Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

kezdesz megtérni.. :D

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) ttt1


ttt1
őstag

Én azt vallom,hogy van vmilyen szinten létjogosultsága, de pár feltételnek adottnak kell lennie. Első az ár. 10 e ft körül nem igazán éri meg szerintem( egy 40-50 e ár mellett sokkal sikeresebb lehetne). Ad 2 minden tabletbe kell a 3G-s modul ,mert anélkül gyakorlatilag semmit nem ér(wifi lefedettség föleg ingyen wifi nincs mindenhol).Ill egy hozzá csatolható billentyüzet hosszabb gépelés esetére szintén jól jön.Az Asus Transformer egy eltalált koncepció (lesz) amint az év második felében elkezdik árusítani a beépített 3g-s modelleket(persze gondolom nem 50 körül és itt visszatértünk az elsö ponthoz).

(#3) zola8van8


zola8van8
tag

Kb én is így érzem. Van olyan alkalom, hogy tényleg jól jön a tablet, de inkább egy okostelefon + notebook kombináció

(#4) FeRkE válasza ttt1 (#2) üzenetére


FeRkE
őstag

Ráadásul a free wifik nagyrésze használhatatlan szar, én legalábbis ezt tapasztaltam..
olyannyira szenvedtem tőlük, hogy inkább fizetek havonta 1000ft-ot a vodafonnak minthogy kitépjem az összes hajam a free wifikre csatlakozási próbálkozások és a használhatatlanság miatt...

(#5) FeRkE


FeRkE
őstag

Bog: milyen 3G képes WIFI routert használsz?

(#6) Bog válasza FeRkE (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most egy Huawei-t, de korábban egy GlobeSurfer II-t, illetve egy Novatel MiFi-t.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ezért frankó megoldás szerintem egy tabletbe dokkolható okostelefon. Ami még frankó lenne szerintem, hogy kívülről kapsz egy kisebb, okostelefon méretű kijelzőt. Ezen intézed a mindennapos dolgaid, telefonálsz, sms-t írsz stb. Viszont ki is lehetne nyitni, belül fogadna két méretes kijelző, s így tabletként is tudod használni. A'la Sony S2, csak megspékelve egy telefonos funkcióval, meg belülről elhagyva a kijelzők közti keretet. Bár ugye ez akkor nagyobb egy átlag telefonnál, meg ugye akksiban is kéne valamit alakítani ehhez az elképzeléshez.

(#8) magyarattila válasza kolosanyi (#7) üzenetére


magyarattila
tag

mint ahogy a motorola csinálta a külön mini notebook dokkolóval nem?

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#9) Gengi válasza kolosanyi (#7) üzenetére


Gengi
senior tag

Hmm akkor figyeld a híreket. Az Asus hamarosan egy ilyen koncepciót fog piacra dobni. (állítólag).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#10) #16820480


#16820480
törölt tag

hmm, nálam is érlelődik, hogy kéne egy tablet azért. bár még nagyon gondolkodom, hogy mit és hogyan, de azért egy útra könnyebben elviszem, mint a 2,5kg-os laptopot, tovább megy akksiról, gyorsabban készenlétben van, és nem kell akkora táska hozzá.
még az árakkal nem vagyok teljesen kibékülve, de valami wifi only Xoom vagy Tab10.1 jól hangzik hardveresen.

(#11) HuaweiU8500


HuaweiU8500
senior tag

Mindenesetre, az otthoni és a "mobil" használata egyszerűbb mint a netbooké v notebooké. A tapasztalat azt mutatja, h mindenki a tab-ot használja a desktop helyett. A FB, Youtube, email-chat egyszerűbb vele... mint ahogyan a videon is latszik :) [link]

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#12) Alex91


Alex91
félisten

A puding próbája az evés! És én úgy látom, hogy kihasznalom az iPad-em. Szóval nem érzem felesleges penzkidobasnak. (Mondjuk pl. az SE X8-amrol mar sajna ezt nem merem ilyen határozottan kijelenteni :( )

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Nekem mondjuk egy Galaxy 8.9 Wifi only Kamera Nélkül egész ideális lenne.

