Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52815360


#52815360
törölt tag

Nintendo kézikonzolok nem sikeresek? Oo

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Én a létjogosultságát sem látom ennek a terméknek...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) bdlackoo


bdlackoo
tag

szereny bevetel = buktunk egy nagyot

dinosaurs are jesus ponies

(#4) gabber01


gabber01
addikt

Már ezt sem kellett volna erőltetniük...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#5) DithenS


DithenS
senior tag

Azt a bevételt nekem adhatják ha őnekik kevéske :DDD

Viszont a konzol nagyon is jó,és itt azt is meg kell jegyezni hogy itt nics bevétele a játékokból mint a Sony-nak vagy a nintendonak mert fele játékot ők készítik rá.
Egyébként meg van lényege,egy FPS-t nem tudom ki játszott e már érintőképernyős telefonon,egyszerűen borzalmas annak pedig igen is megfelelő választás ez!
Azt is hozzá tenném hogy egy ilyen konzol egy MC4 tipusú játékot 5-6 óráig folyamatosan képes futtatni,telefon is képes lenne rá csak éppenséggel fél óra alatt lemerül.

(#6) lexandro válasza Sub-ZeRo (#2) üzenetére


lexandro
tag

Ha nem akarsz a gyereknek telefont venni, de jo lenne ha a 2 oras autouton csendben jaccodna, akkor idealis termek gyenge idegzetu szuloknek :D :D :D

Robi

(#7) bdlackoo


bdlackoo
tag

telefonhoz lehet venni olyan kis joy bizbaszt amit a samu is most adott ki. ha meg 6 orakat akarsz jatszani akkor meg veszel egy kulso aksit a telefonodhoz. aksi +joy egyutt szvsz fele annyiba se faj mint egy shield.

dinosaurs are jesus ponies

(#8) xmaas


xmaas
őstag

Ezt is csak azert tartjak meg eletben mert presztizs kerdes nem merik bevallani hogy egy szar termeket adtak ki ami veszteseges negativ reklam lenne szamukra

(#9) Gabinator válasza DithenS (#5) üzenetére


Gabinator
csendes tag

ez lemerül fél óra alatt? :(
48wh-s akkuja van, baromi sokat bír

(#10) Sub-ZeRo válasza lexandro (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálunk a családban 5 unoka van, és neki indulunk valahova 3 km-en belül mindegyik gyermek alszik. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) aAron_ válasza DithenS (#5) üzenetére


aAron_
őstag

bevétel != profit

Szerintem ma egy ilyen eszköz már teljesen haszontalan, nem is értem minek erőltetni. Inkább hoztak volna egy telefont + egy joystickos dokkolót, aksival. Nem hiszem, hogy annyira megdobta volna az árát, hogy ne érte volna meg.

What is your ikigai?

(#12) DithenS válasza aAron_ (#11) üzenetére


DithenS
senior tag

Hát,mondjuk jah. :)

(#13) |DavidWoody| válasza Gabinator (#9) üzenetére


|DavidWoody|
tag

Szerintem olvasd el megegyszer :)

-woody-

(#14) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Halva született ötlet. Hordozható konzolnak, nagy. Streamelést meg egyszerűen nem bírom felfogni. Venni kell egy 10méteres hdmi kábelt rátolod a tévére és megy. Mit kell egy ilyennel szenvedni...?! :W

(#15) -FreaK-


-FreaK-
veterán

El nem tudom képzelni hogy ki gondolta úgy az nVidia-nál, hogy ennek sikere lesz, vagy egyáltalán piacképes. Ahogy meg feljebb is írták, a bevétel nem egyenlő a nyereséggel, szóval szerintem mindent összeadva ez erősen veszteséges project, csak azt nem tudom hogy ezt ki nem látta előre?

[ Szerkesztve ]

(#16) Benzoldog


Benzoldog
tag

Gondolom az ára sem kevés, nem csodálom, hogy nem sikeres az eladások terén...

(#17) imibogyo


imibogyo
veterán

Várható volt. Mondjuk nem volt még a kezemben, nem tudom mennyire minőségi termék, de valahogy már a kezdetekkor sem láttam átütőnek a dolgot. :N

(#18) DithenS


DithenS
senior tag

Meg ha csak Amerikában akarják forgalmazni még úgy se lesz sikere.

