Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hakudoshi válasza philoxenia (#49) üzenetére


Hakudoshi
tag

Ne olts! ;]

Tudod nagyon jól, hogy miről beszéltem. :U :D

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#52) BlacKSouL válasza philoxenia (#45) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És a nők hiúk. Ha látnak egy pasit egy nővel, felerősödik bennük az írigység, és azt gondolják, hogy "nézd már, itt ez az átlagos szürke(stb) csaj, nehogymár jobb legyen mint én, ha akarnám simán enyém is lehetne a pasi" és akkor elkezd úgy csinálni, hogy a pasi még ne vegyen észre semmit, de a másik csaj radarja már azonnal sípol, ami miatt elkezd másképp viselkedni, megpróbálja védeni ami az övé, ami konfliktusokat szülhet, amire ha rátesz hősnőnk egy lapáttal, akár el is szedheti a pasit a nőtől. A pasi meg csak annyit vesz észre, hogy "a csajom mostanában tiszta hülyén viselkedik, meg féltékenykedik ok nélkül, hát hiányzik ez most nekem? miközben itt ez az új csaj, jól is néz ki, meg kedves is hozzám..."

Elkanyarodtam volna? ;]
Szóval ha nőd van, akkor lehet másik is, ha nincs, akkor meg gondolkozz el mit csinálsz rosszul, és azonnal szerezz be egyet. :)
Nincs igazam?

Egyébként nagyon ajánlott olvasmány részben ebben a témában Alan&Barbara Pease - Miért nem képesek... c. könyve.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#53) legiaap válasza BlacKSouL (#52) üzenetére


legiaap
nagyúr

Teljesen igazad van... :R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#54) BlacKSouL válasza legiaap (#53) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Naná, de látod mire megyek vele ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#55) philoxenia válasza BlacKSouL (#54) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert könyvből tanulod... ;] Ilyenformán le kellene állni az első csajjal, aztán csak röppenni virágról virágra. Az ilyen tudományos elméletek vége mindig az, hogy pl. Brad Pittnek száz csaja lehetne, az okos , de nem olyan jóképű fiúknak meg egy se. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#56) Hakudoshi válasza philoxenia (#55) üzenetére


Hakudoshi
tag

"Brad Pittnek száz csaja lehetne, az okos , de nem olyan jóképű fiúknak meg egy se"

Hát mért, nem így van????? :((

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#57) BlacKSouL válasza Hakudoshi (#56) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:K

philo: de én nem tudok leállni csak úgy az elsővel. nekem mindegyik legyen egy kicsit A nő. Nem az egyetlen, de akkor ott épp AZ. Persze ha egy kiéhezett lánykollégium invitálna, azért 3 másodpercnél tovább nem tiltakoznék. Az is csak arra kéne hogy megnézzem hány gumim van kéznél :DDD (De ilyen azt hiszem nem nagyon lesz)
Amúgy 2 évig Óbudán egy lánykolesz mellett laktam, hát néha láttam a sóvárogva ablakon kibámuló arcokat, de a smasszercsajt is a kapuban, és utóbbi nagyon riasztóan hatott, mert a lányok ki, a fiúk meg be nem nagyon jutottak :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#58) Hakudoshi válasza BlacKSouL (#57) üzenetére


Hakudoshi
tag

Ennyi.

:W :W :W

mod: Látod, vannak ekkora GECI "emberek", akik még azt is sajnálják a másiktól, ami ingyen van. Az a durva, hogy nem is kell értük messzire menni... :((( :O :W

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#59) philoxenia válasza Hakudoshi (#56) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A mondat félreérthető volt, pont arra gondoltam, hogy ez a helyzet, minden okoskodás ellenére. A csajoknak is jobban tetszenek általában a csinos fiúk. Azért kell megbecsülni, ha kiválaszt egy nő, mert a végén úgyis a nő választ.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#60) philoxenia válasza Hakudoshi (#58) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Annak idején, még a szállodába se nagyon engedtek be együtt két független embert, azért ma legalább ez nem probléma. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#61) Hakudoshi válasza philoxenia (#59) üzenetére


Hakudoshi
tag

Pontosan, MINDIG a nő választ; márpedig nekik mindig van kikből válogatnia, és ha valaki csak kicsit sem megfelelő az igényeiknek, annek egyből esélye sincs. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam.

