Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Tetszik ez a sok változás a WP körül.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) INGJOKE


INGJOKE
veterán

A céges telefonom egy lumia 525-ös, de nem nagyon szeretem, mind az ios, mind az andrioid sokkal jobb...

(#3) batai15


batai15
félisten

Tetszik!

(#4) Lambach


Lambach
tag

Asztali Windows telefonon? :D
Akarom.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#5) margithid


margithid
veterán

Kíváncsi leszek az egységes windows platformmal mit gurítanak majd a redmondiak.

(#6) Воланд


Воланд
titán

azert, mert egy belso hasznalatra keszult oldalon a kor "logo" szerepel meg nem mondanam azt, hogy ezentul mindenhol az lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) BobTail válasza INGJOKE (#2) üzenetére


BobTail
őstag

Miért?

Lumia 525 nem éppen egy árkategória az iOS-t futtató telókkal, ill. az alsó szegmensben nem tudom elképzelni, hogy jobban szeretnél egy Androidos telefont (általában 0 supporttal).

(#8) anulu válasza BobTail (#7) üzenetére


anulu
félisten

cégesnek most 520-am van. a maga kategóriájában (belépőszint) ennél reszponzívabb telefont nehezen tudok elképzelni. valamint nem fagy, nem kell újraindítgatni, stb... és még support is van hozzá.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) vicze válasza Воланд (#6) üzenetére


vicze
félisten

Mindegy az Index már megírta, szóval így lesz kész. ;]

(#10) Márko88


Márko88
aktív tag

Nekem sem tetszik a Windows. Unalmas szerintem és kevésbé szórakoztató, élvezhető.
És mióta a Nokia Windows, sosem tetszett egy sem.(Valakinek viszont ez a kedven, ízlések és..) :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#11) Quasi_modo válasza jacis (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Legalább nem járatják le még jobban a Nokia nevet.
Bár nekik már mind1.

valami

(#12) hülyegyerek válasza INGJOKE (#2) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Szerintem is jobb a Ferrari a Trabantnál, csak kicsit drágább...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13) zsigus


zsigus
őstag

Lesz itt keveredés rendesen az emberek fejében... Lásd: #4

Tény, hogy nem lehet tudni mi lesz a WP/RT házasságából, de kétlem, hogy az asztali Windows-al megegyező OS. Nem véletlen az, hogy az Apple sem veszi egy kalap alá a MacOS-t és az iOS-t, szintén nem véletlen, hogy a Google külön kezeli az Android-ot és a ChromeOS-t. Szerintem ez hiba volt...

(#14) section9


section9
őstag

Kétlem, hogy lecserélnék a Home-ot pöttyre. Totál nem passzol a jelenleg UI-hoz.

(#15) INGJOKE válasza BobTail (#7) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hát pont ez az szerencsére már 1000 éve volt belépős telefonom és amit ez tud szenvedni... benne az előző kolléga hotmailos adataival, amit csak úgy tudnál kiszedni, ha full rezetelnéd a telót, (amihez már közel vagyok) kicsit használod és már merül is az aksija... szörnyű...:D

(#16) Luck Dragon válasza margithid (#5) üzenetére

Erre én is kíváncsi lennék, de szerintem erre még sokat kell várni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) BobTail válasza INGJOKE (#15) üzenetére


BobTail
őstag

Ne haragudj, de erre csak azt tudom mondani, hogy nem a tó a hülye, ha a kacsa nem tud úszni... :F

(#18) BobTail válasza Márko88 (#10) üzenetére


BobTail
őstag

Az a baj, hogy a hozzád hasonló hitetlen embereket csak személyesen lehet meggyőzni, úgyhogy... inkább bele se kezdek :U

(#19) zsigus válasza INGJOKE (#15) üzenetére


zsigus
őstag

Lehet, hogy törölni kellene a haverod fiókját a beállításokban? :U

(#20) Márko88 válasza BobTail (#18) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nem vagyok hitetlen semmiben. Néztem már, nem tetszik.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#21) correctman válasza BobTail (#18) üzenetére


correctman
tag

Jól teszed. Minden windowsos cikkbe belefikkant és sajnos mindig van valaki aki leáll vele. Felesleges...

(#22) INGJOKE válasza zsigus (#19) üzenetére


INGJOKE
veterán

Sajnos nem lehet próbáltam már... informatikai végzettségemmel azért még elbírok egy telefon menürendszerével, de kösz a tippet...

(#23) INGJOKE válasza BobTail (#17) üzenetére


INGJOKE
veterán

Azért még lehet az a véleményem, hogy körülményes a menüje egy droidhoz és egy ioshez képest? Valamelyik nap megérkezett rá a 8.1 is, ez valamit javított a helyzeten, de még így sem rózsás...

