Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hadd szóljon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hittem, nagyobb lesz az érdeklődés. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) greenity válasza Vakegérke (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

:D majd lesz még :)

UUUPPPP :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) psyho85 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


psyho85
aktív tag

"Azért is becsülöm D. Nagy Lajost, mert meg tudott maradni szerénynek, és embernek, a hírnév ellenére."

Kac-kac. Fesztiválon dolgoztam, az a színpad, ami megfelelt a Lordnak, Deák Billnek, valahogy a Bikininek nem. Alapból el se jöttek mindannyian, Dénagy is csak valami reklámautóban (ingyé' tuti a fuvar), de lobogtatták szerződést, hogy ha blablabla, akkor felveszik a pénzt és mennek haza. De mondom, alapból el se jött az egész zenekar, szóval erre utaztak alapból. Jó kis gázsival léptek meg.

Persze Deák Bill se kutya, vele megállapodott 200-ban a szervező, de megkérte, hogy a zenekarnak már csak 150-et mondjon... Persze élőben közvetlen, jó arc, hálás volt a segítségünkért (segítettünk nekik pakolni), adott is egy kupica Jim Beamet.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#5) sziku69 válasza greenity (#3) üzenetére


sziku69
senior tag

Hát ha ennyien, hát ennyien.

Én nagyon szerettem, és szeretem, a mai napig a zenéjüket.

psyho85: Az hogy a Bikini ilyen is tud lenni, szerintem semmit sem von le az érdemeikből. Vannak az álszenteskedők, és van akik nem vallják be. Mindenkibe van hiba.

(#6) potyautas válasza psyho85 (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Van egy barátom, aki a civakodó falubelieknek megmutatta, hogy ő egyedül is megcsinál egy rendezvényparkot. Ez egy kicsi rét közvetlen az erdő és az út között, a falutól kb 2km-re. Mondhatnám eldugott helynek is, Nem is sokan tudtak még róla, Az első rendezvény fellépője a Bikini volt. Hatalmas bulit csaptak. Igaz, ez már 10 éve történt.

(#7) psyho85


psyho85
aktív tag

Érdekes, ha valaki alapból nem szereti a Bikinit, akkor azt mondja a sztorimra, hogy "hát igen ezek mekkora szemetek, ugye", ha meg valaki szereti őket, akkor meg minden megbocsájtható. Nem mondom, hogy rossz emberek, de a zenészek is csak emberek, nem kell őket magasztalni, vagy gyűlölni, nem érdemes. Ha jót csinálnak, élvezed, támogatod őket, ha nem, akkor nem. De nem hibátlanok, és nem is eredendően rosszak, mindkét véglet butaság.

@Potyautas: a változás légy magad, ugye. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#8) potyautas válasza psyho85 (#7) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

"Nincs lehetetlen, csak tehetetlen" Ezt nem értem, mire írtad.
Egyébként ne vagyok elfogult a Bikinivel kapcsolatban se ide, se oda. Jó zenéket csinálnak, de attól még a Lajos pösze ;)

(#9) sziku69 válasza potyautas (#8) üzenetére


sziku69
senior tag

Pösze. De hiányozna a hangja, ha más énekelné a számokat :DDD

(#10) psyho85 válasza potyautas (#8) üzenetére


psyho85
aktív tag

Arra, hogy az úriember megtette, amit tudott, és sikeres is lett a dolog. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.