Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Góliát


Góliát
senior tag

ASUS 6990? :Y
Egy kicsit hasonlít rá!

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#52) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jesszusom... hát kell nekünk ez a 6990?... :Y
mindkét gyártó kielégiti a jelenlegi igényeinket, nem? ...(PC terén, mielőtt még valaki... ;] )
nem mellesleg kellemes darab. emlékszem, mikor előszőr a kezembe fogtam a 3870 X2-met az X800 GTO2 után:C:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#53) Angel1981 válasza mghltm (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :D

(#54) erdoke válasza #72042496 (#14) üzenetére


erdoke
titán

Elsőre én is azt hittem, a VHS kazetta ősét találták fel újra. :DDD

(#30) Male
http://dictionary.reverso.net/spanish-english/llano
Valószínűleg innen, és akkor kiejtve egy izmos j-s "jánó". Magyarul meg alfőd. :D

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#55) Male válasza erdoke (#54) üzenetére


Male
nagyúr

Na, mik derülnek ki, jó hogy megkérdeztem :)

Köszi!

(#56) erikthekippa


erikthekippa
tag

Lassan már akkora lesz a videokártya mint egy 40es porotherm falazótégla. Nem baj legalább hasonlítunk majd a gépeinkre kockulunk a kockához.

(#57) Oliverda válasza Male (#30) üzenetére


Oliverda
félisten

"First, ever wondered exactly defination of: Llano. Well, Greek term for open grassland with sparse tree growth. Common is Eastern Colorado, Kansas, Nebraska, even South America. Texas has Llano city, so maybe when Austin was AMD engineering site (now HUD - Housing Projest & WareHouse), Llano became project name."

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58) rii válasza erikthekippa (#56) üzenetére


rii
nagyúr

most már tényleg legó lesz, ahogy egy-két - a gépszerelésre rácsodálkozó - embernek mondtuk eddig is

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#59) flatland8 válasza Góliát (#51) üzenetére


flatland8
csendes tag

Igaz lehet! Az itOC-os képekenis az látszik, hogy nem a kártya oldalán van a ventilátor és a hátulja nyitot, pont mint a videoban is! Érdekes hűtést kapott. Bár azt már most tudom, hogy ennek sem előnyeit, sem hátrányait nem fogom kiélvezni :DDD

(#60) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

És olyan nem lesz hogy 2 db 6970 lesz összerakva 1 kártyára? :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#61) TeeBee73 válasza Sub-ZeRo (#60) üzenetére


TeeBee73
addikt

Majd az Asus megcsinálja, 500k-s árcédula mellett. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#62) Bounti


Bounti
aktív tag

Nézegettem a Sandy teszteket,és bevallom nagyon megtetszett az új HDxyblabla teljesítménye.Nem kis ugrás az előző vagy az előtti generációkhoz képest. Az AMD új generációs csippjei is nagyon figyelemreméltóak, persze a valós tesztek még váratnak magukra. Nekem az tetszik mindket gyártó hozzáállásában, hogy olyan termékekkel rukkolnk elő ami végre az olyan vékony pénztárcájú embereknek is lehetővé teszi az újabb játékok kipróbálását mint amilyen én vagyok. Nagyon várom az összehasonlító teszteket,és minden új infót.

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#63) Zeratul válasza arty (#28) üzenetére


Zeratul
addikt

A Buldózer hamarabb jön ki. 2011 Q1. A Lano meg 2011 Q2. Az a kellemetlen hogy nem lesz átjárás a két platform között.

(#64) Zeratul válasza Overlocker (#35) üzenetére


Zeratul
addikt

Sandy IGPje kb a Zacate-val van egy szinten.

(#65) Chaser válasza D1Rect (#27) üzenetére


Chaser
titán

Sok mindenre elég. Kérdések:
-milyen órajelen hozta ezt a teljesítményt
-mekkora fogyasztással
-mennyibe fog kerülni
Ezek a "kiszivárgott" infok nesze semmi, fogd meg jól kategória.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#66) freeapro válasza Zeratul (#63) üzenetére


freeapro
senior tag

Bakker milyen elnevezés káosz.
A Llano-ban nem bulldózer magok lesznek?

