Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

"Samsungnak már így is van egy saját fejlesztésű operációs rendszere, a Bada, melyet készülékein használ, így valószínűleg nem a jelenlegi állapotában alkalmaznák a MeeGót, hanem beolvasztanák a Badába"

Ugyan mégis mi a bánatnak? Maximum a saját netbookjain alkalmazhatnák, de a Bada mellett több rációt nem tudok....

All→M8

(#2) redmonk'


redmonk'
tag

még a szaros Bada-val sem tudnak valami értelmeset tenni majd pont a MeeGo-val kezdenének valamit...

!be hard, be ruthless!

(#3) barii86


barii86
tag

jaja, a webos-ről is ez volt a hír, aztán megcáfolták

(#4) Galdius


Galdius
csendes tag

Remélem megveszi nemrég teszteltem és nagyon jó egyszerü nincs túlbonyolitva és ha sikerül legalábbis a jövő arrafelémutat a tv -n az lesz fen és ha csak net meg film nem is kellesz más szóval egy igazi lehetőség a disztronak

(#5) foxxmotor


foxxmotor
tag

Szerintem a MeeGo sorsa innentől elbillenhet nagyon pozitív irányba, de nagyon negatívba is.

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Beolvasztani nem hiszem hogy lehetne az egyiket a másikba, viszont lehet hogy a Badának vannak korlátai, ami miatt nem lehetne könnyen tabletképessé tenni. Ha tényleg igaz a dolog, akkor a Samsung már rájött arra, hogy jobban jár ha saját rendszerben gondolkozik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) oO7


oO7
őstag

én még reggel egy hasonló pletykát láttam arról, hogy a Samsung kicsikét úgy óvatosan az asztal szélére söpri az Androidot és a saját rendszerét (Bada) tolja tovább nagyüzemben...

(Samsung Abandoning Android For Its Own Future Linux OS?)

(#8) Youri


Youri
veterán

Netbookon, tableten lehet jövője, míg telefonra a Bada.

RTX ON

(#9) Alexios


Alexios
veterán

Izé. Itt is le van írva(bár a webos-ről van itt szó, de mindegy), hogy nem kell a bada mellé még egy saját rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#10) Youri válasza Alexios (#9) üzenetére


Youri
veterán

Egyszer ezt mondanak, egyszer azt...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#11) Galdius


Galdius
csendes tag

én viszont remélem hogy megveszik illetve valmijen módon fenmarad mert szerintem megbizható

(#12) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Mostantol minden heten jon majd hir, hogy azt pletykaljak a Samsung szemet vetett egy-egy ujabb megarvult rendszerre? :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#13) Solten válasza oO7 (#7) üzenetére


Solten
addikt

Sok a pletyka manapsag... :)

Saor Alba

(#14) doncortio


doncortio
senior tag

Szerintem inkább a badára kéne ráfeküdniük, de nem látom akadályát a két rendszer egyesítésében sem. Netbookon még jól is mutatna

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#15) Hokoyumi


Hokoyumi
tag

csodás hír.... vagy pletyka vagy majd kiderül mi lesz ebből
mellesleg utánna néztem mikor a nokia összeállt az ms-el, és a meego fejlesztőket átcsoportosították akkor blogokban írták a fejlesztők hogy attól hogy a nokia lépett a meego még nem halt meg, a meego ingyenes független platformnak készül
aki akarja használja
a nokia azért nem adta ki hamarabb mert a UI nem volt rendesen optimalizálva telefonra
vagy vmi hasonlót hallottam

lényeg a samunak nem kell megvenni, a rendszer ingyenes
legalább is papíron, ha komolyan gondolja a cég hogy szeretné alkalmazni akkor a fejlesztőknek tol hardvert meg mellé némi anyagi juttatást hogy ők ezt ezen a vason szeretnék működésre bírni, esetleg pár saját fejlesztőt is ráállít a dologra

am a rendszer jó, kernelek megvannak x86-ra meg arm-re is
a QT asztalkezelő sem rossz
innentől csak szoftveres támogatás kell neki, meg optimalizáció az adott hardverre

volt itt 1 hír hogy az amd is beszáll a meego-ba
ők hogy állnak vele jelenleg?
lehet tudni vmit esetleg?

Amit nem tudsz nem fájl, ilyen a szájber tér. | "Jó lenne még a homokozóba ríni a dömperé"

(#16) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Marhaság, a WebOS se kell nekik, akkor ez miért kéne? Ott a droid, WP, egy saját rendszer, minek fejlesszenek még egyre pluszban?

szerk.: Megjegyzem, hogy szerintem a legjobban azzal járnának, ha a Badával hosszú távra olyan célt tűznek ki, ami a saját ecosystem kiépítéséhez vezet. Mind tudunk rá példát hozni, hogy sikeres, és azt is tudjuk, hogy miért...

[ Szerkesztve ]

(#17) kerelo


kerelo
senior tag

jó lenne ha megvenné a Samu :K

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#18) RoBorg válasza kerelo (#17) üzenetére


RoBorg
tag

Na, akkor mégegyszer: nyílt rendszer, nem kell megvennie. :D

(#19) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

érdekes, én régebben az LG-ről hallottam hogy felkarolja a meego-t, a samsungnál nem hiszem, hogy lenne értelme (telefonra így is tudnak háromféle oprendszert rakni, a meego-t kizárólag TV-re használni meg szvsz nagy pazarlás lenne).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Érdekes én teljesen életképes verziónak tartom a pletykát.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.