Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) quailstorm válasza #20749568 (#1) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Még az XP-s táblákig se jutottunk. iPad rohadt messze van még onnan. Szóval nem csak az maradt ki. De majd ha lesz kedve folytatja.

A köszönetnyilvánítás meg nem műkszik.

Mindig csak ez az iPad iPhone, mintha az Apple találta volna fel a tabletet meg az okostelefont...
Az alkalmazásbolt, na az valóban nagy húzás volt. Meg az egységes hardver. De a koncepció nem volt új sose.

[ Szerkesztve ]

(#4) fene_vad


fene_vad
senior tag

ez igy nem jo: "CGA, azaz 640×480 pixeles"

(#5) quailstorm válasza #20749568 (#3) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nagyon fontos modell, nagyon jó cucc, tényleg szeretem. Az is igaz, hogy csak vállalati szegmensben volt létjogosultsága a kategóriának addig. De akkor is azt mondom hogy nem csak az iPad maradt ki, hanem még 6 tucat másik modell is. iPad megjelenése 2010!!! Cikk meg 2000 előtt véget ér.

Ne vedd inzultusnak. Csak nagyon sokaknál látom hogy tablet kezdete = iPad. Okostelefon kezdete = iPhone.

(#4) fene_vad: ja 640x200. Azokkal a torz nyújtott pixelekkel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

jó lett, várom a folytatást. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) alkatraz3000 válasza quailstorm (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Újrafeltalálásnak mondanám. :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#9) .DLL


.DLL
veterán

Jó ötlet, jó cikk! :C

Találtam egy lezáratlan mondat: a legtöbb modell ára szerény teljesítményükhöz képest (akár akkori szemmel is, mai szemmel meg felesleges is azon filozofálni, hogy milyen lenne az iPad VGA felbontású monokróm kijelzővel, és 16 MB RAM-mal) igen magas volt. Pl.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#10) BlackPriest


BlackPriest
őstag

érdekes olvasmány főleg olyannak, mint én, aki most sem szereti a tableteket, milyen régi is az első példány, nekem kimaradt :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#11) csomi1977


csomi1977
tag

Pedig ezek milyen jók voltak.Emlékszem a HP Jordana, ipaq milyen nagy szám volt.

(#12) sz.balazs.95 válasza csomi1977 (#11) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

azok közül egyik sem tablet. :D
előbbi palmtop, utóbbi pedig PDA.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13) quailstorm válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mondjuk. Teljesen más lett a lényege, a felhasználása.

(#11) csomi1977: már elkéstem, de az nem tablet :DDD
Mint ahogy a Nokia internet tabletek is nevetségesek mai szemmel mert picik. Meg volt P2 korszakban érintős laptop, de az se tablet.

(#14) sz.balazs.95 válasza quailstorm (#13) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

A Nokia internet tabletei egy külön kategóriát képviselnek!
Név szerint azok a MID-ek, aminek egy alkategóriája az iPad-féle táblagép.
És egy egész másik az X86 alapú tablet PC - remélem ez mind benne lesz a folytatásban! :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Érdekes, (számomra) újdonságokkal teli, könnyed esti írás! Gratulálok hozzá és várom a folytatást! :R

[ Szerkesztve ]

(#16) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Érdekes írás volt, köszönet érte!

(#11) csomi1977: Nekem még mindig van itthon egy működő Jornada 680. Korához képest jó, néha a mai napig azon jegyzetelek.

Nyugodj békében Integra!

(#17) CloZee


CloZee
aktív tag

Hiánypótló

(#18) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ezt hiányolom a felsorolásból. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) rdt89


rdt89
addikt

Mindig jó ilyen dolgokat olvasni, nagyon jól átgondolt cikk lett, gratulálok hozzá. :)

(#20) NemesTom


NemesTom
tag

Remek írás, köszönjük :D Lesz folytatása?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.