Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SnoozyBird


SnoozyBird
csendes tag

Szép, szép... Innováció... Én rombikozidodekahedron alakút szeretnék. Olyan mikor lesz?

"Brute force will prevail as brute force does tend to prevail when applied in appropriate quantities"

(#2) Cs1csó válasza SnoozyBird (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az jövőre jön de csak a gömb alakú RGB LED-es után.

(#3) berVi


berVi
senior tag

Kerek ventillator szogletes keretben (mint a ventillatorok 95%-a) = szogletes ventillator

#justprohardverthings

(#4) fecke78


fecke78
senior tag

Nem kell ,mert nem szögletesen forog 🤓

(#5) LamerGyuri válasza berVi (#3) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Megnyugodtam.
Azt hittem, csak én nem látom szögletesebbnek ezt a ventillátort az eddigiekhez képest.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#6) icp1970


icp1970
senior tag

csodálatos.

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Ikozaéder lapátokkal kérem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) SidCorky válasza berVi (#3) üzenetére


SidCorky
senior tag

A címnél tovább nem olvasni, és ez alapján kötekedni = #justolvasóthings

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#9) ncc1701


ncc1701
veterán

Mekkora innováció, pont ez hiányzott... Ja, nem.

(#10) icon válasza SidCorky (#8) üzenetére


icon
senior tag

Ez az olvasói devolúció része :S

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#11) SidCorky válasza icon (#10) üzenetére


SidCorky
senior tag

Legalább együtt süllyedünk.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Jaj de tudtam. Nagyon tudtam, hogy ez hiányzik még az életemből.
És itt van, megcsinálták. Kérni sem kellett. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

Annak akit eddig zavart hogy három színes kőrt kellett néznie, egy téglalap alapú felületen, annak ez instantget.

(#14) #16939776


#16939776
törölt tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#15) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hát, ahogy haverral beszélgettünk, megjegyezte, végül is a mai világban azon sem lepődne meg, ha az új xy csúcstelefont úgy reklámoznák, hogy lehet vele telefonálni is! :D A marketing itt is megvan. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) hallador


hallador
addikt

Nagyon sajnálom, hogy az Enermax ide jutott. Emlékszem még 2001-2002 ben mikor megjöttek az első ENERMAX EG365P-VE FMA 1.3 350W ATX12V tápom, na az valóban durva jószág volt az AX-VE széria is. Hova jutottak? Sajnálom.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#17) nexplo válasza moleculez (#7) üzenetére


nexplo
őstag

Én paralelepipedon alakút szeretnék.... :DDD :D
Amúgy ennyi erővel lehetne teljesen szögletes és ez esetben csak a csavarokat kell megoldani vagy máshogy felfogatni... Nem valami nagy hír...

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#18) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Nem olyan nagy újdonság ez a formavilág, kb 1 éve létező olcsó kínai ventik...
Az elsőn gondolkozok is hogy rendeljek, rendeltem már pár félét Kínából, magamnak és haveroknak is, az ismerőseim 90% imádja az rgb-s cuccokat, ez a utálat csak itt PH-n megy...

itt van 2 noname és 2 Jonsbo

(#19) nexplo válasza Nwis86 (#18) üzenetére


nexplo
őstag

Nagyon jópofák. :K én még csak ismerkedem az rgb-vel de jópofa

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) SidCorky válasza Nwis86 (#18) üzenetére


SidCorky
senior tag

Én se értem mire ez az utálat, még ha van is benne RGB, nem kötelező használni, megvenni, vagy egyáltalán elolvasni és kommentelni alá, hogy nem tetszik. :N A második kettő egyébként kifejezetten tetszik.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#21) mepet válasza Nwis86 (#18) üzenetére


mepet
addikt

Wow, beállítod pirosra, és kész a STOP tábla! :D

(#22) nexplo válasza SidCorky (#20) üzenetére


nexplo
őstag

Minden újdonságot az eljén fikáznak aztán mindenki rászokik és megszereti. Én pl most vettem egy RGB-s SSD-t. Csudiszép. Bár értelme nincs de szép és látványos :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.