Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Hát nem tudom, én még a Voda betelepedésekor lettem Vitamaxos 2001 elején, a kártyám meg is maradt 2007 végéig, amikor is Fix3000-es havidíjra váltottam az én és a barátnőm kártyáját 2év hüséggel, hogy egymással 24/7 ingyen tudjunk beszélni. Ez fejenként havi 690ft pluszba kerül nekünk,de az első 12hónap ingyenes.A havi 3000 havidíj meg lebeszélhető. Én fizetem a 2 számlát,és havonta beszélünk vagy 25órát,haverokkal is elég sokat és a számla kb mindig olyan fix 7000ft-n van (2 telefonra együtt,havidíjjal, hívás/sms 24/7 31ft bárhova).Sose volt gondol vele eddig,telejsen meg vagyok vele elégedve.
Egyszer volt májusban, hogy egy ismerősöm elvette a tudtom nélkül a telóm és csinált nekem egy 17000 ft-s számlát, amit nem akartam kifizetni így utólag, 06.15.én jött a számlája(én persze nem fizettem ki)és csak 08.07.-én korlátozták a kimenőket(akkor már sikerült beszednem a tagtól a pénzt+a visszakapcsolási díjakat),szóval szerintem elég türelmesek és korrektek voltak.
Hívás értesítő meg már vitamaxos koromban is ingyen volt!
Egyedül ami fáj nekem, hogy nincs sehol perc alapú számlázás..+1 másodperc és máris fizetsz 1 percnyit:S

Azt tudom még mondani, hogy amikor csináltam ezt az ingyen beszélős előfizetést, körbenéztem T és Pannon ajánlatait, és bár kb egy árban voltak, nem voltak annyira meggyőzőek, mindegyikben volt vmi szépséghiba, no meg majdnem az összes ismerősömnek és az egész családnak vodája van.
Szal elégedett vagyok:D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.