Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106) Dany007 válasza Sztbeni (#104) üzenetére


Dany007
veterán

Hát ez valami elképesztő. Nem is értem hogy tudod ezt így csinálni. :)
Az okés, hogy full érzelmi alapon írsz minimális objektivitást se mutatva... de hogy a neked írt tényeket ennyire figyelmen kívül hagyd... ahhoz már külön képzettség kell.
Nem is értem. Ez itt nem vita - ami itt ment - (igen végigolvastam mind a 100 hsz-t), hanem vagy te, ontod az érzelemtől eláztatott hülyeséget, és van mindenki más, aki próbálná neked megmagyarázni a valóságot... de te utána is ugyanúgy ontod a hülyeséget. Mintha el se olvasnád mit írnak neked - vagy csak nem tudod értelmezni - és ugyanazt lököd megállás nélkül.
Van ennek értelme?

Kb olyan amit csinálsz, mintha azon vitáznátok, hogy 2+2=4 Te meg azt mondod, hogy az nem 4 hanem 5. A többiek próbálják példákkal illusztrálni, hogy két alma meg két alma az egy-kettő-három-négy alma... a te válaszod erre meg megintcsak annyi, hogy de az akkoris 5.
Szóval brutális komolyan mondom... :)

És nem csak azért mert érzelemből vitázol. Engem nem zavar. De amikor már ezerszer lefutott ez a téma. Már 25 topikban kibeszéltük, hogy mi lenne USA vs Russia... Ráadásul azokban a topikokban olyan emberek is kifejtették a véleményüket, tényekkel alátámasztva, akiknek pl a haditechnika vagy épp a történelem a hobbijuk! Érted? Akik gyerek koruktól kezdve bújták a szakkönyveket, folyóiratokat, történelemkönyveket és azóta is ezt csinálják... Na ők mondták meg szépen, hogy egyelőre az USA-val (és a NATO-val) szemben semelyik másik országnak vagy csoportosulásnak nem lenne esélye! És igen, ezt kifejtették részletesen, rá lehet keresni, el lehet olvasni. Egyébként most részben Da-raa-ra és Cifura gondolok. Aki éveken át írt haditechnikai cikkeket... Lehet kicsit jobban képben vannak a témában, mint mondjuk Te. Akinek szerintem a középiskolai történelem megértése sem sikeredett túl jól. Vagy csak annyira fanatikus vagy, hogy teljesen figyelmen kívül hagyod a nyilvánvalót.

Tényleg nem is értem mi tart vissza téged, hogy kivándorolj keletre. Nem baj ha nem megy a nyelv. Addig mosogatsz valami lebujban és később megtanulod. Ilyen brutális agresszióval, gyűlölettel élni a saját néped iránt (igen, mert ha tetszik ha nem Magyarország a Nato része, így ha a Natot utálod akkor a magyarokat is utálod)...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.