Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

A Pixel 3 viszont végre jobban néz ki, csökkentek ott is a kávák. Lesz telefonja a kompaktért síróknak. Még arra a középkategóriásra lennék kíváncsi, bár gyanítom, hogy semmi nem lesz belőle, mert nincs nagyon róla semmi szivárgás. Ezek meg olyan drágák lesznek, hogy egy év múlva sem lennék hajlandó megfizetni őket, szóval szép szép, de úgyse érint...

(#2) Taci


Taci
addikt

Az eddigi legkevésbé szép (már ha a notch-ra lehet ilyet mondani :DDD ) megoldás lenne, ha ilyen lenne/maradna... :F A felső szenzor (?) miatt nagyon mélyen benyúlik, sokkal jobban, mint eddig bármelyik másik esetében. Túl nagy helyet harap ki - és igen, itt már kivesz a képernyőből, hisz' ha egy sávba rendezték volna ezeket az eszközöket (kamera, szenzorok, hangszóró), valószínűleg jobb arányban jött volna ki - de mindenesetre esztétikusabban.

[ Szerkesztve ]

(#3) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, nagyon egyedi módon a kamera is függőlegesen lesz rajta. :U

Úgy megnézném az összes notchos készüléket annyival vastagabb kávával, hogy ne legyen notch. Mennyivel lenne vastagabb a káva? :F

Samsung Galaxy A54

(#4) Saccco


Saccco
nagyúr

Igazi szigettel jön. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) Viktor0610 válasza Saccco (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is értem, miért nem szenzorfélszigetnek írják mindenhol? ;]

Samsung Galaxy A54

(#6) brainticket válasza #16820480 (#1) üzenetére


brainticket
aktív tag

na igen, így kellett volna kinéznie tavaly a pixel 2-nek, az a káva már tavaly is gáz volt, pláne ennyiért.

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

a gúgelnek inkább diktálni kéne a trendet, nem követni... :(

Mondjuk a biztonsági frissítést is kéne erőltetni (a gyártók részéről) - na meg volt róla szó, hogy nem engedik a saját gyártói töltőket és a PD-t tennék kötelezővé. Hát...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Nem arról volt szó nemrég, hogy nem is lesz valós pixel 3, csak valamilyen olcsóbb modellt gyártanak majd a szegényebb piacokra?

(#9) Hando


Hando
tag

Hát szerintem nem lesz "félsziget" android P be vannak árulkodó dolgok hogy talán hogy nézhet ki Pixel 3 (oreonál is volt ilyen)!


(#10) sKie^ válasza bigmasterg (#8) üzenetére


sKie^
tag

Inkabb az, hogy 3 verzio lesz iden Pixelbol.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#11) roli543 válasza Hando (#9) üzenetére


roli543
őstag

Na ez ilyen formában nagyon vagányan nézne ki

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) juuzer


juuzer
addikt

Notchak notchak :D :D

Vamos a la playa.

(#13) blagolf


blagolf
senior tag

Egy h.ly. százat csinál. Siralmas... :(

Üdv, Zoli

(#14) Samott


Samott
addikt

Azert az kinos lesz, hogy a kinaiak mar lassan teljeskepernyovel toljak (Lenovo Z5, Vivo NEX), a referencia keszulek meg még a gagyi notchal jon ki. Varhato volt hogy lenyomjak a hagyomanyos gyartokat, de hogy ilyen hamar?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#15) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Idén ez lesz a 34. ugyan úgy kinéző mobil. Je!

Megyen!

(#16) judas13


judas13
addikt

Szégyen.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) Juhaszatti válasza Samott (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mondjuk azok meg gagyi mechanikusan előugró kamerával jönnek. Egyik se jó irány :(

(#18) Samott válasza Juhaszatti (#17) üzenetére


Samott
addikt

Amilyen gyakran kell arra pont megfelelo. Inkabb ilyen legyen mint a mindig szem elott levo notch. Amig nem sikerul azt is berakni a kijelzo ala.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#19) Juhaszatti válasza Samott (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem mindenkinek egyformák az igényei, sokaknak nagyon gyakran kell, pl videotelefonáláshoz.
Igen, a Samsungnak van már bejegyzett szabadalma a kijelző alatti megoldáshoz. Kíváncsi leszek mi lesz belőle.

(#20) Anulu79


Anulu79
addikt

Vajon ennyire komoly lehet az előlapi kamera, hogy ekkora hely kell neki?