Hogy engem "választott volna ki" egy nő (tehát hogy nem épp csak én voltam ott, amikor...) , arra még nem volt példa... És szvsz nem is lesz. De ez már végülis mind1... :U

mod: Hát, ha lenne kit rávenni, hogy szállodába jöjjön velem, meg hogy esetleg pénzem is lenne rá, LOL.

Már az egyik is esélytelen, de a kettő együtt... ROFLMAO :))

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#62) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

lájf iz bjutiful :C

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#63) Hakudoshi válasza Dare2Live (#62) üzenetére


Hakudoshi
tag

...

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#64) BlacKSouL válasza Dare2Live (#62) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez az élet Babolcsai néni.. :D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#65) Dare2Live válasza Hakudoshi (#61) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

mennyire nem értek egyet remitő.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#66) Hakudoshi válasza Dare2Live (#65) üzenetére


Hakudoshi
tag

Akkor te egy kibbaszott szerencsés ember vagy; adj hálát az égnek érte, és becsüld meg, amit az élet adott neked!!

(Megintcsak absolutely no offense, komolyan, a legjobb szándékkal írtam, amit írtam. :R )

mod: Még ha nehezen hihető, akkor is. ;)

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#67) BlacKSouL válasza Dare2Live (#65) üzenetére


BlacKSouL
addikt

azért ki is fejthetnéd :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#68) rarri válasza Hakudoshi (#61) üzenetére


rarri
senior tag

Ennyire nem lehet rossz a helyzet... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#69) Dare2Live válasza Hakudoshi (#66) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nekem az a tapasztalatom, hogyha vmilyen szinten megismerkedtél egy nővel akkor ő hacsak nincs komoly pasija(néha akkor is) keresi benned a jövőt. Amiben nem kell "éhezni" és szellemileg tudtok egymással kommunikálni, vannak közös lelki vonásaitok.... és ha látja benned a sanszot és jól közelítesz....
De egy átlag pasi is hasonlóan gondolkodik max jobban nézi a külsőt és első körben tuti nem érdekli annyira az illető anyagi helyzete. :DDD Ezmárcsak ilyen genetika.

Ja még1 fontos dolog: Nők közé kell járni, ha nemteszed eléggé leromlanak az esélyid. :)

szerk: Csak a lényeg maradt ki: Azért nem értek veled egyet mert annyi hibám van, hogy rémítő. Ezért se bírtak ki a nők vagy én nem őket jó 10 évig. És most van Ő akinek van szintén jósok hibája, de kompatibilisek vagyunk. A lényeg, hogy mennyire tudod elfogadni a másik hibáit és ő mennyire a tieidet és, hogy
ha érted amit mondani akarok.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#70) BlacKSouL válasza rarri (#68) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De lehet, csak tudni kell jól hozzáállni.
Én pl amennyit görcsölhetnék, már ugyanannyi energiával jól is érezhetem magam. És inkább utóbbi legyen. És inkább hozzáidomulok a szerephez, és eljátszom a valóságot, hogy egy kanos nőhiányos csávó vagyok, de próbálom poénra venni amennyire lehet, mégha kínzó is, mert a "beleőrülök" időszakon már túl vagyok. :)
Mikor gimi 4.-ben állandó gyomorfájásomat a belgyógy kivizsgálta, és tükrözés megállapította hogy nyombélfekély az idegességtől, meg a stressztől, mert hajlamos vagyok a gyomorsav túltermelésre, na akkor megfogadtam hogy nincs semmi az életben ami miatt én ily módon veszélyeztessem az egészségem, pláne nem nők miatt... azóta alig stresszelek, ami meg is látszik a jelenlegi helyzetemen.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#71) rarri válasza BlacKSouL (#70) üzenetére


rarri
senior tag

Jó dolog hogy ki tudod védeni a stresszhelyzeteket. Én úgy tudom kivédeni, hogy elfogadom azt a helyzetet, ami épp van,nem küzdök ellene.