(#67) Zeratul válasza freeapro (#66) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem. A Lanoban Bobcat magok lesznek. A következő generációs fusion lesz buldozer alapú.

(#68) BangoSkank válasza freeapro (#66) üzenetére


BangoSkank
tag

A Llanoban gyakorlatilag egy optimalizált Athlon X4 lesz, csak kisebb csíkszélességen gyártva.

Zeratul: Akkor most melyikőnk tudja jól? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69) Joachim21 válasza Zeratul (#67) üzenetére


Joachim21
senior tag

Nem, a Llanoban 32nm-es phenom/K10(,5) magok lesznek.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#70) Day 'n' Nite válasza Chaser (#65) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Hát, tényleg kb semmi konkrétum nincs, de van legalább két fotó egy hatalmas dobozról, amivel embert lehetne ölni, akkora, és valószínűleg annyi köze lesza kész termékhez, mint ahogyan szokott az lenni... :DD :DD

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#71) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

én pedig azt remélem az apple szakít az eddigi üzlet politikájával és lesz fusion alapokra épülő asztali és cipelhetős gép. Az iMac igy még vékonyabb lehetne asztalra bőven elegendő teljesítménnyel. Sőt egy mini sem lenne rossz X4 640 / HD 5550 sebességgel felvértezve. Napi használaton túl win-nel bootolva még játszani is lehetne a csöppségen.

[ Szerkesztve ]

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#72) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Nagy itt a sírás rívás de garantálom hogy a Llano bármilyen játékkal megbirkózik egy diszkrét VGA-val társítva, aki meg benchmarkozni akar az vegyen Buldit vagy Intelt.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#73) Gyuri27 válasza atti_2010 (#72) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vesz az ember egy 5570-t olcsóért és kész a cf. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#74) Male válasza Oliverda (#57) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi!
Alakul... ez jó lett volna PH!-nyereményjáték kérdésnek is akkor :D

(#75) aram01


aram01
nagyúr

akkora mint egy netbok :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#76) Lala73


Lala73
csendes tag

Basszus mekkora kari ez? Ehhez elég szép házikó is kell aki ilyet akar magának.
Lassan már fél méteres kártyákat csinálnak.
Arra azé még kiváncsi leszek mennyit fog ez zabálni.

(#77) Day 'n' Nite válasza litvitcsak.a (#71) üzenetére


Day 'n' Nite
aktív tag

Vágül is a Pro gépekben már 5000-es Radeonok vannak, innen már nem sok van hátra :))
Mondjuk egy fusion chip az Air-hez bizos jól jönne nekik, ott mindeből a legkisebbet akarják :D

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#78) vinibali


vinibali
őstag

az amd filozófiáját ismerve ez a teszt, ha tényleg megtörtént szvsz borítékolható hogy valami legalább 3Ghz-n futó proci volt, amíg nincs arról adat, hogy mennyire tuningolható vagy milyen végleges órajellel működő verziók lesznek tényleg kár (fiktív) tesztekre hivatkozni. nemrég voltam a $@turnban nézegettem a laptopokat, ki mit tippel hány AMDt láttam? :N

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#79) Forceman


Forceman
tag

Pár év múlva jön a 9990, na az milyen jó lesz ! :DDD
Amúgy meg ilyen drága kártyákat úgyis kevesen vesznek.

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#80) Oliverda válasza Zeratul (#63) üzenetére


Oliverda
félisten

Kivitelezhetetlen lenne az átjárás. Majd lesz Bulldozer modulokkal szerelt Fusion jövőre. Azt majd valszeg bele lehet tenni a Llano-t támogató alaplapokba is.

Ez meg hogy Bobcat mag lesz benne finoman szólva sem állja meg a helyét. BangoSkank járt a legközelebb az igazsághoz. Gyakorlatilag az Athlon X2-es Regor magokat optimalizálták tovább, így ilyenek látják majd el a CPU feladatait.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#81) leviske válasza Zeratul (#67) üzenetére


leviske
veterán

Ne kavard be a népet. :DDD A Llano-nak köze nincs a Bobcathez. Tény, hogy még nem Bulldozer magokat kapott, hanem a most is használatban lévő K10,5-ös architektúrára épít.

