Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Mint egy falat kenyér :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Várom már. Lehet majd csapatni rajta a Crysis 3-at , Witchert, Resi 5-öt, Doom 3-at.
Kellenek is rá az ilyen cuccok meg sima mezei androidra kb nem lesz soha ilyen nagy game!

Next PC Upgrade: 2022

(#3) zzola


zzola
félisten

Ennek mi értelme van? Hova tervezték ezt, fejlődő országokba?

(#4) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

SHIELD mi? :D

(#5) freeapro


freeapro
senior tag

A "Szimplán Shield" elég hülye név. Megértik külföldön? :DD

(#6) szasanyi válasza freeapro (#5) üzenetére


szasanyi
félisten

Agents of Shield nem lehetett, mert az már foglalt. :DDD

(#7) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

"A vállalat ugyanakkor nem volt maradéktalanul megelégedve az elnevezéssel, amiben talán az is közrejátszhatott, hogy a terméket elkezdték az Xbox One és a PlayStation 4 konzolokhoz hasonlítani. Ezen a piacon az NVIDIA egyértelműen nem versenyképes, de ettől a Shield Console még jó megoldás, így a cég stratégiai megfontolásból inkább átnevezte szimplán Shieldre, és a konzol szót a nevéből elhagyták."

És így akarják a játékpiac jövőjét képviselni ezzel?
Hátokéjólvanakkor.
Inkább maradjanak a VGA piacon. :D
Mondjuk ott meg a szarkavarás megy a részükről, de legalább versenyképes megoldásaik vannak. :U

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) freeapro


freeapro
senior tag

Szóval ez egy konzol ami nem konzolnak, hanem tv-nek fognak nevezni? Woww!
Mit szednek ott a marketingesek?

(#9) ALBY


ALBY
senior tag

Legalább a smart tv-ket megalázzák vele :)

(lejátszónak is korrekt remélhetőleg ha nem tolják úgy el direkt mint az xbox-okat)
plusz játszogatni is jó elég sokmindenre
Sokakanak lenne ez kielégítő megoldás a nappaliba egy jó vezeték nélküli egér+bill. kombóval.

Nem kell smarttévé , lemezes vagy anélküli lejátszó, fosnotebook a hirtelen netezéshez stb,
Csak egy jókora kijelző és mozierősítő kell aztán had szóljon.
(És valahogy rá kell dugni a filmgyűjteményt. Remélem lehet rá aggatni USB-n sokmindent)

Mondjuk egy htpc kajak videókártyával még mindig sokkal jobb,
az mindent visz,
csak ahhoz többet kell gondolkodni, válogatni, installállni, ez meg ugye így "userfrendly-bb" egybe, nesze, ez van örüljél cucc.

Egyszer úgyis csainál egy majdnek ilyet az Apple is,
az lesz ám a forradalmi :C és bénább hardware-el is a duplájáért fogják adni.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#10) Shader


Shader
aktív tag

Szerintem jó irány.
Természetesen MOST még nem konkurencia az XB/PS-nek, de óriási a fejlődés. A kínai Tv okosító miniPc-k között igen sok a 180-220$ közötti, és bizony sokszor nem azt kapja a vásárló, mint amit a gyártó állít. Nem beszélve a teljesítményről. Pedig arra már a Tegra K1-nél sem volt panasz. USB-n (3.0) mehet rá minden, monitor+bill (vagy BT)+egér+SSD/HDD+Joystick.... akármi (DLNA-t nem tudom support-e, de ha igen, a megfelelő Tv-k is sreamelhetnek) FTP szerver, seed szerver.... :K

[ Szerkesztve ]

--- Sent from mobile device ---

(#11) kicsiii válasza Shader (#10) üzenetére


kicsiii
tag

Ami nekem nem teljesen tiszta. Ha egy pcről streamelem rá a játékot steamről, akkor minőségromlás nélkül kinyomja a tvre? Mert ha ez igaz, akkor nekem eladta magát:)

(#12) DVlad válasza kicsiii (#11) üzenetére


DVlad
őstag

Ez egy nagyon jó kérdés. Esetleg megfejtetted már azóta?