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#72) BlacKSouL válasza rarri (#71) üzenetére


BlacKSouL
addikt

én sem küzdök, bár pontosan tudom hogy ez így most nem jó, tehát tennem kell ellene, de semmiképp nem muszájból, kínlódva, magambazuhanva.(na jó, néha olyan is van, de egyre gyorsabban heverem ki)
a sorsnak, szerencsének esélyt kell adni, de nem kell hajkurászni, mert úgy biztos nem ér ő utól.
ez olyan mint a székes játék. ha nagyon görcsölsz, figyelsz hogy széknél legyél, biztos nem jut szék, de ha csak úgy sétálsz körbe, lazán, akkor biztos ott áll meg a zene, hogy pont egy széknél állsz. Persze azért ehhez kellenek székek is, amin nem ülnek, meg el is kell hogy bírjanak ha rájuk ülsz. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#73) rarri válasza BlacKSouL (#72) üzenetére


rarri
senior tag

Teljesen igazad van. Olyan jó lenne még beszélgetni, de sajnos aludnom kell.Remélem még beszélünk és írsz újabb történeteket. Jóéjt! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#74) Hakudoshi válasza rarri (#68) üzenetére


Hakudoshi
tag

Valójában ennél is rosszabb... :(

mod: Dare2Live: "Nők közé kell járni..." Nem vagyok én mazochista... :DD

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#75) BlacKSouL válasza Hakudoshi (#74) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pesszimista vagy nem mazochista...fordítva jobban járnál ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#76) Hakudoshi válasza BlacKSouL (#75) üzenetére


Hakudoshi
tag

Valójában inkább realista. ;]

(...mit hogyan fordítva? :F )

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#77) BlacKSouL válasza Hakudoshi (#76) üzenetére


BlacKSouL
addikt

fordítva, azaz inkább lehetnél mazochista, mint pesszimista...minthogy Neked most nem jó, és a mazochistának az a jó ha nem jó, tehát neked is jó lenne hogy most nem jó :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#78) Hakudoshi válasza BlacKSouL (#77) üzenetére


Hakudoshi
tag

Értem. :DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#79) rarri válasza Hakudoshi (#74) üzenetére


rarri
senior tag

" Titkok, izzó fantázia. Megnyíló színes orchídea. Mérges, sötét vad virág, elsüllyedt, sosem volt világ...Nincs menekvés egy életen át...Élsz a világ tetején, sötét gondok legmélyén., RÁDTALÁL akárki vagy , a szerelem.." Nekem elhiheted...

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#80) Hakudoshi válasza rarri (#79) üzenetére


Hakudoshi
tag

Szerelem? Volt már részem benne, ellenségemnek se kívánom... :( :W

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#81) rarri válasza Hakudoshi (#80) üzenetére


rarri
senior tag

Te is tudod, hogy az éremnek két oldala van. Az egyik valóban a szenvedés, de ott van a másik oldal, amikor a szerelemből kialakul egy életre szóló kapcsolat, ami nagyon ritka ugayan, de nem lehetetlen. Versenyre kell kelnie benned az eszed ellen az ösztönöknek, a félelmeid ellen az erődnek,a higadtságod ellen a vakmerőségednek. Mert az összes benned van, csak egyik oldalt használod, a biztonságosabbat.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#82) Hakudoshi válasza rarri (#81) üzenetére


Hakudoshi
tag

Félelmeim már elég régóta nincsenek... :P

Egyébként, egy életreszóló kapcsolatot sohasem építenék a szerelemre... ;)

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#83) rarri válasza Hakudoshi (#82) üzenetére


rarri
senior tag

De vakmerő se akarsz lenni..Oké, értem. Amúgy a jövő héten megyek lelazulni egy kicsit, és ha ott laksz ahol írtad, akkor találkozhatunk ha te vagy ti is mentek valahova. Még nem tudom kivel megyek, terv szerint többen. Ha benne vagy akkor privin odaadom az elérhetőségem hogy eldönts akarod-e.Csak iszogatás lenne és lazulás... :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#84) Crystalheart válasza rarri (#81) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Az érem koszosabb oldala is jó lehet esetenként, ha már egyszer érem :D