(3G-t csinálok az okostelóval amin van kamera is. Ahol meg van ott meg elég a wifi)

Fold 5

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Nyilván egy tablet nem "must have" cucc de bizonyos helyzetekben meg tudja könnyíteni az ember életét. Nekem volt egy UMPCm, azon írtam az órai jegyzeteimet, egyben volt minden, erre nagyon is jó volt.

Forward thinking. كرر

(#15) AS


AS
félisten

Hamarosan itt van a 8.9 és 10.1 Tablet :) Már nagyon várom, csak nem tudom majd melyiket vegyem meg.
Más: Bátyám pl eladja a laptopját és vesz helyette egy Asus Tabelet , (aminek van billje is) Transformer vagy mi a neve. Azt mondja hogy ezek a tabletek (10.1) nagy segitséget fognak neki adni mert sokat utazik.

[link]

8.9 Samsung Tablet PLS kijelzővel Ips utódja) :

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) #16820480 válasza AS (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

ezek faszák is lennének, csak két probléma van vala: samsung csatlakozó, touchwiz...

(#17) AS válasza #16820480 (#16) üzenetére


AS
félisten

Pont TW miatt lesz gyorsabb mint a laggolos 3.0 Tabletek. És kapunk extra programokat. Ez nagy előny.. Persze akinek nem tetszik az más tészta, de TW nagyon jó lett manapság főleg sgs2-ön.
Csatlakozó meg meg áramfelvétel miatt lett ilyen.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) joey04 válasza AS (#17) üzenetére


joey04
titán

Pont TW miatt lesz gyorsabb mint a laggolos 3.0 Tabletek.
hiszem ha látom. sgs 2-n is van lag.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) #16820480 válasza AS (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

így viszont megint szopás lesz a frissítésekkel. az az egy-két plusz app nem hiszem, hogy megér ennyit (amit mellesleg feltolhattak volna a marketbe is mondjuk galaxy tab only formában). oké, azt elismerem, hogy jó dolog, hogy a samu megveszi a többi kdeket is, hogy menjen a divx, meg rak bele irodai csomagot, de úgy lenne a jó, ha ez nem menne az alap szoftver rovására.
egyébként meg az áramfelvételes szöveg rofl... rátesznek egy sima akármilyen tápcsatlakozót, és mellé egy microusb-t meg minihdmi-t, mennyivel jobb volna :U így lőttek nagyjából az usb host funkciónak is, mert egyszerre nem lehet több dolgot bedugni, meg egyébként is veheted a samsung-only kábeleket meg átalakítókat...

(#20) gybazsi válasza joey04 (#18) üzenetére


gybazsi
senior tag

Mondjuk a 3.0-ás tabletek videó alapján tényleg laggosabbak.

Bog: neked pedig szerencséd volt, mert egy évvel ezelött nem h edge, de még vodafone hálózat sem volt apátiban. :DD

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#21) Bog válasza gybazsi (#20) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudom, tavaly szívtam is rendesen :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) N4ri87


N4ri87
senior tag

Ez a cikk rohadtul tetszett. Semmi körítés, csak nyers vélemény :D. Jó!

C805

(#23) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én pár hete döntöttem egy ipad 2 mellett és nem bántam meg. Célgép kellett és azt kaptam. Profi. Nem kell piszkálni, tweekelni, újraindítani. Ami hiányossága van az az, hogy nem egyformák az országokban az itunes store-k, így nincs pl. google earth sem, ami nagy kedvencem windows alatt.

Szerintem ahogy fejlődni fognak a tabletek, kiszorítják majd nem csak a netbookokat, de a rendes notebookokat is. Abban viszont reménykedek, hogy egy év múlva nem csak okostelefonokat lehet majd kapni, hanem a hagyományos vonal is megmarad minőségi szinten. Kell a francnak iphone vagy android vagy wp7. Nekem buta telefon kell érintőképernyő, facebook és twitter nélkül.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24) Bling95


Bling95
őstag

esetleg tablateknél a modu féle koncepció? okostelefonod beledokkolni egy tablet kabátba?

(#25) #16820480 válasza Bling95 (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, pont ezt gondolják az Asus-nál is, de nem tudom ez mennyire működőképes az életben. majd a leendő tulajok megmondják :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.