(#13) gproject


gproject
aktív tag

Nem tudom mennyire erdekel meg barkit is, de csinaltam egy kis videot. Sajnos a microsdm nem eleg gyors, hogy a felvetel kozben akadas mentesen, valos sebessegel fusson a rendszer es a programok. Szoval a videon lathato akadasokbol, hibakbol, messzemeno kovetkeztetest senki ne vonjon le. A jatektudasom viszont valos, ennyire szar vagyok. :) ha esetleg van kedve a szerkesztoknek letesztelni es irni rola, szivesen a rendelkezesetekre bocsatom

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#14) DVlad válasza gproject (#13) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!

(#15) gproject válasza gproject (#13) üzenetére


gproject
aktív tag

sajnos csak 720p-ben tudtam felvenni, azert full hd-ban jobban nez ki :)

csinaltam meg par videot:

geforce now(streamelos gaming szolgaltatas) warhammer 40k:space marine "gameplay". szinten csak 720p

geforce now - The Vanishing of Ethan Carter Redux "gameplay" 1080p

geforce now - GRID Autosport "gameplay" 1080p

ezeket mar konnyebben fel lehetett venni, mivel ugye ezek stream jatekok, igy ezek nem az sd kartyat terheltek es a rogzites zokkenomentesebb volt
sajnos az elsot meg csak 720p-ben vettem fel.
a wh40k-nal volt par grafikai "hiba"(ez asszem latszik is a videon) a robbanasoknal, de lehet csak szarul allitottam be a grafikat

soha nem jatszottam ps-sel vagy xbox-szal, igy nem tudom osszehasonlitani a grafikat, talan pont ezert engem kicsit lenyugoz milyen grafikan lehet jatszani ezen a gepen
gondolom -hogy visszaterjek egy korabbi kerdesre- egy izom pc-rol streamelt jatekok, hasonloan lenyugozo minosegben futnak(szereintem csak a halozat szabhat hatart ennek)

szerk.: most visszaneztem az egyiket...sajnos nem adja vissza a valodi elmenyt. hiaba azonos a felbontas, sem a szinek sem az elesseg nem olyan, mint a tv-n eredetiben. es ahogy lattam akadas is volt a videoban, de ez jatek kozben nem jelentkezett, ez a felvetel hibaja

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#16) DVlad válasza gproject (#15) üzenetére


DVlad
őstag

Köszi a videókért!
Lehet úgy távirányítani telefonnal vagy tablettel, hogy pl. zenehallgatáshoz ne kelljen bekapcsolni a tv-t?

(#17) gproject válasza DVlad (#16) üzenetére


gproject
aktív tag

Megmondom oszinten, nem tudom. Nem probaltam ilyesmit es nem is olvastam ilyenrol. Ettol fuggetlen elkepzelheto, hogy van ra megoldas.

Az app storeban van android tv alkalmazas, ami taviranyitokent funkcional. Lehetseges, hogy hasznalhato szamok kozotti valtashoz, de olyan szerintem nincs amivel a shielden levo zeneszamokat tudod bongeszni mobil keszulekrol.

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#18) DVlad válasza gproject (#17) üzenetére


DVlad
őstag

Az kár. Mert pl. ahhoz, hogy a gyerekeknek elindítsak egy zenét, biztosan nem fűtöm fel a plazmát. Pedig szerintem ez is (zenelejátszás) egy fontos része kéne, hogy legyen egy ilyen multimédiás boxnak.

