Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Vakegérke válasza sziku69 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kényes ügyek kapcsán általában priviben vették fel velem a kapcsolatot azok, akik akár részben is, de osztották véleményem. Nos, kaptam pár jelzőt, úgymint merész, vakmerő, öngyilkos, hatalmat nem tisztelő.
A legutolsó az érdekes.
A hatalom egy dolog. Lehet vele élni, de lehet vele visszaélni is. Ami pedig a tiszteletet illeti, nem a hatalom, vagy a csupa NAGYBETŰ vívja ki, hanem az a személy, aki rendelkezik velük.

Voltam már büntetve, és Isten látja lelkem, soha nem haragudtam azokra a modikra, akik kirótták rám a penitenciát. Rájuk nem.
Azonban van valaki, egy "ősrégi" modi, aki a csuda tudja miért, ősösztönösen, zsigerből gyűlöl. Lehet, hogy ez már csak múltidő, talán csak én őrizgetem a negatív élményeket. Ami pedig azt illeti, rá sem haragszom. Annál sokkal súlyosabb érzést táplálok iránta. Egyszerűen sajnálom őt. Talán a valós életben nincs, aki babusgassa, nincs, aki szeresse, nincs, aki becsülje, így itteni hatalmával élve akarja kivívni a tiszteletet. Lehet, hogy ez ma már nem fedi a valóságot, egyébként is lehet, hogy csak én gondolom így, talán rosszul. Az viszont tény, hogy bármelyik nagybetűsnek írtam privit, soha nem hagytak válasz nélkül, még a legfőbb guru sem. Egyetlen kivétellel. Könnyű kitalálni, hogy épp róla zengedeztem "dicshimnuszt". Ez annál is érdekesebb, mert éppen félreértéseket akartam tisztázni, barátságos hangnemet használtam. Lelke rajta.
Hogy kicsoda ő, senkinek nem árulom el még priviben sem.

Lehet, hogy nagy a szám, lehet, hogy időnként darázsfészekbe nyúlok, lehet, hogy borotvaél az, amin táncikálok néha, de az avataromra vigyázok, ha már soron kívül, ajándékba kaptam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.