(#21) Samott válasza Juhaszatti (#19) üzenetére


Samott
addikt

Akinek gyakran kell az vehet olyan modelt amin fixen elol van, sot ha jol tudom vannak kifejezetten selfi telefonk nagyfelbontasu front kameraval. De mindenki masnak szvsz megfelel a neha elobujo kamera.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#22) juuzer válasza Juhaszatti (#17) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem a notch gagyibb. Sokkal. Ha meg szoftveresen "kitakarható" akkor meg megkérdőjelezhető a léte.

Vamos a la playa.

(#23) #04107776


#04107776
törölt tag

Tavaly b@szott nagy káva, idén notch. Remélem jövőre 3 kamera és áttetsző hátlap is lesz..

(#24) judas13 válasza #04107776 (#23) üzenetére


judas13
addikt

Hátul is egy notchal. Csak tartalékba.
:DD

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) sKie^ válasza #04107776 (#23) üzenetére


sKie^
tag

Egy attetszo hatlap eleg vagany lenne!

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#26) weberzolee válasza Samott (#21) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Azért a szelfi kamerán túl van még pár dolog ami nem érzi jól magát a kijelző alatt, elrejtve meg nem funkcionál.

(#27) #04107776 válasza sKie^ (#25) üzenetére


#04107776
törölt tag

HTC U12+, Xiaomi Mi 8

[ Szerkesztve ]

(#28) mikej95


mikej95
aktív tag

Nekem sosem lesz csúcs kategóriás telefonom, ebbe már beletörődtem. Nem is az ár a gond, mert ezekhez van support éveken át és akkor szoktam telefont cserélni, ha totálkáros lesz vagy annyira elavul, hogy már semmi se fut rajta normálisan, így hosszú távra megéri.
De valahogy még senki se tette le az asztalra a tökéletes telefont, amiért kiadnék ennyi pénzt: Jack, nincs notch, nincs edge, 5" kijelzőátló 6" is belefér 18:9 esetén, jó kamera, naprakész vas, B20, nagy akkumulátor (4000+ mAh), 2-3 év support, valami gyors töltés (minimum 10W), USB-C, IP67 vagy IP68.
Mi Mix 2S már közel volt a boldogsághoz, 1-2 One Plus telefon is, addig is marad a középkategória alja. :O

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#29) judas13 válasza mikej95 (#28) üzenetére


judas13
addikt

Jack hiánya ami rohadt zavaró ott.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) enginev3.0 válasza #16820480 (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem lehetne az még kisebb káva is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) janeszgol


janeszgol
félisten

Divat...volt? Azt pletykálják., hogy idén leszámol a notch-csal az Apple. Szép is lenne, ha valóban így lenne, a Google prémium telefonja meg azzal jönne. :D

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) zolomon17 válasza janeszgol (#31) üzenetére


zolomon17
senior tag

Ez alapján kivételesen nagyon várom a következő iPhone-szériát, hátha agyukhoz kapnak Cupertino-ban és hirtelen a többi gyártó is rájön, hogy halál fölösleges egy indokolatlan design-borzalom majmolása :(((

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#33) tixem


tixem
addikt

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

szánalmas

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#34) #16820480 válasza zolomon17 (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

Idén szerintem nem hagyják el. Az ikonikus sziluett miatt még 1-2 évig szerintem maradni fog ez a design, idén inkább az várható, hogy a klasszikus vonal kihal, és minden méretben iX design jön.

(#35) Matada2.3 válasza #16820480 (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Egyetértek, a Pixel 3 egyre jobban néz ki. Látszik, hogy ez is a HTC-s vonalat követi küllemben, ami egyáltalán nem hátrány. Az XL-hez meg tényleg nem értem, hogy miért kell a trendeket követni.

Finn the human

(#36) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Pfúj!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#37) Weeman1


Weeman1
veterán

Nem egy szépség. :N

Xiaomi 11T Pro

(#38) leslien válasza Matada2.3 (#35) üzenetére


leslien
nagyúr

valószínűleg megint és remélem is h az Lg fogja gyártani az XL t.. :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#39) jacis


jacis
nagyúr

Na erre nem gondoltam volna soha, hogy egy Google is beáll majd a egy ilyen idétlen dolog mögé. :U Alul meg ott a nagy mocsok káva. :W
Ebből azért látszik, hogy még mindig az Apple a mérce minden gyártó számára.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) Juhaszatti válasza jacis (#39) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az alsó káva még magyarázható itt, így hogy hangszóró van benne. De az XL így is kiábrándító.