(#19) gproject válasza DVlad (#18) üzenetére


gproject
aktív tag

haaat...mindenki valamilyen mediaboxkent tekint erre a keszulekre, en konzolnak vettem :D
miert adnak hozza gamepadot, ha ez egy multimedia player? akkor adjanak hozza taviranyitot, amit ugye meg is lehet venni hozza kulon
sajnos ugy tunik, hogy az nvidia sem konzolkent tekint az eszkozre, mert eddig minden szoftver frissites a multimedias kepessegeket hivatott boviteni
sajnos a legtobb letoltheto(tehat nem streamelos) jatek old school, amit marhara nem ertek
adva van egy jo hardver, kituno grafikai kepessegekkel es egy csomo 10+(nem ritkan 15-20)eves jatekok jonnek ra. raadasul nem ujra kiadjak ezeket javitott grafikaval, hanem mind full pixeles, kb. 256 szinu max 240p felbontasu jatekok
pedig a store tele van emulatorokkal, akkor meg minek irjak at a regi nintendos, segas, saturnos, pc-s stb. szarokat? jo, nyilvan ezek nem az nvidia hataskorebe tartoznak. viszont promozhatnak jobban a keszuleket, hogy legyen tobb fejleszto/kiado, akik a sajat androidos jatekaikat kompatibilisse teszik a shield tv-vel.
van rengeteg jatek az app storeban(nem a shieldeben) aminel fel van tuntetve a gamepad kompatibilitas, de ezek megsem mukodnek az android tvk-kel.
nvidia foruman olvastam, hogy volt user aki felvette a kapcsolatot fejlesztokkel, erdeklodott lehetseges jatekokrol, de sokan nem is tudtak, hogy letezik ez az eszkoz.
en azert nagyon remenykedem, hogy hamarosan beindul a dolog gamer resze is(igaz mar jo ideje piacon van), hiszen a multimedian mar nincs mit fejleszteni(full 4k hdr kompatibilis, kodi, plex, netflix, youtube. dolby atmos). az asus(?) android tv mar megkapta az android 7-et, remelhetoleg erre is jon hamarosan

ennyi egyeb utan visszaterve az eredeti kerdesre...mas hasonlo eszkoz -mar amennyiben konzolkent tekintunk ra- tudja e, azt amit szeretnel? illetve a mediaplayerek tudjak e?

en hasznaltam mar ugy ezt -csak zenehallgatasra-, hogy elinditottam egy lejatszasi listat, a tv-t kikapcsoltam es hallgattam a zenet. bongeszni nem tudtam, de valtani tudtam a szamokat oda-vissza
illetve a telefonon keresztul a spotifyt lehet rajta iranyitani. ezt nem probaltam meg, de pont most olvastam a spotify funkciok kozott

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#20) DVlad válasza gproject (#19) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm a hosszú hsz-t!
Igen, létezik olyan, aminek van mobilos app-ja. De olyan is, aminek egy kis képernyője van, pár gombbal.

Amúgy a kodi-n kívül (helyett) lehet mást is használni lejátszóként, van valamilyen gyári lejátszó benne, ami képes a fhd 23.976 lejátszásra?

(#21) gproject válasza DVlad (#20) üzenetére


gproject
aktív tag

van vlc, mx player es archos player is az aruhazban
multkor leszedtem innen a szerkesztok altal osszedobott, tesztelesekhez hasznalt video csomagot, es nem volt olyan amit ne jatszott volna le vagy a kodi, vagy valamelyik masik lejatszo

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#22) gproject válasza gproject (#19) üzenetére


gproject
aktív tag

"en azert nagyon remenykedem, hogy hamarosan beindul a dolog gamer resze is

ez a resze mar nem is fontos annyira nekem, ugyanis elkezdtem hasznalni a geforce nowt
es vannak baromi jo jatekok, nem mellesleg hihetetlen jol neznek ki
vannak neha jo akciok is az nvidia reszerolm. nem reg osztogattak az egyik jatekhoz kulcsokat, arrol sajnos lemaradtam, de most kb. 1 hetig ingyen "megveheto" a metro 2033 redux, ezt mar bezsakoltam

