Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) razzorr


razzorr
őstag

Nekem mondjuk jobban bejön a win logós gomb. A lényeg, hogy fejlődjön a rendszer a többi csak maszlag.
Ismerősi körben is egyre többen vesznek wp-t (hathatós közreműködésemmel) és még senki sem szidott,hogy milyen vackot ajánlottam neki. Sőt a legtöbben hálálkodnak, hogy végre nem kell laggdroidokkal küzdeni a mindennapokban. A legtöbb embernél munkaeszköz a telefon,ahol nem hagyhatja cserben. Na ebben piszok jó a wp.

(#102) Krugszvele válasza razzorr (#101) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

És pontosan ez az android legnagyobb hátránya. Százból kilencvenkilencszer fel tudom venni ha hívnak, de a századiknál bejön valami gikszer. Nem kapcsol be a kijelző, nem tudom felvenni, vagy csak kép van, de nem csörög ki, stb.

Viszont van tucatnyi olyan alkalmazás, ami nincs windowsra, de nagyon kellene.

iOS-al meg az a bajom, hogy a windows asztali rendszerrel nagyon kezdetlegesen működik együtt, legtöbbször sehogy.

Szóval nem a rendszerekkel van baj, hanem velem. :)

(#103) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

'' a szóbeszédek szerint az előlapon található home gomb logója is egyszerűsödik, az ablakos jel helyett egy kör alakú motívum lesz majd látható. ''

eskuszom, akár az ovodába !!

Ezeknek semmi más hasznos dolguk nincs naphosszatt csak ilyen hujeségeken variálni ? ? ? :Y :W :W :W

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#104) stewe780


stewe780
őstag

Felszínre jutott az agybaj a Redmondban! Elhagyja a verziót, de még a platform megnevezést is? Hogy keressen majd a fehér ember, ha szétesik valami a rendszerben?
- Milyen OS?
- Windows!

Aztán még azt sem tudni, hogy telefon, tablet, surface, esetleg PC? Csak elfelejtett verziót írni, vagy tényleg a Windows windows-ról van szó? Ekkora ökörség egy ekkora szervezetben a végfelhasználókig eljuthat?

Aztán majd csodálkoznak, hogy hát az eladások nem mennek...

Ki kellene dugni a homokból a fejünket! Kicsit körül kellene nézni. Annyira fontos dolog a használt verzió, hogy a Google már édességneveket gyárt hozzá, hogy könnyebben megjegyezhető legyen mint egy bamba szám. Erre Az MS elhagyja...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#105) daniel909 válasza =WiNTeR= (#26) üzenetére


daniel909
addikt

Azt fogjak hinni h Firefox mobil aztán otthon jön a nagy meglepődes :D nem mintha rosszabbul járnának a népek...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#106) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Nagyon-nagyon sok ember leszokhatna az oxigénről. :U

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#107) daniel909 válasza stewe780 (#104) üzenetére


daniel909
addikt

Nem mintha a név miatt nem vennék. Ha jo lenne akkor akar lehetne kifacsart rongy a neve, vennék az emberek.
Bár tényleg baromsag h nem különbözik a név semmilyen formában. Nem tudom a wp elnevezéssel kinek és mi volt a baja. Szerintem jo név annak ellenére h a Windows elnevezés egyáltalán nem trendi és menő, persze jól bejáratott márkanév. De sokan arra asszociálnak h kék halál, vírusok, fos bonyolult rendszer(wm) stb...

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#108) hülyegyerek válasza daniel909 (#107) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Amúgy te milyen oprendszert használsz ?

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#109) daniel909 válasza hülyegyerek (#108) üzenetére


daniel909
addikt

Android telo ios tablet most jelenleg. Baratnomnek 520. Szóval látom eleget az összes rendszert. Plusz egy évig wpztem.
Jah pcn win8... Ha ez számít

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#110) hülyegyerek válasza daniel909 (#109) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Igen, ez számít. Ha annyira szar, akkor nyitott a lehetőség osx, vagy linux felé....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#111) daniel909 válasza hülyegyerek (#110) üzenetére


daniel909
addikt

Persze. De én a mobil oprendszerrol alkottam a bejegyzést nem az asztali osrol. Kar ide venni mert ez egy mobilos oldal... :F
Az asztali windowsal nincs különösebb bajom bár mar egyre kevesebbet használom.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#112) kolosanyi válasza tjb007 (#98) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezt WP alatt is megcsinálhatnák, kicsit unom, hogy minden külön van. Tudom, könnyebb a fejlesztőknek így kezelni, de nekem kényelmesebb, ha egyben van.