A Bobcat az alacsony fogyasztású, nem teljesítményigényes piacokra van szánva, az Atom ellen. A Bulldozer fogja a későbbiekben a többi, magasabb teljesítményigényű piacot kiszolgálni. Az, hogy a Llano K10,5-re épül, többek közt köszönhető valószínűleg annak is, hogy eredetileg egy évvel megelőzte volna a Bulldozert.

szerk.- Lassú vagyok.

(#79) Forceman: Én ezt a helyedben nem venném ennyire biztosra.

[ Szerkesztve ]

(#82) gyiku


gyiku
nagyúr

x4 640 + 5570 :Y mar meg is van kovetkezo irodai gepem. seti hogy fogja szeretni? :U

hüllő

(#83) Armagedown válasza vinibali (#78) üzenetére


Armagedown
őstag

szerintem egy darabot sem láttál ott :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#84) vinibali válasza Armagedown (#83) üzenetére


vinibali
őstag

hát egészen pontosan fogalmaztál :C

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#85) atti_2010


atti_2010
nagyúr

[link]
Azért ezeket valahova tenni kell, gondolom eladják őket, ez azért nem rossz arány 3 hét alatt.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#86) antikomcsi válasza atti_2010 (#72) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen külön vga. :U

(#87) atti_2010 válasza antikomcsi (#86) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Akkora IGP-t meg nem tudnak beleintegrálni hogy simán lehessen játszani vele, de nekem úgy is tökéletes hogy lekapcsol a diszkrét ha csak a netten lógok, a Sandy meg ezt sem tudja, a proci meg mar így is dosztig elég.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#88) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó nagy tégla lesz az biztos ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#89) ftc


ftc
nagyúr

(#90) antikomcsi válasza atti_2010 (#87) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Talán mert egyik integrált megoldásnak sem a játék a fő csapásvonala.

A lekapcsol a diszkrét megoldást az nv évek óta tudja, aztán mire mentek vele? Én használtam, mert jó volt de a piac törvényei kicsinálták. Az amd nagyon elkésett ezzel, vagy az is lehet, hogy az nvidia csinálta túl korán.

Szóval ezek az apuk nem asztali "játszós" gépekbe valók, ha ilyen gép kell, akkor felesleges az integrált videó vezérlő a cpu-ba, amikor a modern videókártyáknak egyre jobb az energiagazdálkodása.

(#91) #56573440 válasza antikomcsi (#90) üzenetére


#56573440
törölt tag

tény hogy javult, de ennél a megoldásnál azért még mindig többet kérnek jelentősen. ha a termékpalettát kiszélesítik, tehát nem csak pár kártya támogatja majd ezt, és nem úgy kell összelegózni két nap netezés után hogy kompatibilis e és menni fog e, akkor én csak üdvözölni tudom. a tervezett asztali gépem főleg szerver feladatokat fog ellátni, így menne egész nap, de ha hetente 3x leülnék kicsit ölni idegápolási célzattal, akkor lesz teljesítmény is, egyébként meg nem kell paráznom hogy mit hoz a posta villanyszámla címen
:B

(#92) hfrankee válasza antikomcsi (#90) üzenetére


hfrankee
senior tag

De ebben nem értem,h mi a ráció,miért bukott el evvel az NV,amikor oriási létjogosultsága van már ezeknek az energy saving meoldásoknak.
Lassan nem gyárthatnak olyan elektronikai terméket aminek van standby áramfelvétele.

(#93) dezz válasza antikomcsi (#90) üzenetére


dezz
nagyúr

Itt az integrált GPU már kellően erős pl. a fizika számolására -- és a CPU-hoz való közelség is nagyban segítheti ezt.

(#94) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A HD6990 "csak" a CrossFire-be kötött Radeon HD 6950-es kártyával ér fel???
A külföldi HD6950 CF tesztekből kiindulva ez olyan 20% többlet lesz a HD5970-hez képest...

