Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sziku69


sziku69
senior tag

Azt hiszem, ez lesz a bátrak topikja. Vagy inkább a merészeké? Ha így folytatjuk egyetlen avatar sem fog a sárba hullani.

Akkor legyek az első. Írtam már itt nagybetűs feljebbvalónak többször is privátot, de sajnos válasz nagyon ritkán érkezik. Tudom hogy mindenki nagyon elfoglalt, de azt hittem, azért mindannyian emberek vagyunk. Leginkább, csak egyszavas válaszokat vártam volna, de az sem jött. Tényleg nem a rossz szándék vezérel, de ha ott fönt, senkit sem érdekel a pórnép, akkor itt sincs demokrácia. Szomorú. Én is nagyzolhatnék, mert elértem már dolgokat az életben, de nem teszem, mert nem az a fajta vagyok.

Mindegy, ha nem akartok ne írjatok ide semmit. Én leírtam a véleményemet, panaszomat.

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Kiviszi a zaszály a kertet, eső kőne O.O

(#3) #56230144


#56230144
törölt tag

Nincs píz

(#4) sziku69 válasza Crystalheart (#2) üzenetére


sziku69
senior tag

Drága testvérem, ezt tudom neked javasolni. Napi két alkalommal. Reggel és este. Legalább 4 óra legyen a kettő közt, mert ha nem, akkor ez lesz!!!

[ Szerkesztve ]

(#5) veector válasza #56230144 (#3) üzenetére


veector
senior tag

+1

(#6) sziku69 válasza veector (#5) üzenetére


sziku69
senior tag

Veector legalább pozitív. Ez a hozzáállás hiányzik innen. :DDD

(#7) veector válasza sziku69 (#6) üzenetére


veector
senior tag

\o/ én vagyok az első nyertes!

(#8) sziku69 válasza veector (#7) üzenetére


sziku69
senior tag

Igen, nagyon úgy tűnik. Itt mindenki elégedett.

(#9) kekecke2005 válasza sziku69 (#8) üzenetére


kekecke2005
csendes tag

Hát ez nagyon valószínű,mert már rég nem majszolod.sőt mikor írtad a bejegyzést akkor az már egy órával később volt,hogy majszoltál,jah és akkor fél óránként mit tetszik csinálni? :N :)

Eszedbe se jusson, hogy gyengébb vagy egy férfinál! Ne tűnődj azon, hogy esetleg éppen olyan erős vagy, mint ő. Tudd, hogy sokkal erősebb vagy nála!

(#10) sziku69 válasza kekecke2005 (#9) üzenetére


sziku69
senior tag

Milyen csini avatarja van valakinek :) Persze ez csak az én véleményem :)
Nehogy valakit bevigyél a málnásba.... :O

(#11) Hóóember válasza kekecke2005 (#9) üzenetére


Hóóember
újonc

Szia, most miért kell kekeckedni, talán a párod ő neked vagy mi? :DDD

(#12) Vakegérke válasza sziku69 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kényes ügyek kapcsán általában priviben vették fel velem a kapcsolatot azok, akik akár részben is, de osztották véleményem. Nos, kaptam pár jelzőt, úgymint merész, vakmerő, öngyilkos, hatalmat nem tisztelő.
A legutolsó az érdekes.
A hatalom egy dolog. Lehet vele élni, de lehet vele visszaélni is. Ami pedig a tiszteletet illeti, nem a hatalom, vagy a csupa NAGYBETŰ vívja ki, hanem az a személy, aki rendelkezik velük.

Voltam már büntetve, és Isten látja lelkem, soha nem haragudtam azokra a modikra, akik kirótták rám a penitenciát. Rájuk nem.
Azonban van valaki, egy "ősrégi" modi, aki a csuda tudja miért, ősösztönösen, zsigerből gyűlöl. Lehet, hogy ez már csak múltidő, talán csak én őrizgetem a negatív élményeket. Ami pedig azt illeti, rá sem haragszom. Annál sokkal súlyosabb érzést táplálok iránta. Egyszerűen sajnálom őt. Talán a valós életben nincs, aki babusgassa, nincs, aki szeresse, nincs, aki becsülje, így itteni hatalmával élve akarja kivívni a tiszteletet. Lehet, hogy ez ma már nem fedi a valóságot, egyébként is lehet, hogy csak én gondolom így, talán rosszul. Az viszont tény, hogy bármelyik nagybetűsnek írtam privit, soha nem hagytak válasz nélkül, még a legfőbb guru sem. Egyetlen kivétellel. Könnyű kitalálni, hogy épp róla zengedeztem "dicshimnuszt". Ez annál is érdekesebb, mert éppen félreértéseket akartam tisztázni, barátságos hangnemet használtam. Lelke rajta.
Hogy kicsoda ő, senkinek nem árulom el még priviben sem.

Lehet, hogy nagy a szám, lehet, hogy időnként darázsfészekbe nyúlok, lehet, hogy borotvaél az, amin táncikálok néha, de az avataromra vigyázok, ha már soron kívül, ajándékba kaptam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) greenity válasza kekecke2005 (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

Tényleg jó lett az avararod :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) kekecke2005 válasza Hóóember (#11) üzenetére


kekecke2005
csendes tag

vagy mi??? :) :Y

Eszedbe se jusson, hogy gyengébb vagy egy férfinál! Ne tűnődj azon, hogy esetleg éppen olyan erős vagy, mint ő. Tudd, hogy sokkal erősebb vagy nála!