(#100) ysengrin
Ez eléggé sarkos vélemény. Van akinek az igényeit jobban kiszolgálja a WP, van akinek a droid fekszik jobban, ezt kár ragozni. Én speciel szeretem mindkét rendszert, mondjuk droidból tartom magam ahhoz, hogy csak a Nexus. Mindenesetre a következő telefonom 730 lesz, ha lemegy kicsit az ára.

(#113) azopi74 válasza daniel909 (#107) üzenetére


azopi74
addikt

Kék halál, vírusok? Te miről beszélsz? Maximum azok asszociálnak ilyenekre a Windowsról, akik Win9X-en nevelkedtek, aztán Windows XP-vel nyomták minden szervízcsomag nélkül, az elmúlt 10 évet pedig börtönben töltötték vagy valami lakatlan szigeten :)
Ráadásul azt írod, hogy ez a mobil OS-ekről szól, akkor viszont végképp nem tudom hova tenni a dolgot.

(#114) Plazmacucci válasza azopi74 (#113) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pedig Lumia is tud kékhalálozni, de persze nem ez jellemző :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#115) HaZse válasza INGJOKE (#75) üzenetére


HaZse
őstag

Érdekes egy cég lehet, ahol dolgozol. Ha a volt kollégádtól megöröklöd a telefonját, nem az az első dolog, hogy HR-t nyomsz?

De képzeld el, hogy droidon is az alapfiókot nem tudod törölni. Ott is alapbeállítást kell nyomni. Te informatikusok gyöngye. :W

Az is érdekes, hogy a jelszót csak a főnököd tudja, aki 350km-re van tüled. Jó kis munkahely lehet, ahol nincs a közelben főnök. :D

Ha én ilyen informatikus lennék, inkább visszaadánm a papíromat, mint hogy ennyi ésszel informatikusnak nevezzem magam.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#116) Ádám16


Ádám16
addikt

Jobb ez így, hogy minél előbb elhagyják a Nokia nevet, és nem vakítanak. Másrészt nekem ezzel kezd nyilvánvalóvá válni az asztali s mobil OS fúziója, ami már nagyon várós. :)

(#117) Sealka válasza tjb007 (#98) üzenetére


Sealka
csendes tag

"Ezt az egységes Windows elnevezést meg páran eléggé félreértelmezik."

Elvileg a WinRT a közös nevező és az arra írt programok lesznek ezentúl futtathatók bármilyen windows eszközön (feltéve, ha úgy írják meg), win32-es rendszeren ablakban, a többin meg, ahogy eddig.
Igazából ennek a fejlesztők számára lenne jelentősége, de mivel modulokkal dolgoznak szinte mindegy, hogy win32/WinRT/Android stb-re cserélik ki amegfelelő modult input/window részét.

(#118) NGA válasza stewe780 (#104) üzenetére


NGA
addikt

Szeritnem a verziószámot nem hagyja el, hanem egységesiti. Most is így van már.
Windows Phone 8.1
Windows 8.1
Windows Runtime 8.1

Mindegyiknek azonos a verziószáma. A kernelük is azonos. Most csak annyi lesz, hogy a phone és a runtime szót elhagyják, és gondolom ezt a kettőt valahogy összeolvasztják.

(#119) azopi74 válasza stewe780 (#104) üzenetére


azopi74
addikt

Ez elég nagy butaság, amit írsz.

Platform megnevezése: Komolyan azt gondolod, hogy bármilyen zavart fog okozni az, hogy ugyanúgy hívják a telefonos, a tabletes és a desktop OS-t? Lesz akárki is, aki majd véletlenül a valahonnan levadászott telefonos ROM-ot akarja majd a PC-re feltolni, vagy majd a telefonra próbálja installálni a desktopos verziót?

Verziószám: Lesz majd biztosan valami technikai azonosítója ezeknek a Windowsoknak is, de nem feltétlenül lesz benne a termék nevében, a végfelhasználó nem fog vele találkozni, és nem is kell vele foglalkoznia. A marketingről van szó. Ennek is a pozitív szemléletváltás az üzenete. : a Windows egy szolgáltatás, és a verziószám lényegtelen, mivel a felhasználó mindig a legaktuálisabbat kapja. Ugyanígy a végeszköz mérete/fajtája is lényegtelen (telefon/phablet/tablet/convertible/laptop/desktop/TV stb..) , csak különböző méretű és kezelésű (így különböző UI-t igénylő) ablakokat jelentenek a Windows-os világra, a Windows ökoszisztémára.