(#95) D1Rect válasza ProEvoFan (#94) üzenetére


D1Rect
félisten

Az 5970 meg egy CF-be kötött 5850. ;)
Nincs új a nap alatt.

(#96) Pug válasza erdoke (#54) üzenetére


Pug
veterán

Angolul meg simán lano, kicsit nyitott a-val :K

(#97) Pug válasza D1Rect (#95) üzenetére


Pug
veterán

Nem egészen, inkább 5870 cf alacsonyabb órajeleken, de felépítés szempontjából teljesértékű 5870-es chipek és nem 5850-esek :N

(#98) D1Rect válasza Pug (#97) üzenetére


D1Rect
félisten

Nézd meg mire reagáltam. :U

(#99) litvitcsak.a válasza Day 'n' Nite (#77) üzenetére


litvitcsak.a
tag

cpu szinten csak intel-t használnak, amíg fogyasztás/teljesítmény területén nem lesz erősen előnyben az amd addig nem valószínű, hogy az intel kizárólagosságot borítaná Munkás Pista. Fusion erre esélyes, hiszen a mini-nél fontos tényező a fogyasztás a hőtermelés miatt és bár másodlagos de nem elhanyagolható a grafikai teljesítmény sem. Meglátjuk...

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#100) priti


priti
addikt

Na, megint egy böllér, hát legyen. Kell az.

Hardverlesen

(#101) leviske válasza ProEvoFan (#94) üzenetére


leviske
veterán

Ha abból indulunk ki, hogy a HD6 többi tagja hogy viszonyul a HD5-ben lévő elődeihez képest, szerintem már ez is nagyszerű hír.

(#102) zolyee


zolyee
tag

Komoly cucc az a 6990.
Teljesítményre nemigen lesz panasz, de az is biztos hogy megtekeri majd a villanyórát. :)

(#103) MongolZ válasza leviske (#101) üzenetére


MongolZ
addikt

Arra gondolsz, hogy pl a 6970 kevesebb shaderrel (1536) jóval nagyobb teljesítményű, mint az 5870 (1600 shader)? Vagy pl. hogy a 6870 az 1120 shaderével erősebb, mint az 1440 shaderes 5850?

(#104) TOM-202 válasza ProEvoFan (#94) üzenetére


TOM-202
senior tag

Szerintem is kevés a mindössze 20%-os teljesítményugrás. Megértem hogy újabb technika, de attól tartok hogy 1-1,5 év alatt az nV gyorsabb kártyát tesz le az asztalra és megfosztja a HD6990-et a leggyorsabb VGA kártya trónjáról. Ezt pedig semmiképp sem szeretném.

(#105) MongolZ válasza TOM-202 (#104) üzenetére


MongolZ
addikt

Nem akarok hülyeséget beszélni, de a 6990-en nem 2 db 6970 GPU lesz a 6950 órajelein? Mint az 5970 esetében? A TPU-s tesztben (http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/Radeon_HD_6950_CrossFire/21.html) az összesítésnél azért az a jó 20%-os előny azért nem kevés (2560 felbontásnál már 25%). Gyártástechnológia-változás nélkül azért nem rossz. NV gyorsabb kártyát fejleszt? Már itt van rég a GTX580, az 595 meg egyelőre inkább tűnik pletykának...

(#106) Srodney válasza mghltm (#6) üzenetére


Srodney
senior tag

kajakra akkora mint egy tégla,majd röhögünk rajta 10 év múlva mekkora kazánokkal játszogattunk anno....és ez nem csak a 6990re igaz :U :B :K

(#107) Joe.36


Joe.36
addikt

Hát ide ide elértünk HD 6990 :) Akkor most jön nyáron a HD 7000 sorozat :))

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#108) Joe.36


Joe.36
addikt

Nekem is ilyen szép, nagy, és meleg téglám van, még külsőre is ilyen, HD 6950@6970 :D

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#109) atti_2010 válasza TOM-202 (#104) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Csak nem képzeled hogy 1-1,5 év múlva az Nvidia a 6990 -el kell versenyezzen?, már rég a 7xxxx széria lesz kimenőben.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#110) leviske válasza MongolZ (#103) üzenetére


leviske
veterán

Ezzel most arra célzol, hogy eszerint kéne összehasonlítani? Akkor az NVIDIA termékeire mit mondasz, amik többnyire harmad annyi SPU-ból gazdálkodnak, mint a konkurens megoldásai?