(#15) kekecke2005 válasza sziku69 (#10) üzenetére


kekecke2005
csendes tag

tik-tak tik-tak 18:00 üt az óra :)

Eszedbe se jusson, hogy gyengébb vagy egy férfinál! Ne tűnődj azon, hogy esetleg éppen olyan erős vagy, mint ő. Tudd, hogy sokkal erősebb vagy nála!

(#16) sziku69 válasza Vakegérke (#12) üzenetére


sziku69
senior tag

Vakegérke. Nem mindegy, hogy őszinte vagy, vagy pedig tolakodó. Sajnos az őszinteséget manapság nemigazán becsülik. Nem tudom kiről beszélsz, melyik NAGYBETŰSRŐL, de szomorú, hogy van ilyen. Csak annyit mondok, hogy egy igazi házigazda, foglalkozik a vendéggel. Jó ne nevezzük vendégnek, a magunk fajtát, nevezzük felhasználónak. De minden felhasználó mögött ember van. Én mindenkinek válaszolok, de 99%-nak biztosan. Mindenkit embernek tekintek. Még a legutolsó koldust is, ha valóban az, és nem egy csaló, aki többet keres az út szélén kunyerálva, mint mi akik tisztességesen dolgozunk. Bánt, hogy átnéznek rajtam, mert nem a rossz szándék vezérel, hanem inkább a kapcsolatépítés. Úgy látszik itt ezt is meg lehet tenni.
Sajnos.

Tudod Vakegérke, ismerek ebben az országban olyan embereket személyesen, akiknek dolgoztam, hogy méltán lehetnének olyanok, mint itt egyesek, mert elég neves emberek, de ahogy észrevettem, a hírnév nem egyenesen arányos ezzel.

Hát ez van.

(#17) fesii


fesii
aktív tag

Minden nap látom minden nap átélem még mindig napról napra meglepődők, de még mindig napról napra várom a csodát, hogy valamelyik programozó feleszméljen arra, hogy ne trollkodjunk írjunk már át két sort a

kódrengetegbe, hogy középra zárt legyen a logout.

[ Szerkesztve ]

(#18) kekecke2005 válasza greenity (#13) üzenetére


kekecke2005
csendes tag

köszike :) nekem is tetszik,így már teljesen egyértelmű a nemi hovatartozásom.:)

[ Szerkesztve ]

Eszedbe se jusson, hogy gyengébb vagy egy férfinál! Ne tűnődj azon, hogy esetleg éppen olyan erős vagy, mint ő. Tudd, hogy sokkal erősebb vagy nála!

(#19) greenity válasza kekecke2005 (#18) üzenetére


greenity
aktív tag

Azért nem biztos, volt olyan fórumtárs, aki rácsodálkozott 5 hónap ittlétem után, hogy jééé te lány vagy :P pedig a bemutatkozásban is szerepel :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#20) kekecke2005 válasza greenity (#19) üzenetére


kekecke2005
csendes tag

lehet lemaradt a bemutatkozásról:)

Eszedbe se jusson, hogy gyengébb vagy egy férfinál! Ne tűnődj azon, hogy esetleg éppen olyan erős vagy, mint ő. Tudd, hogy sokkal erősebb vagy nála!

(#21) Vakegérke válasza greenity (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Rólam meg azt hitték néhányan, hogy ifjonc vagyok, aki a nagyfater emlékeit írja, pedig legelső írásom a blogomban a bemutatkozásról szól. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) tope


tope
addikt

Kevés a pénz, bár ez nem ilyen egyszerű:
Nem is a fizetés kevéssége a gond, hanem az, hogy magasabbak az igények, mint pl. 20-30 éve, így nem jut pénz arra amit az ember "szeretne" megvenni, na meg sajna fogyasztói társadalom lettünk, mindent úgy gyártanak, hogy vegyél-vegyél-vegyél, mert vagy tönkremegy, vagy elavul, vagy mert ...

UI: Miért van az, hogy valamit el akar az ember intézni, akkor csak a tökölés megy. Rohadtul tudom unni, hogy egy egyszerűnek tünő dolgot is megvariálnak úgy, hogy belegebbed az ember mire célt ér. Ja meg pl.van 2 lehetőség a probléma megoldására, és naná, hogy az olcsóbb, de hosszabbtávon a jóval drágábbat válasszuk.

...

(#23) sziku69 válasza tope (#22) üzenetére


sziku69
senior tag

A baj az, hogy a pénz mindig kevés. Ha van, akkor az igények is megnőnek, ezért több fogy belőle. Azt szokták mondani, hogy akkor költs kevesebbet amikor van pénzed, és akkor tudsz spórolni.

Én a sorbaállásnál szoktam szívni. Mindig az a sor lesz a lassabb ahova állok :DDD

(#24) sziku69 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


sziku69
senior tag

Belül fiatal vagy, ez tagadhatatlan!