(#24) Воланд válasza INGJOKE (#22) üzenetére


Воланд
titán

elsodleges fiokot csak a telefon alaphelyzetbe allitasaval lehet torolni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) babkukta válasza BobTail (#7) üzenetére


babkukta
senior tag

Én is ezen szoktam csodálkozni. Az emberek vesznek 30 ezerért egy droidos telefont, aztán lejön, h sz.r, lassú, gyenge sok dologhoz. Aztán vesznek egy i4et 100 ezerért, és megvan, h a droid sz.r, az Apple meg jó. Persze egyből nem lehet 100ért venni droidot, ami használható, hanem veszünk egy olcsót, ami sz.r, aztán az alma meg a király.
Egyébként nálunk is van L520, abszolút 1. osztályú telefonnak mondanám a maga kategóriájában. Az is idióta, aki nagy elvárásokat támaszt egy 30 ezres telefonnak. 50 ezer ft-ig sztem droidot nem is nagyon érdemes venni. A WP teljességgel kiszolgál mindent

Üdvözlettel, Tibi

(#26) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Hát de ne már, hogy ilyen karikás fos legyen a windows logó helyett. :(

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#27) SsPL711 válasza INGJOKE (#22) üzenetére


SsPL711
őstag

Úgy gondoltuk, hogy nyomsz egy HR-t, majd beállítod a saját fiókodat. Informatikai végzettséggel talán nem jelent gondot visszaállítani amire szükséged van.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#28) Šolaire válasza babkukta (#25) üzenetére


Šolaire
veterán

Kiváncsi vagyok erre az egységesített windows-ra.

“Praise The Sun” \[T]/

(#29) section9 válasza =WiNTeR= (#26) üzenetére


section9
őstag

Majd váltasz te is droidra, mint én. ;]

(#30) Šolaire válasza Šolaire (#28) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyébként ha gond van a lumiával akkor nem kell leszarozni. Recovery tools-t le kell tölteni a Nokia honlapjáról. Gyári szűz lesz a teló legyalul mindent. Sok esetben megold pl akksiproblémát nagyobb frissítések utáni gondot. Mindig a legfrissebb szoftvert tolja fel. Mondom ezt mint szakmunkás😊

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#31) Bukk900 válasza Воланд (#6) üzenetére


Bukk900
őstag

Sajnos nem ez az első telefon a kör logoval. [link]

(#32) Pali1119 válasza INGJOKE (#22) üzenetére


Pali1119
tag

Fingod nincs a cuccról, de nagyban szarozod, hogy ezt nem lehet törölni, bonyolult a menüje, stb.
Grat, tényleg! Más egyéb?Mondjuk azt az informatikai végzettséget azért megnézném. :U

A témához is: nem örülünk. Maradhatott volna a Windows Phone név.

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#33) Воланд válasza Bukk900 (#31) üzenetére


Воланд
titán

uuu, akkor ez valami low-end cucc lesz. nem jo hir ez. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34) Plazmacucci válasza zsigus (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Biztos, hogy lesz. Mint mikor hozzák nekem az RT-s tabletet, hogy nem lehet rá semmit telepíteni... Aztán lehet felvilágosítani.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#35) ddaydome


ddaydome
senior tag

Nekem nagyon tetszik a windows felzárkózása / előremenetele ilyen téren. A karikás motívumban nem hiszek és szerintem nem is lesz olyan. Most ,hogy már van kellő tapasztalatuk telefonszoftver terén is én simán elképzelhetőnek tartom azt, hogy a windows most jó irányba halad. Az Android rendszer nekem már nem hoz kézzel fogható újdonságokat, amitől én leülök. Inkább attól ülök le, hogy még mindig nem jutottak el oda, hogy a belépő katergóriás telefonok felületi problémáktól mentesen menjenek és semmi sem garnatálja a vásárlónak az ezzel kapcsolatos problémák megszűnését. Egyszerűen zsákbamacska a vásárlás és két éves hűségnyilatkozatnál nem mindegy. Egyértelmű választás lesz számomra a jövőben a windows-os telefon.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#36) =WiNTeR= válasza section9 (#29) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Bármeddig nyomathatod a "Wololo, convert to droid" szöveget, akkor is desktopon, tableten és mobilon a Windows ökoszisztéma a nyerő.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#37) Šolaire válasza Šolaire (#30) üzenetére


Šolaire
veterán

Én most Passportra pályázok😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#38) T.Peter válasza Воланд (#33) üzenetére


T.Peter
őstag

Elsőre felismerhetőek az érintőgombok funkciói, nem? :) Gratulálok nekik. Egyáltalán ez mióta van megengedve, hogy eltérhetnek a gombok?