beszereztem vegre egy kulso ssd-t is, igy -kop kop kop- mar minden fasza
majd meg kell egy 2. -eredeti- gamepad is, mert amit most hasznalok asus gamepadot, azon nincs start gomb.
igy sajnos van olyan jatek ami ugyan multi controlleres, de megsem tudunk tobben jatszani, hiszen a start gomb hianyaban nem tudunk vele jatekba csatlakozni

sajnalom, hogy nincs elterjedve itthon a keszulek
hasonlo a helyzet ezzel is, mint a chromebookokkal. azokat sem aruljak itthon, pedig azok is rettentoen jo arfekvesuek es tokeletesen megfelelnenek a legtobb magyar igenyeinek(facebook, film stream, youtube, 10ora akku ido, 0 szakismeret kell hozza...stb)
ez a keszulek is mar egy megfizetheto 50ezer forint koruli osszegert beszerezheto, es -szerintem, irom ezt latatlanban, mert azokat sose probaltam- alig marad(hat) el jatekelmenyben a 2 nagy konzolgyarto csucs gepeitol, amik azert joval tobbe kerulnek

az egyik nagyobb tech oldal tesztjenek(1evvel ezelotti) osszegzese:
"OUR VERDICT
We’re extremely impressed by the Nvidia Shield both as a media streamer and as a games console. The beautiful UI and game-streaming technology is powered by one of the most impressive mobile processors on the market at the moment, and provides an experience akin to playing a PS4 or Xbox One. The native 4K resolution that supports 60fps playback is better than any other offering in the UK at the moment, with the Fire TV only being able to support 4K@30fps. GeForce Now has been coined as the ‘Netflix for gaming’ and although the library may be a bit sparse at the moment, the experience is great – being able to choose from a library and play it instantly is an intriguing experience and gives us a glimpse at the future of on-demand gaming.
The only real disappointment comes with the selection of catch-up TV apps, as we could only install BBC iPlayer, leaving those who want to use the likes of All4, Demand5 or ITV Hub without any option. The Shield is so close to being the perfect media streamer but without access to popular apps like those mentioned, it’ll always fall short."

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#23) DVlad válasza gproject (#21) üzenetére


DVlad
őstag

De gyári lejátszója nincsen?
És ezek közül melyik játszik le helyesen (24p)?

(#24) gproject válasza DVlad (#23) üzenetére


gproject
aktív tag

Van a sima, google sajat video lejatszoja. Az nem lathato a homescreenen, de amikor file kezelobol elinditasz egy videot -es nincs masik program alapertelmezettnek beallitva-, akkor felajanlja, hogy azzal is lejatszhatod. Most leszedtem 2 1080p/24p-s videot. Az egyik 5.1 dolby, a masik 7.1 atmos/true hd. Az elsot hibatlanul lejatszotta, a masodiknal mar voltak gondok, de a kodi vitte azt is. Mas lejatszoval most nem probalgattam.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#25) gproject


gproject
aktív tag

végre lesz pár rendes multi játék geforce nowra

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#26) gproject


gproject
aktív tag

nougat update utan

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#28) gproject


gproject
aktív tag

[SHIELD EXPERIENCE UPGRADE 5.0
01/15/17]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#29) MukkeRr


MukkeRr
tag

Sziasztok!
A pár napja megjelent, 2017-es modellt szeretném megvenni, mert rengeteget játszok androidon.
Ha nagyonszépen megkérem valamelyikőtöket, hogy próbálja ki nekem a World of Tanks Blitz-et, hogy mennyire irányítható a kontrollerrel, akkor megtenné, hogy kipróbálná?
Előre is köszi szépen!

Amúgy elég durva, hogy a 2017-es modell akkora mint egy 5,7"-os telefon Balcberry Passport szélességgel, remélem a hűtéssel nem lesz baj.

Kapcsolat: Megszakadt

(#30) gproject válasza MukkeRr (#29) üzenetére


gproject
aktív tag

Én most sajnos nem tudom kipróbálni, de van róla videó.