(#120) azopi74 válasza NGA (#118) üzenetére


azopi74
addikt

Ne keverd a Windows Runtime-ot (az API-t, aminek a rövidítése a WinRT, és az összes Windowsban ott van most is, a WP-től a Windows RT-n és a Windows 8-on át az XBOX One-ig) a Windows RT-vel (a tabletekre fejlesztett OS-sel, amiből van 8.1-es verzió) ! :D

(#121) Воланд válasza azopi74 (#120) üzenetére


Воланд
titán

na, pont ezert kell, hogy mindegyik rendszernek windows legyen a neve. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#122) ddaydome


ddaydome
senior tag

Itt a nagy kérdés az, hogy akkor innentől kezdve megveszem az új windowst és azt bámire felrakhatom? számítógép, telefon stb...?Tehát egyszer megveszek egy windowsos telefont, ami elvileg gépen is fut és akkor feltehetem gépre is a jogtiszta szoftvert? Homályos ez nekem... De tetszik:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#123) adamadd1


adamadd1
tag

A kör alakú home gomb csak nem az ujjlenyomat olvasóhoz kell ? :))

Apple Iphone 6 , Microsoft Surface 2

(#124) Воланд válasza ddaydome (#122) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#125) tjb007 válasza ddaydome (#122) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem.
Ugyanúgy lesz külön desktop és telefonos rendszer mint most, csak ugyanaz lesz a nevük (magyarán Windows Phone → Windows Phone).

(#126) ddaydome válasza tjb007 (#125) üzenetére


ddaydome
senior tag

ok:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#127) consono válasza ddaydome (#126) üzenetére


consono
nagyúr

De. Hogy még jobban megbonyolítsa a helyzetet, az alkalmazásokból lesz olyan, ami ugyanúgy fut telefonon és desktopon is (illetve már most is vannak ilyenek), az univerzális appok... Ami persze nem ugyan az az alkalmazás...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#128) Glenda válasza consono (#127) üzenetére


Glenda
addikt

Ami persze nem ugyan az az alkalmazás...

A fejlesztő tudásától függ. Nálam a XAML-ök vannak a külön projektekben, minden más a sharedben. Gyakorlatilag ugyanaz az app. A XAML meg akkor lesz egységes, ha jön oda is az #ifdef.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#129) consono válasza Glenda (#128) üzenetére


consono
nagyúr

Értem. Én nem vagyok fejlesztő, manapság már hobbistának sem mondanám magamat, csak érdekel a téma :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#130) #79335424 válasza HaZse (#115) üzenetére


#79335424
törölt tag

"De képzeld el, hogy droidon is az alapfiókot nem tudod törölni. Ott is alapbeállítást kell nyomni."

Ez így, ebben a formában nem teljesen igaz. Újat nem tudsz létrehozni, de a meglévő alapértelmezettet lehet törölni anélkül, hogy az adatok, beállítások, vagy akár a telepített alkalmazások odalennének. Persze ez a lehetőség nincs a menüben és root jogot igényel.

[ Szerkesztve ]

(#131) Ádám16 válasza tjb007 (#125) üzenetére


Ádám16
addikt

Még mindig riasztó lenne az embereknek az, ha a Windows Phone-t meghallják, így a Windows Mobile után?!

(#132) ZÁEL


ZÁEL
tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy Magyarországon mikortól lesz kapható a Lumia 830?
Köszönöm szépen! :)

(#133) stewe780 válasza azopi74 (#119) üzenetére


stewe780
őstag

Már keverik! Pedig jelenleg még különböző nevek vannak. Majd akkor hogy magyarázod meg, ha mind Windows lesz. :D Gondolkozz már egy kicsit mekkora kavar lesz.
Lesz majd verziószám, de csak valami belső?? Még jó, hogy legalább a fejlesztők maguknak megengedik a jogot, hogy tudják melyik build...
De ha majd egyszer megszűnik a támogatása valamelyik windows-nak, de a másik windowsnak még megmarad, és ilyen fasza kis belső build számmal tudod csak megnézni, hogy akkor tulajdonképpen melyik windowsnak is szűnik meg, meg akkor a tiéd melyik verzió. Na az is milyen jó lesz. Mert most megszűnt az XP támogatása, és valahogy mindenki tudja, hogy miről van szó. Míg ha megkérdezném a build verziószámát, google nélkül 10 emberből nem 10 tudná.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#134) Ali G. válasza stewe780 (#133) üzenetére


Ali G.
senior tag

majd elég lesz rákeresni a neten, ezzel lehet azt akarják elérni, hogy véletlenül is a PC-s orendszerre kattints, az reklám maguknak :D

(#135) vicze válasza Ádám16 (#131) üzenetére


vicze
félisten

Onnantól, hogy nem Nokia van ráírva kb. édes mindegy mi van ráírva.