(#19) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ilyenkor elgondolkozok rajta, hogy vajon milyen piackutatók dolgoznak egy ilyen cégnél. Az Nvidia a sok kudarc, a csökkenő PC-s videokártya piac miatt fűhöz fához kapkod, hogy valami hátha bejön nekik is, de szinte mindenhol zsákutcába mennek. Az egésznek olyan süllyedő hajó íze van. Rohangálnak fejetlenül, pánikolva.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#20) tixem válasza lexandro (#6) üzenetére


tixem
addikt

Szerintem meg foglalja el magát máshogy. Aki meg ennyit nem bír ki, annak minek gyerek?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) afterburner_ válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


afterburner_
őstag

pedig lehet csak egy kettő komolyabb húzó név kellene a pc-re, mintsem ilyen marhaságok :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#22) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Nah nVidia féle tanulság levonás: "Ez a piac szar, amúgy is haldoklik, eleve nem is akartunk sikeresek lenni. A shield amúgy tökéletes gép, és kiemelkedő eladásokat produkál, de most inkább másra koncentrálunk." :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Jöhetne már egy sony PS telefon! Persze cserélhető akksival meg játéküzemmóddal. Legalább kicsit felélednének a handheld konzolok.

(#24) Egon válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


Egon
nagyúr

LOL, esetleg nem csak ph-t kellene olvasni, és akkor talán nem írnál marhaságokat, mindenféle süllyedő hajóról... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#25) Egon válasza Cathulhu (#22) üzenetére


Egon
nagyúr

Cikket olvastad amúgy? Csak szólok, hogy duplán benne van a hozzászólásod cáfolata (persze ez nem kell hogy zavarjon...).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#26) Oliverda válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha elolvasod ezt a cikket, akkor érteni fogod, hogy az NV most más piacokat támad, mert abban látják a kellő profitot. Ez nem össze-vissza kapkodás, csak némiképp átalakítják a stratégiát. Egy ilyen céget a profit vezérel, nem a nosztalgia és az érzelmek.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#27) lexandro válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére


lexandro
tag

MAZLISTA! :D

Robi

(#28) lexandro válasza tixem (#20) üzenetére


lexandro
tag

Szerinted.

Mas szerint meg mashogy.

Nincs egyetlen, udvozito megoldas. Szerintem :)

Robi

(#29) Cathulhu válasza Egon (#25) üzenetére


Cathulhu
addikt

Lelkedbe gazoltam netan?

Az biztos, hogy a bizonyos szempontok alapján inkább csak tesztnek felfogható első verzióból levonja a megfelelő következtetéseket az NVIDIA

majd terjunk vissza fel ev/egy ev mulva a dologra, hogy milyen kovetkeztetesek lesznek VEGUL levonva :))

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#30) Tigerclaw válasza Egon (#24) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nézd, én úgy látom, hogy az Nvidia termékeinek piacain a konkurencia sikeresebb. A PC-s gamer piac folyamatosan csökken, ami érinti mind az AMD-t, mind az nVidiát, de az AMD cserébe elvitte mindkét next gen konzol szerződést, a professzionális szegmenst nem ismerem, de szerintem ott is nyerőbb az AMD nyitott gondolkodása, mint az nVidia zárt röghöz kötött felfogása. A mobil szegmensben szintén hátul kullog, ez az Android játékokra épített kézi konzol meg nevetséges, miközben a Nintendo és a Sony is küszködik a telefon-tablet piac miatt, pedig nekik van egy nagy halom a saját kézi konzoljaikra írt játék. Látom, hogy mozdulnak jobbra-balra, próbálkoznak, de mindenhol hiányzik valami.

Szvsz nekik az tenne jót, ha felvásárolná őket az Intel. Az Ati is mennyit küszködött anno, de az AMD-vel nagyon jól kiegészítik egymás és sikeresebbek lettek. Az Intelnél pont az hiányzik ami az Nvidiának van és fordítva. Amúgy persze igaz, én írom a marhaságokat, de érdekes módon mikor startolt a Shield én azt jósoltam, ami most bekövetkezett.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) Gabinator válasza |DavidWoody| (#13) üzenetére


Gabinator
csendes tag

bocsi, 28,8 wh-s de ezt a ph ról idézem:
A beépített akkumulátor 28,8 Wh-s, így a játékok egyetlen feltöltéssel a terheléstől függően 5-10 óráig is futtathatók, illetve nagyjából 20 órán keresztül képes a rendszer videók lejátszására.

(#32) midas22


midas22
újonc

nexus 7 2 + ps4 joystick oszt' uccu neki :D

(#33) PHM válasza Gabinator (#31) üzenetére


PHM
addikt

"telefon is képes lenne rá csak éppenséggel fél óra alatt lemerül."
Félreolvastad a dolgot, erre utaltak előttem.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.