Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Ha tényleg jön a Z5 akkor már teljesen átláthatatlan az egész üzletpolitika... Szvsz akkor lenne értelme egy Z5-nek, ha Snapdragon 820, 4gb ram és QHD kijelző fogja jellemezni a terméket. Z1-Z3-ig ugyan azt adták ki kicsi ráncfelvarrásokkal. Ha ez az 5 is Snapi 810 meg 3gb ram, akkor tuti bukta. Valamit villantani kell, ha van jogosultsága a nagy kijelzőfelbontásnak, ha nincs. Mindenesetre kíváncsian várom.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#2) Kékes525


Kékes525
félisten

A C5 Ultra link nem működik. 404 Not Found.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#3) Quasi_modo válasza Seangaijin (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Biztos, hogy lesz változás.
Ha más nem, akkor külsőben.

valami

(#4) callmeakos válasza Seangaijin (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A C5 Ultrával lehet hogy elindult valami változás.

All→M8

(#5) Vikooo válasza Seangaijin (#1) üzenetére


Vikooo
addikt

Minek a QHD? Inkabb az akkuido es FHD.
Amugy meg manapsag nem akkora az ugras a HW -ben de megis ott a lehetoseg, hogy valts egy picivel jobbra az, hogy elsz vele rajtad mulik.
Kivancsian varom :)

(#6) babkukta válasza Seangaijin (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

egységes számok. Ha mindig az aktuális flagshiphez tartozó számozást követné a Sony, sokkal átláthatóbb lenne az egész. Ha most jön a Z5, akkor jövőre a Z6. És valszeg jövőre 1 flagship lesz, mert ehez akarják majd igazítani a palettát is. Esetleg ez a + jelzés tud bekavarni (z5/6+), de nem hiszem h ezt megint eljátszák. Esetleg nagyobb méretnél, de ott meg az Ultra kifejezés jobb.
Szerintem erre az évre kell a Z5, aztán jövőre meg legyen évi 1 flagship, és a többiek :K Azt nem tudom, h így 2016ban akkor az 5ös, vagy a 6os számot fogják tolni az első félévben.

Üdvözlettel, Tibi

(#7) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Vissza a LED sávot, vagy adják el a mobil részlegüket! :DDD

(#8) Tidzsimon válasza Sebhelyes (#7) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Ja csak állítható fényerővel.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#9) Sebhelyes válasza Tidzsimon (#8) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Illumination Bar Notification-nel mindent lehet állítani, fényerőt, színt, villogás sebességét.

(#10) zombinyul


zombinyul
addikt

Villanthatnanak mar valamit igazan a felso kategoriaban, mert az amit muvelnek, erosen bohockodasnak tunik. Nem melto egy Sonyhoz.
Az a C5 eleg igeretes joszagnak igerkezik, nem artana ha azt a vonalat elkezdenek szervezni. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11) Lenry


Lenry
félisten

elolvastam a címet és elképzeltem ahogy W50-eseken vonulnak be :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) TTommi válasza Seangaijin (#1) üzenetére


