Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

"További információ, hogy a rendszer kiegészíthető egy Tursk kódnevű GPU-ra épülő VGA-val, így a grafikus teljesítmény 60%-kal nőhet, és ha nincs szükség a videokártya erejére, a Catalyst meghajtó gondoskodik majd a dedikált GPU hibernálásáról."

Living the dream. :))

(#2) MongolZ


MongolZ
addikt

Radeon 5550-nek megfelelő IGP hmm.... előreláthatólag nem lesz gyenge ez a Llano... Ideális lesz régi gépem leváltására...

(#3) dangerzone


dangerzone
addikt

Tégla, tégla, tégla , malter

(#4) vittuka válasza D1Rect (#1) üzenetére


vittuka
aktív tag

Kérdés, hogy tursk papa hány euróért tud majd beugrani a gépbe..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#5) lujó55


lujó55
őstag

Paparazzi fotók? :F
(#4) vittuka: ez a legfontosabb, mielőtt még valaki azonnal rávágja, hogy lecseréli a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#6) mghltm válasza dangerzone (#3) üzenetére


mghltm
addikt

draga hazad lesz, ha minden egyes tegla kb 200e :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7) csstriker86


csstriker86
csendes tag

A Liano-s alap is egyben lesz mint a Brazos vagy ebben lehet majd cserélni az aput ( mint a processzorokat )???

(#8) D1Rect válasza vittuka (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Tök mindegy. A lényeg, hogy TUD! :)

(#9) erick_b


erick_b
tag

Mondjuk az az Athlon II X4 640 teljesítmény nem hangzik túl acélosnak annak ellenére, hogy talán nincs is többre szükség de az új intelek mellett tesztekben azért elég rosszul fog kinézni.

#7 tudtommal nem lesznek egybe.

[ Szerkesztve ]

"Ha a világ fejlődését az én technikai érdeklődésem mozgatná, még nem találták volna fel a kereket. – mondta egy ismerősöm, majd hozzátette – és azt hiszed, akkor valamivel is rosszabb lenne a helyzet?"

(#10) zoleek válasza erick_b (#9) üzenetére


zoleek
tag

az az Athlon II X4 640 teljesítmény nem hangzik túl acélosnak
Ez bizony így van, de azt is írta, hogy Nem volt ismertetve az órajele!
Ne szóljuk le előre mindenféle teszt és rálátás nélkül... :(

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#11) Taranti válasza erick_b (#9) üzenetére


Taranti
senior tag

A kérdés az, hogy több (2-nél több) magra optimalizált szoftveren-é. Mert ha igen, az nem olyan rossz, főként (ha és talán) kisebb fogyasztás és alacsonyabb órajel mellett.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#12) Oliverda válasza erick_b (#9) üzenetére


Oliverda
félisten

Rosszul tudod.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Elég nagy a kicsike. :))

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#14) #72042496


#72042496
törölt tag

Azért látom a biztonság kedvéért odanyilazták, nehogy valaki azt gondolja, hogy a bal kezében van a 6990. :)

(#15) Móci


Móci
addikt

Várjuk, várjuk! Mondjuk valóban felesleges következtetéseket levonni még a Llano teljesítményéről.
A 6990 nem kis darab...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) Воланд


Воланд
titán

Méretes darab az a kártya, azt meg kell hagyni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) lujó55 válasza #72042496 (#14) üzenetére


lujó55
őstag

wazze ezt a poént!
:DD :C :R

(#18) Góliát


Góliát
senior tag

Hirtelen azt hittem az első képre, hogy meg akar valakit dobni vele.
Ezzel valakit fejbe kólintani! ;] :))

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#19) capulet75


capulet75
addikt

Ide dobjad! Elkapom! Dobjad már! :D

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#20) rumkola válasza Góliát (#18) üzenetére


rumkola
veterán

bazze az egy PS2 FAT
:DDD

(#21) P00By válasza #72042496 (#14) üzenetére


P00By
nagyúr

Pedig már majdnem azt hittük ekkorát lépet előre az AMD :D

(#22) LordX válasza Oliverda (#12) üzenetére


LordX
veterán

Szerintem arra vonatkozott a kérdés, hogy alaplapra lesz-e integrálva, vagy valamilyen foglalatba meg, azaz cserélhető lesz-e, nem pedig, hogy a GPU és a CPU külön cserélhető-e.