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#31) MukkeRr válasza gproject (#30) üzenetére


MukkeRr
tag

Köszi!

Kapcsolat: Megszakadt

(#32) #16820480 válasza gproject (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hol szerezhető be 50 ezer körül...? Én legolcsóbban olyan 75-ért láttam UK-ből. Igazából gondolkodom rajta, hogy egy ilyen nem lenne rossz a mostani OSMC Vero helyett médiaboxnak, mert ez a hardver már viszi rendesen a h265 tartalmakat is, plusz van rá Spotify, meg Netflix is, ami a Veronál nincs.

Csak olyasmit kellene kiderítsek, hogy itthonra bekötve mennyire lenne kényelmes kezelni. Most a zenét tudom távirányítani laptopról és telefonról is, mert mediaplayer daemonnal megy, ami erre ugye nincs (mivel Android, nem linux), de lenne Plex helyette, csak azt nem használtam még gyakorlatban.
Illetve külső hdd-t mennyire kezel jól?

(#33) gproject válasza #16820480 (#32) üzenetére


gproject
aktív tag

Én anno akcióban vettem 139£-ert az nvidia shopbol. 149-ert arultak, de most fentebb ment az ára, hogy kijött az új. Amazonrol most 187-ert küldik Magyarországra.

Én csak egy 120GB-os ssd-t használok hozzá, azzal tökéletesen működik. De gondolom minden egyebbel is jól működik, mert nem olvastam még panaszt róla. Rengetegen használják plexszel, kodival, otthoni hálózattal mediaplayerkent.
Én magam ezeket nem használom, mert mindent(zene, film, sorozat, játékok egy része) netről streamlek.

innen talán több információra szert tehetsz, ha kérdezel meg pontosabb választ is kaphatsz kerdeseidre

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#34) #16820480 válasza gproject (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Köszi, nem is néztem Amazonon eddig, mert nem szokott olcsóbb lenni ebay-nél :R Van 160 fontért is elvileg valami eladótól az angol Amazonon, ami nem rossz ár egyáltalán :K Csak az a bajom a dologgal, hogy az kontrollerrel van, nekem meg csak távirányító kéne, szóval külön kellene venni, ami nem olyan nyerő, elnézve, hogy 50 font körül vannak :Y

Még egyelőre gondolkodom a dolgon, mert igazából a mostani cucc is megfelelő, csak ez azért erősebb hardver lenne, és jövőbiztosabb talán.

(#35) gproject válasza #16820480 (#34) üzenetére


gproject
aktív tag

Csak a kontroller/gamepad jár hozzá alapból. Volt akcioban amikor adtak mellé távirányítót is.

Bár ahogy látom most is adnak hozzá mindkettőt(see what's inside).
A gamepad amúgy jobb, mindent tud amit a távirányító és még játszani is lehet vele(a távirányítóval is, de na...). Persze nagyobb.

Amennyiben úgy döntesz veszel és tényleg nem lesz szükséged a gamepadra, írj rám! :)

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#36) #16820480 válasza gproject (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, csak nekem van itthon már egy PS4, a mellé a játék része meg a controller felesleges, a távirányító kényelmesebb. Az újnál néztem én is, hogy távirányítóval adják elvileg, csak eredetileg nem figyeltem, hogy az is ugyanannyiba kerül, mint a régi, így nyilván jobban megéri :K

Még az nem teljesen világos nekem, hogy az SSD/HDD az bele menne, vagy csak USB-n tudom rákötni?

Illetve hogy például torrent kliens létezik olyan rá, aminek van webUI kezelőfelölete? Meg mondjuk ha rákötök egy adattárolót, akkor azt helyi hálózatban hogy lehet elérni? Gondolom ftp szerverrel...?