(#25) Vakegérke válasza sziku69 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Létezik az életkor, ami a születésiben olvasható. Valamint létezik a valós, amennyinek érzi magát az ember. Én valahol 12-30 közt vagyok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) sziku69 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


sziku69
senior tag

Akkor nagyjából egyidősek vagyunk! :)

(#27) cskamacska válasza Crystalheart (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Amilyen kellemesen esősnek indult a tavasz, olyan száraz lett a nyár. Nekünk hála Istennek megbírta magát a kiskert kúti locsolással, de a gyümölcsfáknak az kevés. Potyog és szárad a termés már a sárgabarack óta, jó ha a fák megmaradnak. :(

Viszont a gabona termés gyönyörű lett állítólag, ennek örömére megy fel a liszt és a kenyér ára. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#28) sziku69 válasza cskamacska (#27) üzenetére


sziku69
senior tag

A kukorica viszont nagyon megsínylette az aszályt. Teljesen megbolondult az időjárás. Először belvizek vannak, utána pedig szárazság.

(#29) Crystalheart válasza sziku69 (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Kárpát-medence időjárása mindig is ilyen szélsőséges volt. Éppen csak régen tudták, hogy az árvizek idején el kell tárolni annyi vizet, amennyit lehet, amit aztán csatornarendszerrel lehet szétvinni az országban. Ezek a csatornák ma már jórészt nincsenek és az ártereket is beszántották. (Általában ezek a belvizes területek.) Jön a rengeteg víz, mi meg nem csinálunk mást, mint minél gyorsabban kikergetjük az országból - aztán egy hónap múlva meg vízhiánnyal küszködnek a földek. Egyszóval fokgazdálkodás kellene, avagy annak akár modernebb, vízerőművekkel és duzzasztógátakkal kombinált változata.

(#30) sziku69 válasza Crystalheart (#29) üzenetére


sziku69
senior tag

Van benne valami. Az ember minden talpalatnyi földet el akar foglalni. Aki vizpart közelébe költözik, az számoljon az ilyen eshetőséggel. Emlékszem, kicsi falumban is, gyerekkoromban még megvoltak a vízelvezető árkok. Az ezredfordulóra viszont sokat betemettek, vagy nem gondozták eléggé. Aztán amikor jött a sok eső, panaszkodtak, hogy nem tudják elvetni a kertet, mert áll rajta a víz. Az öregek, az 50-es évek árvizeiből okulva megcsinálták a vízelvezetést, de a következő generációk nem foglalkoztak ilyennel, mert nem látták szükségét.

A természet meg visszaveszi ami az övé.

(#31) Kasya


Kasya
nagyúr

Ejj olvasni akarok, de nincs kedvem, helyette a forumot olvasom... es meg sorom sincs...

A kukorica azert iden jobb lesz mint tavaly volt ^^

(#32) Vakegérke válasza Kasya (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szegényke... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) sziku69 válasza Kasya (#31) üzenetére


sziku69
senior tag

Sorod nincs, vagy söröd? :DDD Nem mindegy, ha figyelembe vesszük a hatását.

(#34) Vakegérke válasza sziku69 (#33) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mivel nincs söre, pillanatnyilag nincs jó sora. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Kasya válasza sziku69 (#33) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az a bizonyos erjesztett "arpa-buza-komlo-eleszto" ital... hogy markat ne mondjak :D

De talaltam bort meg palinkat...na de utobbiho meg koran van ^^

Lemegyek kicsit a Balatonra, korbenezek...szeloztetem a fejem. Hatha a kedvem is megjon az olvasashoz :)

[ Szerkesztve ]

(#36) sziku69 válasza Kasya (#35) üzenetére


sziku69
senior tag

Jójis az. Ippen most bontok egyet, és iszom az egíssígetekre.....no.

(#37) Killer01


Killer01
őstag

Elegem van a világból. Valahogy -fiatalabb koromban- könnyen mentek a dolgok, nem nagyon gondolkodtam a jövőről, biztos voltam benne hogy bármi jön megbirkózok vele. Most ez már nem működik, családom van-lakáshitelem (frank persze), nem tudom kikerülni a "mi hogy lesz" kérdését...és ez nyomasztó, rátelepszik az emberre, mérgezi a mindennapokat. Ezt leírva sem érzem jobban magam, de hátha később segít..

(#38) Jim-Y


Jim-Y
veterán

5-kor feküdtem, fáradt vagyok, aludnék tovább, de nem tudok :( first world problems :))

(#39) sziku69 válasza Jim-Y (#38) üzenetére


sziku69
senior tag

Kitartás mindenkinek !!! Ennél rosszabb már úgyse nagyon lehet....

(#40) greenity


greenity
aktív tag

Elgémberedtem a majd 4 órás buszút alatt :(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#41) Kasya válasza greenity (#40) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nezd a jo oldalat...nem volt 40 fokos kanikula ;)

(#42) greenity válasza Kasya (#41) üzenetére


greenity
aktív tag

Az nem :D csak jól szétáztam a buszpályaudvarig :P

"Egy mosolynál jobb a több"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.