(#23) Boxi88 válasza #72042496 (#14) üzenetére


Boxi88
őstag

:DDD Derültem egyet a kommenteden! :DDD

(#24) Taranti válasza Móci (#15) üzenetére


Taranti
senior tag

Mondd már, kibontom a falat, így két szobát egybenyitva már biztosan elfér... :K

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#25) darál0w válasza D1Rect (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

egy ismeretlen órajelen üzemelő lapka az Athlon II X4 640-es processzor teljesítményét hozta - ez meg nemannyira dream :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26) Oliverda válasza LordX (#22) üzenetére


Oliverda
félisten

Igen, úgy fest. Bár lesz ebből is BGA tokozású, azaz alaplapra forrasztott verzió. Igaz ez valszeg csak a mobil szegmensben lesz jelen.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27) D1Rect válasza darál0w (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Hogyaviharbane.

Ma 2011.01.21.-én mire nem elég egy X4 640?

(#28) arty


arty
veterán

notebookba jó lesz ez, desktopba viszont a bulldozerig nincs semmije 'szegény' amd-nek

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#29) csucsbicep válasza MongolZ (#2) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Aki nem játszik, csak régebbi játékokkal esetleg annak nem lesz rossz...

(#30) Male


Male
nagyúr

Mostmár meg kell kérdeznem... ez most Liano vagy Llano... persze így se látszik, szóval ell vagy i a második :F
(eddig i-nek gondoltam, de gugli keresés "amd liano" és "amd llano"-ra megzavart, mert 3000 vs. 100.000 a találat)

[ Szerkesztve ]

(#31) #72042496 válasza arty (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az otthoni gépbe lehet jó lenne, csak oda nem kell négy mag. Fontosabb, hogy egy szálon mit produkál - úgy pedig esélyes, hogy a Sandy Bridge lesz a nyerő. Megjelenés után kiderül.

(#32) Abu85 válasza Male (#30) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

L mind laci. :)

(#28) arty: A Buldi hamarabb jön. Ott már a kvalifikálásnál tartanak. Innentől kb. másfél hónap és tömeggyártás.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#33) Male válasza Abu85 (#32) üzenetére


Male
nagyúr

Köszi! :)

(#34) darál0w válasza D1Rect (#27) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

sorolhatnám ;]

de átlagfelhasználonak tény, h még sok is lehet :D

arra akartam ezzel rávilágítani, h intelnél az uj jövevény ütötte a "régi" csucs cuccokat...kivétel nélkül mind. itt meg karcolgatja a középkategoriát.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35) Overlocker válasza MongolZ (#2) üzenetére


Overlocker
veterán

Milyen véletlen...a Sandy Bridge IGP-je pont kb 5450-es szinten van, tehát alatta..lool

(#36) rocket


rocket
nagyúr

Elso kepen latszik szenved az urge a kepen, hogy elbirja a kartyat :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#37) ^Clown válasza Воланд (#16) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Embert lehet vele ölni :)

(#38) D1Rect válasza darál0w (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

Sorold.

Komolyan.

"arra akartam ezzel rávilágítani, h intelnél az uj jövevény ütötte a "régi" csucs cuccokat...kivétel nélkül mind. itt meg karcolgatja a középkategoriát."

Ez szép és jó. De ki fogja megvenni?

Nem erre van a mainstream igény.