(#37) gproject válasza #16820480 (#36) üzenetére


gproject
aktív tag

usb 3.0-ra tudod kotni
torrent progik azok vannak ami androidra, ha nem lenne kompatibilis(nem lehet a shield playstorejabol kozvetlenul telepiteni) akkor is tudod barmelyiket sideloadolni. a kerdes, hogy mukodik e majd a taviranyitoval, vagy billentyuzetet es egeret(vagy pl logitech k400 plus, vagy egy rii keyboard, stb) is ra kell dugni a shieldre

halozatrol en magam nem sokat tudok, de ezt talaltam
az tuti, hogy a masik iranyban a shielden Te latod a halozat tartalmat, pl. ES file explorerrel

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#38) gproject


gproject
aktív tag

2017 satv nyerhető

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#39) gproject


gproject
aktív tag

bongeszgettem a jatekok kozott es par "ujabb"(2015/2016) kiadas feltunt

Shadow Warrior 2
No Man's Sky
P·O·L·L·E·N
Layers of Fear
The Assembly
The Solus Project
Bombshell
Soma
Cradle
Submerged
Massive Chalice
Mad Max
The Guest
Diluvion
Deadlight: Director's Cut
Aragami
Alekhine's Gun
Abzû
The Witcher 3: Wild Hunt

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#40) #16820480 válasza gproject (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ránéztem most, hirtelen ötlettől vezérelve, de sajna Mass Effect nincs. Pedig nem lenne rossz, ha már PS4-re nincs.

(#41) #16820480


#16820480
törölt tag

Hmm, ha esetleg valakit még érint, beírom ide:

Pár napja szenvedek már vele, hogy az USB-re dugott HDD-re nem tudok másolni a Shield beépített SMB megosztásán át a laptopról. Már próbáltam mindenféle fájlrendszert és beállítást (már amennyi van), de semmi. Aztán végül az Nvidia support segített, hogy van egy NVIDIA_SHIELD mappa, amit az első rádugáskor hoz létre a Shield, és csak abba lehet SMB-n át másolni. Nem vészes korlátozás, csak kicsit bosszantó, ezt mondjuk írhatnák, amikor az SMB-t beállítja az ember.

(#42) gproject


gproject
aktív tag

Egy idei(?) játék a geforce now-n.
Én közben elmerültem a Marvel Heroes 2K16-ban. Elleszek vele egy darabig. :)

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#43) metaa


metaa
tag

sziasztok,

terveim között van egy 2017-es Shield vásárlása, aki esetleg már vett azoktól kérdezném hogy hol érdemes venni?

alza.hu-n láttam 73ezerért, ez mennyire számít jó vételnek? külföldről van esetleg valami ajánlható hely?

köszi előre is :R

(#44) #16820480 válasza metaa (#43) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én angol Amazonról rendeltem, de árban kb ennyire jön ki, csak akkor még itthon nem volt. Szerintem jó ez az ár érte.

(#45) metaa válasza #16820480 (#44) üzenetére


metaa
tag

köszi szépen!

azt még meg tudnád nekem mondani, hogy a Telekomos TVGO valamint a HBO GO futnak a Shield-en? :R

(#46) #16820480 válasza metaa (#45) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tudsz linket küldeni, hogy melyik appokról van pontosan szó? Nem találok semmi értelmeset a Play-en ilyen címszóval.

(#47) metaa válasza #16820480 (#46) üzenetére


metaa
tag

TVGO
HBO GO

köszi előre is :R

(#48) #16820480 válasza metaa (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, ezekre azt írja, hogy egyik készülékemmel sem kompatibilisek, telefonnal és tablettel sem. Nem tudom miért :F

De amúg ya Shield honlapon az HBO fent van, tehát valahogy mennie kell. Lehet, hogy valami régiós korlát miatt nem megy nálam.

(#49) metaa válasza #16820480 (#48) üzenetére


metaa
tag

:( hát azért köszi, lehet rápróbálok a Minix U9-re (kicsit más kategória tudom)

(#50) #16820480 válasza metaa (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem ha azon is Android TV fut, akkor mindegy, ugyanaz lesz a helyzet. Ha az egyiken megy, akkor a másikon is kell menjen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.