(#136) azopi74 válasza stewe780 (#133) üzenetére


azopi74
addikt

Pont ez az, aki annyira nincs képben, hogy gondot fog neki okzni a közös név, annak úgy is mindegy, mert más most is keveri a különböző Windows-okat. Így ők ebből úgysem érzékelnek semmit. :D

Ami verziószámozást illeti: én még mindig azt tartom a legvalószűbbnek, hogy kezdetben mégiscsak lesz valami a Windows után eleinte: szerintem Windows One lesz a neve (de az összesnek, telefontól desktopig bezárólag), ezzel is érzékeltette a paradigmaváltást, ezután viszont nem lesz semmi számozás (olyasmi mint 8.1, stb), hanem marad a Windows One, és csak kapja majd az update-eket rendszeresen. Aztán idővel a One-t is kidobhatják, és marad a Windows, oszt jó napot...

Egyébként szerinted pl a Chrome felhasználói közül hányan vannak, akik tudják, hogy éppen hanyas verziót futtatnak? Vagy firefox? De ezt az OSX-ről is elmondhatom. Bár ott, ha a verziószámot nem is, de egy nagymacska nevét (mostanában meg egy-egy californiai túristaközpontot) azért a geekebb osx felhasználók megjegyeztek. Az android-felhasználók közül pedig a többség még az aktuális édesség nevét sem tudja, ne aggódj, nemhogy a verziószámot, azt csak a kockák tudják :)

(#137) hülyegyerek válasza ZÁEL (#132) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szeptember vége felé.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#138) azopi74 válasza Воланд (#121) üzenetére


azopi74
addikt

Így van. Akkor legalább az API-t nem fogják az OS-szel keverni, maximum az OS-eket egymás között :)

(#139) daniel909 válasza azopi74 (#113) üzenetére


daniel909
addikt

Oké adott egy ember van egy szar lassú win 7 alapú gépe. Utalja használni mert lassú de azt tudja h Windows fut rajta. Menekülni fog ettől a továbbiakban mikor mobilt választ. Ez egy leegyszerűsített példa.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#140) Воланд válasza daniel909 (#139) üzenetére


Воланд
titán

adott egy ember, olcso androidos telefont hasznal, lassu, fagy. menekulni fog ettol a kovetkezo mobil valasztaskor.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#141) azopi74 válasza daniel909 (#139) üzenetére


azopi74
addikt

Hát, tényleg eléggé leegyszerűsített példa. :) Egyébként ma már még egy 40k-s Atomos nettopon is elfogadható sebességgel fut a Win8 (a Win7 is), ha az ember csak nagyon alap dolgokra használja.

Azt pedig azért mindenki tudja, hogy a teljesítményt és minőséget nem adják ingyen (sose adták), így épeszű ember csak nem fogja elvárni, hogy 150 USD-s alap cucc úgy teljesítsen, mint egy 2-3000 USD csúcskonfig.

Szerintem meg az olyan igénytelen embereknek, aki dög lassú gépen futtatják a Windows 7-et, telefonból is valami ultragagyi Galaxy Y szintű droidos szemét van a zsebükben. Androidtól nem fognak menekülni, ha mobil választanak legközelebb? Pedig hasonló az élmény, mint valami ultraolcsó vason Windows futtatni,

(#142) daniel909 válasza Воланд (#140) üzenetére


daniel909
addikt

Hat igen erre is van példa biztos.
Bár ebben az esetben inkább a telefon markajatol fordulnak el szvsz nem magátol az ostol.