(#85) rarri válasza Crystalheart (#84) üzenetére


rarri
senior tag

A szenvedés? Szerintem az nem jó, de szükséges ahhoz, hogy az érem másik oldalát mélyebben át tudjuk élni, és jobban megbecsüljük. Amúgy szia! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#86) legiaap


legiaap
nagyúr

"Csalódnunk kell, hogy boldogok lehessünk.
Gyülölni tudni, hogy újból szeressünk!
Kell tudni nevetni, kacagni és sírni.
Valakit megunni s újból vissza hívni.
Csalódni kell százszor, csalódni ezerszer,
Hogy boldogok lehessünk "EGYETLENEGYSZER".

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#87) BlacKSouL válasza legiaap (#86) üzenetére


BlacKSouL
addikt

úgy érzem olyan 998-nál tarthatok.. :) úgyhogy lassan készülnöm is kell

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#88) rarri válasza legiaap (#86) üzenetére


rarri
senior tag

Teljesen igaz. A külömbség szerintem csak abban van, hogy ki milyen mélyen éli meg ugyanazt a dolgot. Van aki ugyanattól a dologtól öngyilkos lesz /önértékelési zavar,vagy önsajnálat?/, és van aki könnyedén átlép rajta /érzelmi sivárság, vagy bölcsesség? / .Olyan jó lenne még beszélgetni veletek, de sajnos mennem kell. Szia Cris, Haku, Legi! :) és Blacksoul! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#89) Hakudoshi válasza rarri (#83) üzenetére


Hakudoshi
tag

Vakmerő már nem akarok lenni. :DDD

Jövő hetem még nem tudom, hogy alakul, PÜ természetesen jöhet. ;)

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#90) BlacKSouL válasza rarri (#88) üzenetére


BlacKSouL
addikt

És aki a kettő között van? Pár napig öngyilkos lesz, majd finomul, és valamiféle harag váltja fel, aztán rájön hogy ő sokkal étékesebb, és megpróbál gyorsan túl lenni rajta. Ám az érzelmi sivárság nem lehetséges, ha a későbbiekben soha nem marad érzelemmentes az illetővel szemben, legfeljebb a realitás jobban az előtérbe kerül.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#91) rarri válasza BlacKSouL (#90) üzenetére


rarri
senior tag

Te nem a kettő között vagy, hanem végigéled a szakítás fázisait.Ez teljesen normális. Az a nem jó, ha ezeket kihagyva keresel gyorsan új barátnőt magadnak, ami rövid távon jobbnak tűnhet, de hosszű távon megbosszulja magát. Az is normális, hogy most úgy gondolod, hogy mindíg érezni fogsz valamit a lány irányában. De ezt a kérdést tedd fel magadnak 5 év múlva, és akkor már csak egy emlék lesz a sok közül.Lehet hogy különleges emlék, de csak emlék.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#92) BlacKSouL válasza rarri (#91) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hohohó, várj, mostanában nemhogy a szakításig nem jutok el, de mégcsak szakítani sincs mit. Szóval úgy jutok csődbe, hogy nem is jutok a tőzsdére. :)
Épp ezért mikor azt hiszem hogy na most végre, akkor véget ér ami el sem kezdődött.
Mondjuk a fázisokat végigélem, csak mivel mindig egyoldalúnak tűnnek a dolgok, ezért általában gyorsított eljárással. :)
Én arra gondoltam, hogy kicsit minden kiszemelt áldozatba beleszeretek, már amolyan átvitt értelemben, és sokat várok a dologtól, és emiatt maradnak bennem nyomok. És emlékek. De persze hol van már az amikor hónapokig sóvárogtam, majd hónapokig fűztem a lányt, aztán hónapokig azt hitte elfogadom hogy "csak barátok", de emiatt közelebb került hozzám, aztán még rosszabb volt lemondani róla, és még megint hónapokig füstölögni hogy mással látom együtt. Ezek az idők már elmúltak, vagy a kudarcok sora megkeményített ilyen téren. Most már napok, max hetek kérdése az ilyen eset. És egyre kevésbé tudok ily módon "beleszeretni" valakibe, mert egyre felszínesebbek, egyre nemtudommilyenebbek lettek. Mindig többnek képzelem őket, mint amilyenek a valóságban. Mindig többet látok bennük, mint ami bennük van. És mindig elhiszem hogy éppen ő más mint a többi, és talán most összejön vele a dolog. És akkor egy újabb csalódás, mert ő sem más, nem jobb, nem különb, és nem jön össze.
Hát így.. :)

