiant


Indiant
addikt

Mik a tapasztalataid a hideget tekintve?

Nekem ez a tárolási mód is tetszik.[link]

(#167) zso85


zso85
tag

A tolatókamera bekötését sikerült már megcsinálni???

Aki szivárványt akar látni, annak el kell viselnie az esőt is.

(#168) ssj81


ssj81
aktív tag

Gratula,nagyon jó ötlet.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#169) balint18


balint18
csendes tag

szép megvalósítás :)

(#170) Watt25


Watt25
veterán

Én ott elakadtam, hogy hol a francban van ebben az autóban az OBD csatlakozó? Ezt nem írtad (vagy átsiklottam fölötte?) és nem tűnik evidensnek. Nem találom sehol a neten sem az infót.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#171) Watt25 válasza Watt25 (#170) üzenetére


Watt25
veterán

Oké, megtaláltam a klímakapcsoló alatt.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#172) sgery


sgery
őstag

UPDATE
Nah, történt egy két javítgatás az utóbbi idöben. Kis idöre ki is került a készülék, mert nem kellett, de most már hiányát éreztem, így bekerült egy másik. Most egy LG Gpad 7-es került be. Olcsó, méretazonos, gyors, mindent tud ami kellhet nekem. Mivel közel méretazonos, így a betétel nem jelentett különösebb gondot. Annyit módosítottam a dolgon, hogy a kijelzö elötti müanyagból levágtam 1-2cm-t, hogy jobban hozzá lehessen férni az alsó virtuális gombokhoz.
Most már folyamatosan kap tápellátást, másként oldottam meg a bekapcsolást, méghozzá így:
A telefon lett az aktivátor, még nem tökéletes a rendszer de hamarosan az lesz, az elképzelés ez: Telefontartóba NFC chip, ha berakom az bekapcsolja a BT-t, a telefon ezt rögtön látja a Tasker progi pedig intézkedik, hogy kapcsoljon be :)
Sajnos közel parkolok a házamhoz, így ki/be kell kapcsolni a BT-t ugyenis a házban is érzékeli a jelet a kocsiból, így nem kapcsolna le.
Újítás még, hogy kikapcsolt állapotban egy éjszakai óra program fut, így az idöt mindig mutatja, így állatul néz ki :)
Az új hifivel (azt is komplet átépítettem: újrakábelezés, ajtó szigetelés, új elsö szett, fejegység, erösítö és mélyláda) már jack-en van rádugva, mert ennél már hallatszik, hogy a BT jel valami borzalmas zenére :( sajnos még a jack sem tökéletes, van egy kis háttérzaja.
A tolatóradar is jön hamarosan, már szerencsére többen is gyártanak wifi-s androidra jelet küldö tolatókamerát :) Ez is automata lesz, ha tolatok magától kidobja a képet a Tasker progival.
Ha kész minden, jön az újabb cikk :)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#173) xigris válasza sgery (#172) üzenetére


xigris
őstag

Várom a cikket mert én is gondolkodom rajta,hogy meg kéne csinálni :D

(#174) sgery


sgery
őstag

Ja igen, az uj képek



FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#175) putyu10


putyu10
aktív tag

Üdv én most épitek a 2006-os berlingomba hasonlot de én nem növelem a dobozt meg, így vagy max 6" fér el így Samu note vagy Asus fonepad note lesz.

Az 55F8000-res életem egyik nagy csalódása! És az ONKYO a legnagyobb S**R a világon! Samsung QE65QN90AATXXH UHD Neo QLED

(#176) putyu10


putyu10
aktív tag

1.0 verzió. Csak a keret kialakítás volt a cél ma hogy mi fér el max.

[ Szerkesztve ]

Az 55F8000-res életem egyik nagy csalódása! És az ONKYO a legnagyobb S**R a világon! Samsung QE65QN90AATXXH UHD Neo QLED

(#177) Sir Gunar válasza sgery (#174) üzenetére


Sir Gunar
aktív tag

Az ötlet és a megvalósítás is jó, bár amit mi a sógorommal a Peugeot 307-be építettünk be, a 2DIN-es helyre az sajna nem akarja a hidegben és a nagy melegben azt amit szeretnénk, ez lehet a tab nem magas ára miatt, ergo nem túl jó minőség. (olcsó Alcor dual sim, gps, radio) Nem is ez a fontos amiért írok, hanem amit írtál lopás gátló app, bár nem tudom melyik is az pontosan. Többen jelezték itt, hogy zavarják és kilőve minden ami részben igaz is, viszont van egy HipDriver app a Play áruházban ami ezt is megoldja részben, mert csatlakoztatva van egy szerverre, ami jelez a megadott telefonszámra ha a kapcsolata megszakad az egységgel, azaz simán felhív ilyenkor. Ez profi ötlet csak a készítők nem igazán támogatják már egy ideje, tehát ha vki ezt itthon megcsinálná mint app és egy gép ami dolgozik ennek a rendszernek, az tutira jó lenne!
Én amivel kiegészíteném az appot, (főleg ha értenék hozzá :F ) az annyi, hogy ha már OBD lehetőség is adott, ott tudtommal bele is lehet nyúlni a vezérlésbe és lehet állítani adatokat, nem tudom mennyire büntetlenül, de talán annyi elérhető hogy a motor nem indul be ameddig vissza nincsen állítva a helyes adatokra. Ezt az app végezhetné önállóan (a visszaállítást memorizálva) a megfelelő kód beírása után pl,így lehetne teljes a lopásgátló, mert ugye a lopós odamegy zavar mindent és nem indul a szekér, míg a tulaj kapja a hívást lopják a szekeret és odamegy állig felfegykezve, mert a tolvajoknál is van min kés, ha kell menekülni!
Ezt az ötletet feldobom itt az app készítőknek, hátha lesz vmi belöle.

[ Szerkesztve ]

(#178) Atek1213


Atek1213
tag

Üdv! Le tudná írni nekem valaki mit kell beállítani a myprofiles appban? Fogalmam sincs hogy kell. Már csak az hiányzik. Köszi szépen előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.