Mire van?
Fénykép, Videó, Facebook

Ami ezt tudja "olcsón" az sikerre van ítélve.
Az iPad drágán tudja, mégis brutálisan fogy.
'szt abban még flash sincs.... :U

(#39) darál0w válasza D1Rect (#38) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

akik eddig is megvették és a negyedét nem használták ki a valodi teljesítménynek...és akad belőlök bőven :D

az AMD eddig is olcso volt, és ár/teljesítményben mindig is odavert...mégis többen veszik az intelt. nem is értem miért :D

lehet ugy jött le, h intel fan vagyok? :DDD

jah...és nem sorolom. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40) Puma K válasza D1Rect (#38) üzenetére


Puma K
veterán

Ne is mond a flash-t... idegállapotba kerülök mikor előjön ez a "kis" hiány... :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#41) erick_b válasza Oliverda (#26) üzenetére


erick_b
tag

akkor úgy néz ki mégis csak jól tudom:P

"Ha a világ fejlődését az én technikai érdeklődésem mozgatná, még nem találták volna fel a kereket. – mondta egy ismerősöm, majd hozzátette – és azt hiszed, akkor valamivel is rosszabb lenne a helyzet?"

(#42) hfrankee válasza D1Rect (#1) üzenetére


hfrankee
senior tag

Absolute!
Must have!
Ez lesz a következő gépem :K
*7: Teszek rá vastagon,hogy mennyibe fog kerülni.
De vszinű,olcsóbb lesz mint Sandy.

[ Szerkesztve ]

(#43) D1Rect válasza darál0w (#39) üzenetére


D1Rect
félisten

Intel fan? Egy ekkora A betűvel az avatar pulcsiján?
Ezt te se gondolod komolyan.... :D

"mégis többen veszik az intelt"

Ennek az okait sztem ne részletezzük. :)

Pedig tényleg sorolhatnád, mert én csak professzionális területen tudok olyat mondani, amihez kevés. :P

(#44) darál0w válasza D1Rect (#43) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD

én is csak oda tudok sorolni...ezért is írtam, h átlagfelhasználonak elég...sőt még sok is lehet. :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45) #16939776 válasza rocket (#36) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nincs is rajra ventilátor, legalább is nem látom, biztos alapból vízhűtéssel készül. :DDD

Az a l betűs dolog ha jó árban lesz, kis étvággyal akkor mindegy hogy milyen gyors a mobil SB...

[ Szerkesztve ]

(#46) stratova


stratova
veterán

Hát asztaliban még elgondolkodnék rajta de jó árban miért ne :) Mobil gépekben viszont teljesen jó csak legyen fejlett az energiamenedzsment és szépen le lehessen fogni az diszkrét VGA kaliberű integrált csemege fogyasztását. Notebookban úgy sem váltja az ember erősebbre a videokártyáját. Szóval oda szvsz tökéletes lenne ha ugyan gyengébb a CPU az Intelénél viszont fejlettebb a GPU és összességében tovább bírja a vas akkuról.
A 6990-re meg változatlanul annyit, hogy távolról csodálom :D

(#47) erick_b


erick_b
tag

az asztali és a laptopokba szánt verziók között szerintetek nem lesz teljesítménybeli különbség?

"Ha a világ fejlődését az én technikai érdeklődésem mozgatná, még nem találták volna fel a kereket. – mondta egy ismerősöm, majd hozzátette – és azt hiszed, akkor valamivel is rosszabb lenne a helyzet?"

(#48) Oliverda válasza erick_b (#41) üzenetére


Oliverda
félisten

Félig. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49) Med1on


Med1on
aktív tag

Az a gond, hogy DDR2-től DDR5-ig lehet HD 5550 kártyát találni és a teljesítmény elég nagyot változik.

Sapphire HD 5550 Ultimate GDDR2 vs HD 5570 teszt.

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#50) Abu85 válasza Med1on (#49) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha az AMD-től származnak a tesztek, akkor kvalifikációs platformról van szó, vagyis legrosszabb esetben 1600-as DDR3 van a kártyán, mint kvalifikációs minimum.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.