5 év múlva? 5 év múlva milliomos szeretnék lenni, aki kihasználja azokat akik visszautasították a hosszú évek alatt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#93) Crystalheart válasza BlacKSouL (#92) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem kevesebb fájdalommal jár olyanról lemondani, aki olyan, mint a többi, mint aki... tényleg más, mint az átlag. :) Ergo fölfoghatod úgy is, hogy lehetne még rosszabb is :D

(#94) Crystalheart válasza rarri (#85) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ami nem öl meg, az csak erősít. Aki sokat tapasztalja, a végén megedződik benne. :) (Ha előbb nem lesz öngyilkos, de úgy sejtem, lelkileg erős ember sosem lesz az...)

(#95) Crystalheart válasza legiaap (#86) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Gyülölni tudni, hogy újból szeressünk!"

Fenébe, még nem gyűlöltem/utáltam embert soha, most nem szerethetek? :DDD

(#96) legiaap válasza Crystalheart (#95) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem már sikerült...de kit is gyűlöl az ember? Hát akit szeret... :)
Amúgy én is mindig úgy voltam, hogy nekem elég volt egy szép mosoly, vagy egy érintés és már egyből azt hittem itt lesz valami. Bele éltem magam és pofára estem mindig. Sajnos kissé naív vagyok, de kezdek edződni úgy érzem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#97) venember83 válasza BlacKSouL (#92) üzenetére


venember83
nagyúr

"Mindig többnek képzelem őket, mint amilyenek a valóságban. Mindig többet látok bennük, mint ami bennük van." - Hát nem ezt gondoljuk mi, mikor szerelmesek vagyunk, meg úgy általában is, minden szimpatikus nőről? A vicc az, hogy ez fordítva is ugyanígy van, sekélyes, felszínes lény az ember.

(#98) BlacKSouL válasza venember83 (#97) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De..sajnos..
És milyen is az amikor szeretik az embert, csak úgy önmagáért.. Én már azt sem tudom tudnék-e szeretni valakit így. Feltételek, előítéletek nélkül, önzetlenül..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#99) rarri válasza BlacKSouL (#98) üzenetére


rarri
senior tag

Azért én nem féltelek.. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#100) rarri válasza BlacKSouL (#98) üzenetére


rarri
senior tag

Legiaap, ne változzál, maradj légyszi ilyen... :K A nők nevében kérlek... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#101) BlacKSouL válasza rarri (#99) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez mondjuk bíztató :B

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#102) legiaap válasza rarri (#100) üzenetére


legiaap
nagyúr

:B

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#103) Crystalheart válasza legiaap (#96) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Látod, én az ilyeneknél inkább aszondom, "ebből valszeg úgysem lesz semmi olyasmi", és ha tényleg nem is lesz (eddig csak ilyen volt), nem esek pofára :D Attól függetlenül kívülről semmi különbség nem lenne a két állapot között, ergo nem ez a mérvadó.

(#104) legiaap válasza Crystalheart (#103) üzenetére


legiaap
nagyúr

Általában az eszem nekem is ezt súgja,hogy ebből nem lesz semmi,de a szivemnek azért jól esnek ezek a kis apróbb dolgok és mint általában lenni szokott a szív erősebb...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#105) Crystalheart válasza legiaap (#104) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A lényeg sztem, hogy semmi se érjen váratlanul, erre pedig az a jó, ha a szív és az ész együtt tud működni. Nem legyőznünk kell az egyik felünket, hanem megérteni :)

(#106) rarri válasza Crystalheart (#105) üzenetére


rarri
senior tag

"Az ész a főnököd, nem jó barát,
nem tűri a tréfát, a fantáziát.
Alul a szíved szegény rokon,
robotolt érte, de nem vette zokon.