TTommi
aktív tag

Ez így nem teljesen jó meglátás! A Z1 és a Z2 között nagyon sok különbség van (kivéve a külsőt), ugyanakkor a Z2 és a Z3 között meg szinte semmi. Szerintem a Z3+ egy befulladt próbálkozás kényszerű végterméke, amit a 810 SoC miatt ki kellett adni, de igazából nem volt értelme.
A Z5 biztosan nagyon jó lesz, mert sok mindent kell a Sonynak behoznia a konkurenciával szemben és most nem a technológiára gondolok, mert az mindig is ott volt a Sony asztalán.
Szerintem sok minden kiderült a Z2 után. Ez volt az első 5 coll feletti IPS kijelzős FHD-s telójuk, itt kezdték el a 4K-t, egy csomó szoftveres hülyeséget, a kesztyűs módtól a dupla kattintásos ébresztésig, a Life-log programot, a zajszűréses technológiájukat stb, amit most itt az ideje átváltani a béta verzióról. Igaza van annak, aki azt mondja, hogy a Z2 óta csak ráncfelvarrnak, miközben itt vannak olyan készülékek, mint a Xiaomi, Honor, Meizu, Elephone, Huawei, Lenovo stb. Lehet mondani, hogy mekkora csúcs az LG G4, vagy au ip6, de a helyzet az, hogy egy legújabb Xiaomi redmi ugyanazt tudja fele annyiért és még jól is néz ki. Márpedig a Sony-nak ezekkel kell leginkább versenyeznie, sem mint az iphonnal. Az Xperia E4g talán az első olyan 2015-ös Sony telefon, amin fennakadt a szemem, mert az árához képest magasan kenterbe veri a mezőnyt, ahová pozicionálták. Most ugyanezt látom az M5 aqua és a C5 ultra esetében is. Simán el tudom képzelni, hogy a Z5 nem lesz olyan drága, mint amilyennek gondoljuk a Z3+ után. Márpedig ha 820-as procit, 32Gb bővíthető tárhelyet, 4Gb memóriát, nagyon jó kamerát és tényleg használható IP minősítést kap a már meglévő szuper üzemidőhöz és jó szoftverhez, és mindezt 200K alatti áron, akkor minden esélye megvan, hogy sok vevőt elcsábítson akár a kínaiaktól, akár a mezőny többi versenyzőjétől. A szoftvereik az utóbbi időben nagyon jók, az üzemidő szintén, a kijelzők is jók, még ha nem is a legjobbak, de azért nagyon ott vannak (szerintem se nagyon kellene eröltetni a QHD-t, inkább legyen jó az akku idő, vezeték nélküli töltéssel). Talán még egy jó kis média lejátszó tuning beleférne:)
Hú, kicsit hosszú lett, de ebből is látszik, hogy drukkolok a Sony-nak:)

SXZ2 és SXZ5c

(#13) Quqesz


Quqesz
nagyúr

"Hölgyeim és Uraim! Bemutatjuk a Sony legújabb termékét a Sony Xperia Z674817488 modellt!" ez lassan olyan,mint az Airplane filmben a Rocky38 poszter...:DD
Vagy ilyen jutott még eszembe szlogennek:"Kis lépés az emberiségnek,DE még kissebb a Sony-nak" :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#14) zombinyul válasza Quqesz (#13) üzenetére


zombinyul
addikt

Z3++ ;]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#15) isti215


isti215
tag

De amúgy nem úgy volt hogy csak évente fogják mostmár kiadni a csúcskészülékeit a sony?

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#16) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Hiába adnak bármilyen telefont ki amig a cordon a szervize kéaz röhej az a banda

Xbox One: bandymnc

(#17) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ez a számozás egyre röhejesebb!
Én már a Z1-nél is ráncoltam a szemöldököm...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#18) Vikooo válasza takacsbotond (#17) üzenetére


Vikooo
addikt

Samsungot idezi :)
Amugy ha jo cuccot tesznek le az asztalra akkor kevesbe erdekel a szamozas

(#19) Sebhelyes válasza TTommi (#12) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Hú, kicsit hosszú lett, de ebből is látszik, hogy drukkolok a Sony-nak:)

Nem mondod... melyik bajnokságban indulnak?

[ Szerkesztve ]

(#20) Quqesz válasza Sebhelyes (#19) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Számháború?? :DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#21) Garada


Garada
őstag

Kíváncsi leszek milyen változások fognak a cég életében megtörténni. :)

(#22) TTommi válasza Quqesz (#20) üzenetére


TTommi
aktív tag

Igen :DD
+ a kolléga scoring- ján valami mérhető pozitív eredmény eléréséért a sütőlapát és merülőforraló kivételével.

SXZ2 és SXZ5c

(#23) takacsbotond válasza Vikooo (#18) üzenetére


takacsbotond
őstag

Még a Samsungnak is követhetőbb a számozása, gondolj csak az "S" flagshipekre, vagy a Note szériára a csúcslategóriában...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#24) Vikooo válasza takacsbotond (#23) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen, a Samsung mogeteszi a Neo, Grand stb jelzoket

(#25) laci_csk válasza takacsbotond (#23) üzenetére


laci_csk
senior tag

Igen? Es a tobbi samura ki fog gondolni? Szerintem te nem is ismered a samu telojait.

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.