(#41) zseko


zseko
veterán

Miért kell a szart majmolni?? :((( Aki szerint meg (mint a cikkben is meg van jegyezve) ez egy "követendő példa", azok szerint ha valaki étteremben az asztalra sz...ik és felkapott lesz, az is egy követendő példa? :W

HR24.hu

(#42) buvartacsko válasza mikej95 (#28) üzenetére


buvartacsko
addikt

még mindig nem tudom elképzelni, hogy ki és miért ragaszkodik a jackhez 2018-ban ennyire. adnak átalakítót + ott a bt. egy telefonból ne csináljunk már audiofil eszközt, mert nem az, és nem is lesz az sosem. utcára pont elég ez a minőség.

a kritériumaid alapján meg egy 4000+ aksinál nem sűrűn fordul elő, hogy egyszerre kell tölteni meg zenét is hallgatni amennyiben minden este rászánsz 1 másodpercet és bedugod töltőre, hogy ameddig alszol feltöltsön. :)

(#43) zseko válasza Juhaszatti (#40) üzenetére


zseko
veterán

A következő 'újítás' majd az lesz, hogy alul is lesz sziget, a hangszóróval...

HR24.hu

(#44) buvartacsko válasza zseko (#41) üzenetére


buvartacsko
addikt

érdekesnek és viccesnek találom, hogy a Notch csak is azokat az embereket zavarja, akik nem használják. :D :C

(#45) #16820480 válasza jacis (#39) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem gondoltad volna, miután az Android P-ben ott a notch támogatás? Az alsó káva itt a hangszóró miatt kell, mert ők még csinálnak dupla előlapit.

Amúgy meg az a vicces, hogy a "minek a notch, ha ott az alsó káva" tábor emberei korábban vajon reklamáltak, hogy minek a felső káva, ha ott az alsó is (vagy fordítva)? :) A nagy káva rendben volt, amíg alul és felül is volt belőle.

zseko: Simán lehet, hogy lesz olyan is. Ha megnézed hogyan lehet szoftveresen elrendezni a P bétában a notchot, akkor látszik, hogy van csak felül, alul-felül és felső sarokban.

[ Szerkesztve ]

(#46) Samott válasza buvartacsko (#44) üzenetére


Samott
addikt

Tobbiek majd akkor valljak be, ha megszabadultak tole. Most meg a kognitiv disszonancia uralkodik rajtuk. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#47) Viktor0610 válasza #16820480 (#45) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sokkal inkább az alsó felső káva, mint a notch.

Főleg, hogy a notchtalan készülékek kijelző/előlap aránya hasonló vagy jobb, mint a notchosaké.
Tehát meg lehet csinálni notch nélkül a jó kijelző/előlap arányt, csak akarni kell.

De teljesen mindegy, mennyire utálom/utáljuk a notchot, a legjobban fogyó készülék a X volt az új szériából az Apple-éknél, a notchos P20 széria jobban fogy, mint a notchtalan P10-ek, tehát valahogy mégis van értelme ilyen készülékeket kiadni. :D

Samsung Galaxy A54

(#48) zseko válasza buvartacsko (#44) üzenetére


zseko
veterán

Mert, mire lehet értelmesen használni? Egyetlen normális felhasználását tudom elképzelni, mégpedig kétoldalt az értesítési sávval, így az feltolódna a sarokba, videóknál és hasonlóknál pedig kihagyva a lejátszásból. Egyébként annak jobb értelmét látnám, ha már ekkora péklapát telefonokat gyártanak, ha az értesítési sávot lentre választhatóvá tennék.

HR24.hu

(#49) #16820480 válasza Viktor0610 (#47) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk én sem vagyok oda érte, de gyakorlatban egyszerűen észre sem veszem, hogy ott van. Van elég kijelző alatta, amit nézhetek, ott úgyis csak az állapotsáv ikonjai jelennek meg.
Jobb kijelzőarányt alsó-felső kávával csak akkor tudsz elérni, ha oldalra lehajlik a kijelző, ami szintén nem praktikus, és igazából nem is hasznos terület.

A P10 egy eléggé elrontott telefon lett a szinte 1:1 iphone 7 copy kinézetével, a P9-hez képest kevés előrelépéssel, nem is hájpolták annyira, és az Honor 8 jóval olcsóbban pont azt nyújtotta. Meglátjuk mennyire fog menni a sima P20, ha már lehet rendesen kapni az Honor 10-et.

(#50) tntmax


tntmax
aktív tag

a szenzorsziget kezdettől fogva vérciki és egy ízlésficamos dizájn zsákutca

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.