A szív és az ész, egy józan, egy merész,
a kettő párharcától dől el merre mész.
Láncravert kéz, sorsod most nehéz,
fellázadt a szíved, végleg harcra kész!

Az ész egy zsarnok, szívedbe lát,
tűrnöd kell hát a logikád szavát.
Szíved már unja, lázadna már,
nem várja tovább a megváltó csodát...

/OSSIAN/

Tudom hogy egyszer meg fogod érteni hogy a véletleneknek is helye van az életben . :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#107) Crystalheart válasza rarri (#106) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Igen, és utána megy a "szív" és jól leissza magát - Ossianékat ismerve :P)

Nem a véletlennel van bajom - bár másnak igen, mikor mindent elfelejtek... -, én csak arról szóltam, hogy amit az eszünkkel egyáltalán megértünk, az már nem csak a kárunkra válhat. Az érzelem eredendően ösztöni szintű, de ha ésszel felérjük, és nem csak eltemetjük vagy hagyjuk magától kitörni, akkor lesz igazán emberhez méltó.

(#108) legiaap


legiaap
nagyúr

Nagyon bölcsek vagyunk azt hiszem
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#109) rarri válasza Crystalheart (#107) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem a vágy az, ami ösztöni eredetű, az érzelem /szerelem / az felette áll. Most magamból indulok ki: amikor még 12 éves voltam, nagyon szerelmes lettem. Még nem tudtam hogy mi a szex, és a csókolózást is undorítónak gondoltam. De a mai napig nem éltem át akkora érzelmet, szerelmet, mint akkor, azt az ártatlan, leírhatatlan dolgot. Ezért gondolom, hogy van ami több az ösztönöknél. A későbbi szerelemnél már jelen volt a szenvedély is, a vágy, hogy minden módon egy legyek a másikkal. :) És így már nem is volt ugyanaz az érzés. Biztos hülye vagyok, de én mindíg vállaltam a kockázatot hogy nem leszek "emberhez méltó", és mindennek 1OOO%-al indultam neki. Szerintem te nagyon okos vagy, és lehet hogy úgy kellene viszonyulni a dolgokhoz ahogy írod, de én nem bánok semmit ami eddíg történt velem. Lehet hogy csak szerencsém volt? ;)
legiaap: szerintem is... :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#110) Crystalheart válasza rarri (#109) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ez meg már az, hogy ki mit minek nevez :D

Egyébként azt vettem észre magamon, kevésbé szeretek ennyire abszolút dolgokat mondani, mert félreértéseket szülhet, itt nem lehet olyan diplomatikusnak lenni, mint mondjuk a politikában általában - egy irodalmi jellegű alkotással sokkal jobban ki lehet fejezni a gondolatokat. :)

Különben is, az okoskodásaimmal mit értem el eddig? :D Semmi olyat, amit akárki el ne érhetne könnyedén, sőt, kevesebbet, mind érzelmileg, mind máshogy. Hogy érdemeim is legyenek, ahhoz sokat kell még tanulnom, tapasztalnom, és tennem is.

Egyébként arra gondoltam, hogy az érzelmek, legyen az akármilyen, nem azért jönnek, mert mi kigondoltuk, hogy azt akarjuk érezni és slussz. Más ez, mint az egyéb vágyak, de azért ebben hasonlít. Ha elfogadjuk az érzelmeinket, és megértjük a miértjüket, akkor már jók vagyunk. :) Onnantól már egyén kérdése, ki hogy tesz. Ergo szót sem ejtettem arról, hogy tenni mit volna jobb :D

(#111) rarri válasza Crystalheart (#110) üzenetére


rarri
senior tag

Értem.. :) Tudtam hogy okos vagy.

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#112) Crystalheart válasza rarri (#111) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ennek igazn örülök, mert én és a környezetem nem :P

(#113) rarri válasza Crystalheart (#112) üzenetére


rarri
senior tag

:P :P
érzed a színvonalat? :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#114) NoLF válasza BlacKSouL (#6) üzenetére


NoLF
addikt

valamelyik nap nekem is jutott

brutál!

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.