Ne nevettess, csak a teljesítmény számít, abban pedig -még ha a nevezéktani zavartól el is tekintünk és csak az árkategóriákat nézzük- nincs jelentős előrelépés az előző generációhoz képest.

"6970 ... jóval nagyobb teljesítményű, mint az 5870"

Ez azért érdekelne, hogy ugyan hol érvényes. Mindjárt csekkolom is a PH! tesztet, mert biztos én vagyok eltévedve.

[ Szerkesztve ]

(#111) MongolZ válasza leviske (#110) üzenetére


MongolZ
addikt

"Ha abból indulunk ki, hogy a HD6 többi tagja hogy viszonyul a HD5-ben lévő elődeihez képest, szerintem már ez is nagyszerű hír."

Erre "válaszoltam", kérdeztem, mivel nem értettem, hogy ez gúny, vagy kijelentés.

TPU teszt 6970: http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/Radeon_HD_6970/29.html
Átlagban +11% egyáltalán nem rossz kevesebb shader szám mellett. (Most azokat a pletykákat ne vegyük figyelembe, hogy még gyorsulni is fognak a kártyák a driverekkel, mert vagy igazak, vagy nem)

Nvidia termékeit fogalmam sincs, hogy miért keverted ide, teljesen más architektúra.

(#112) skitzoo


skitzoo
senior tag

Mekora :Y

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#113) vergilx válasza skitzoo (#112) üzenetére


vergilx
őstag

nagy?

(#114) Silentfrog


Silentfrog
veterán

A Háboru és béke vastagságával vetekedik ez a kártya.... :)

(#115) drater


drater
csendes tag

Szép darab. :C

(#116) ló úr válasza skitzoo (#112) üzenetére


ló úr
őstag

KK jónagy am. 2K val írjuk :D

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#117) caizzz


caizzz
aktív tag

abu sztem te életedben a "szivárog" szót írtad le legtöbbször ;]

marakujás kőbányai

(#118) zazahoho


zazahoho
őstag

meg kell hagyni komoly darab :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#119) Oliverda válasza caizzz (#117) üzenetére


Oliverda
félisten

Biztos van valami titkos sponzori szerződés a TENA Lady-vel. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#120) kenwood3 válasza Cyberpunk (#88) üzenetére


kenwood3
őstag

+1
lassan már házon kívül kellesz összerakni a gépet a vga-miatt ;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#121) Ł-IceRocK-Ł válasza Silentfrog (#114) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Jogos :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#122) atti_2010 válasza hfrankee (#92) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Azért bukott el az Nvidia évekkel ezelőtt mert az nem prociba integrált megoldás volt, így az alaplapra forrasztott cucc (a Llanohoz képest harmatgyenge) is fogyasztott 12-13W a processzor sem tudta kapuzni a dolgokat mint a Llano esetében , a VGA-k nagyon kis % tudta a dolgot, azok közül is csak a legdrágábbak, a kapuzás energiagazdálkodás csak szoftveres volt ami nem mindig működött tökéletesen erre jött még az is hogy a Win 7 nem támogatta szoftveres volta miatt.Így Nvidia csinált nekünk egy nehezen és drágán összerakható lekapcsolós gépet ami alig takarékoskodott de azt méregdrágán tette.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#123) JustCouse


JustCouse
csendes tag

Van még olyan hogy "ati"?! :W

http://hu.pokerstrategy.com/uCLWDD

(#124) Meza válasza kenwood3 (#120) üzenetére


Meza
tag

Igen, és lassan itt az ideje a külső videókártyáknak. Már csak valami gyors csati kell hozzájuk! :D

"Olvashatatlan aláírás"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.