[ Szerkesztve ]

(#39) Šolaire


Šolaire
veterán

Egy wp-s Halo Combat Evolved-nek azért tudnék örülni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#40) thegaben86


thegaben86
csendes tag

Na témánál vagyunk.
Lumia 520 androidot reggelizik, ár/érték arányban verhetetlen.
Az már csak hab a tortán, hogy nyaraláskor Albániában az összes pro navigáció csődöt mondott, kivéve a 30k-s telefonomon levő offline navi..

(#41) Šolaire válasza thegaben86 (#40) üzenetére


Šolaire
veterán

Off-line naviban mindig is jó volt a Nokia.

“Praise The Sun” \[T]/

(#42) Воланд válasza T.Peter (#38) üzenetére


Воланд
titán

szerintem ez a qualcomm fle referencia design miatt van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#43) geared


geared
tag

sokat töketlenkednek redmondban, de lassan és biztosan törnek előre. szerintem.
talán nem véletlenül ignorálja a google.

a mai napig nem értem, hogy egy cég, akinek az a asztali oprendszere uralja a világot, ezt hogy nem használja ki a mobil oldalon.
már rég meg kellett volna hozni azokat a lépéseket, amivel a sima widows usert odavonza a mobil operációs rendszere felé.

az apple még előrébb tart, de ha csak azt a szintet hozza a micro, és ezt jól marketingeli, akkor sokan fognak áttérni a winphonra...

szerintem. és én mac user vagyok....

sonyericsson -> nokia -> iphone -> motorola -> nokia lumia 820 -> ?

(#44) vicze válasza Воланд (#33) üzenetére


vicze
félisten

Még nem tűnt fel, hogy kb. az össze egyforma? :) Azt hiszem 2 HW variáció van, egy WVGA és egy HD, azt csókolom, ezek vannak más-más szitázással kb.
Bár igen van a hatalmas változatosság, hogy onscrren vagy "HW" gomb. Amúgy azért kör van ott, mert a testvérmodell meg Droidos, és hát nehogy már cserélni kelljen. :P

[ Szerkesztve ]

(#45) Воланд válasza vicze (#44) üzenetére


Воланд
titán

nem, nagyon nem nezegettem ezeket a low-end cuccokat. :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46) INGJOKE válasza SsPL711 (#27) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mivel speciális céges email is be van állítva és szinkronizálva van a szerverrel nem olyan egyszerű nyomni egy resetet. A főnök tudja csak a jelszót, először is ő állította be, de én is tudok olyan okos lenni mint te és ha jársz erre szívesen megmutatom a bizonyítványokat is, csak neked...:D

(#47) Urban Terror válasza BobTail (#7) üzenetére


Urban Terror
tag

De maga a rendszer (WP) egy csúcshardveren sem nyújt jobb élményt, mint az 520-on, tehát azért az élményfaktort amit a rendszer nyújt, mégiscsak össze lehet vetni.

(#48) consono válasza Воланд (#42) üzenetére


consono
nagyúr

Gondolom igen, ugyan ez már itthon is kapható Allwiev Impera I néven. Jó lenne tudni ki az ODM...

vicze1: van az 3 design is, mert a Prestigio Multiphone 8500 féle sorozat az 5" HD meg 8.9 mm :) Ja, a Blu meg saját designnal nyomul.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#49) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

A microsoft egy nagyon jó rendszert tett le az asztalra, csak az alkalmazások hozzá nem jók. Még. Remélem, ez változik.
A micorosftnak kellene megírni néhány alap alkalmazást nagyon profira, hogy legyen jó összehasonlítási alap.
Érdekes, a google milyen minőségű alkalmazásokat ad: térkép, levelezés, notesz, minden téren maximális minőségűek és viszonylag elfogadhatóan néznek ki a androidon.
Ugyanez az apple-nél!
A microsoftnál meg letöltesz egy gmail alkalmazást és az írója nem a google, hanem hox jucsigin jurij... aki nyilván nem tud olyan minőséget készíteni.

Szerintem a mobil windows van olyan jó, mint az asztali, én nagyon szívesen használnám, de amíg ilyen az alkalmazások minősége, addig nem.

Várom a fejlődést!

(#50) Zoja™ válasza INGJOKE (#22) üzenetére


Zoja™
őstag

Informatikai végzettséggel talán a szerkesztés gombot is megtanulhatnád használni... ;] trollolo ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.