Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zanik


Zanik
addikt

Nem tudom megvegyem-e. Annyira nem győzött meg.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#2) Jhonny06 válasza Zanik (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mivel gyakorlatilag semmi játék nincs jelenleg VR-hoz (és egy darabig nem is lesz), szerintem érdemes tenni vele egy próbát. Korábbi videók alapján nem néz ki rosszul.

(#3) Tian66


Tian66
senior tag

Micsoda tolongás van a VR körül itt a fórumban...
A játékot kipróbálnám normál VR mentes módban. Ha a story ok, még jó is lehet.

(#4) oriic válasza Tian66 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként én is így vagyok vele. Ok nem néz ki valami jól, de összességében nekem tetszik, hogy nem csak egy VR techdemó az egész, amivel csak pár percet szórakozhatunk.

Live-Die-Respawn

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Ahogyan ma én látom, nem érdemes PC-n foglakozni a VR élménnyel. Ez lehet túlzás, mert a Vive elég jó, meg content is van rá nagyjából, de ahhoz sok minden kell, hogy használható legyen (erőmű, hely).
Rengeteg kiforratlan, outdated, nem működő (Alien Isolation, Dying Light, ...) játék és tech demó a DK2 idejéből és sok működő, de nem annyira meghatározó cucc, ami ugyan működik, de a szimulátor rajongókon kívül szűk az a réteg, akiket meg tudnak szólítani.
Miközben a Sony ráfeküdt erre a témára és olyan teljes vagy időszakos exkluzív cuccokkal bombázza a VR után érdeklődőket, hogy még szerintem azokat is elcsábítja, akik egyébként nem foglalkoznának a konzolokkal.
Egyre jobban érik nálam is egy ilyen beszerzése, mert szívás nélkül működik és még olcsóbb is.

Ez a game meg pofás. :)

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Chapel


Chapel
addikt

Ez a graf bőven jó VR-ban. Nekem csak pár hete van lehetőségem rendszeresn játszani így, de az élmény amit (nekem) ad, az bőven feledteti, hogy nem uptodate a graf csak 3-5-7 éves szint...tök mindegy kb.
A vr kontroller nyílván azt jelenti, hogy nem egér+bill, hát nem tudom...még jó hogy nagy a nappali :)

Remélem karácsony környékére elkezd jönni a tartalom, már most sokat esett az eszköz ára,így én szurkolok. Ha kapna egy hivatalos (vagy nem az de frankó) vr patchot a Gta V, én napokra elvesznék :C

Persze szeretnék már végre cryengine 3 motorral vr játszani valami brutál fpst, de egyenlőre még a hw oldalát se feledjük el. 1060->1070->1080ti váltás volt havernál a smooth vr élményért...ja meg egy 6700K :U

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.