Azopi lehet alapból jól fut de ha a user televagja szeméttel és vírussal akkor be fog lassulni és rossz lesz.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#143) stewe780 válasza azopi74 (#136) üzenetére


stewe780
őstag

Az a gond, hogy a felhasználókat hülyítik, nekünk meg szimplán csak megnehezítik az életünket.
Igen, van egy olyan réteg, hogy ma sem tudja melyik windows melyik, és ez esetleg gondot okoz, de azért egy informatikus még tudja a különbségeket. Viszont ha elhagyják a jelölést, akkor már megmondom őszintén én sem fogom tudni egyszerűen elmondani melyik windows az a windows. Mert akkor nem lehet majd két betűvel hivatkozni rá: WP, helyette majd körülírom, hogy: tudod az, amelyik a telefonon fut!
De ez a hülyítés már régen elkezdődött, a dokumentum mappával, meg a sajátgéppel. Komolyan mondom én alig találom meg a dokumentum mappámat, a user meg esetenként simán használja...

A programok verziószámait sokan nem ismerik, és nem is biztos, hogy egy endusernek kell tudnia. Viszont azért az informatikus tudja mi az a vista és mi az a vista sp2, emberibb kifejezések ezek, mint a 6.0.6000 meg a 6.0.6002 build szám.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#144) Glenda válasza stewe780 (#143) üzenetére


Glenda
addikt

Lol. :C

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#145) zsigus


zsigus
őstag

Szerintem is keverni fogják, és külön rossz az időzítés, hogy még a Nokia név is megy a telefonokról...

Egyszer megpróbáltam egy - nem túl hülye, de a számítástechnikában járatlan - ember számára elmagyarázni, hogy mi is az a Windows Phone. Nagy nehezen eljutottunk odáig, hogy ez az asztali rendszertől különböző OS, majd mikor megmutattam neki az 520-at, csak annyit mondott, hogy olyan furcsa az egész. (lehet, hogy még mindig azt várta, hogy hasonlítson az asztali verzióra).

Bemegy egy átlag ember a boltba - a Magyarországon igen profi - eladóktól megkérdezi: milyen telefont tud ajánlani 30-40e között.
Előhozza őket: Lumia 5xx, Sony-Samu-LG alap android.

- Miért különbözik a Lumia?
- Mert azon Windows van.
- Ez nem olyan mint a számítógépemen...
- Pedig úgy hívják, hogy Windows.
- És lehet rajta PC-s játékokat, programokat futtatni?
- Gondolom igen.
- Akkor ezt kérem.

Hazamegy, majd egy-két hozzáértőbb ismerőse (vagy utánakérdez a neten) elmagyarázza neki, hogy ennek köze nincs ahhoz a Windows-hoz amit otthon a gépén használ, és akkor már annyira nem fog tetszeni neki. Átverve fogja érezni magát.

Hozzáértőbb eladó:

[...]
- És lehet rajta PC-s játékokat, programokat futtatni?
- Nem, ezen a korábbi Windows Phone rendszer van, csak átnevezték.
- Mi?
- Korábban volt olyan rendszer, hogy Windows Mobile, abból jött a WP, most pedig már csak Windows a neve. Ez nem olyan mint az asztali számítógépén lévő Windows.
- Sose hallottam róla. Csak a számítógépes Windowst ismerem.
- Tudja, ez volt a Nokiákon, amikor még annak hívták.
- Nekem volt régi Nokiám, de annak köze nincs ehhez uram. Inkább a másikat kérem.

És akkor még olyan dolgokba bele sem mentünk, hogy "hogyan lehet átállítani olyanra mint PC-n (asztal, start menü stb.)", ott vannak a régi beidegződések a szintén hozzáértőktől: "olyat ne vegyél, mert sokszor kell újratelepíteni" stb.stb.

[ Szerkesztve ]

(#146) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

A neve elég hülyén hangzik. Mi ez egy rendszer vagy telefon rendszerről elnevezni?butaság! WP jobb ha marad, és windows logos home gomb.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#147) #79335424 válasza zsigus (#145) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dehogy is! A Windows nem szarral gurigázik, hanem a jövőre gondol, amiben sokkal innovatívabban lesz kezelve ez az egész. Nem lesznek különböző verziók. Egyetlen Windows eszköz sem tartalmaz majd teljes értékű rendszert. Minek az a sok kis ablakocska, amikor lehet egy hatalmas panoráma is? Egyetlen Windows gép lesz, ez futtat mindent, az összes készülék kliensként ehhez csatlakozik. Nincs többé rosszabb, vagy jobb teló! A központi gép használatának mértékétől függően érkezik majd a számla. Ez ám a demokrácia, és így a kékhalálon is mindenki egyformán osztozik. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.