Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KeNTaGoN


KeNTaGoN
tag

Szivas... En egyszer jartam ugy, hogy kemeny alkalmi melot (csavazast) vegeztem, es a fizetseg elmaradt.
Nem azt a 2500Ft-ot sajnalom, ennel tobb is veszett Mohacsnal... Inkabb az bant, hogy teljesen hiaba guriztem egy napig.
Viszont erdekes, hogy az iro harmadik szemelyben beszel magarol. Nekem tetszett.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#2) potyautas válasza KeNTaGoN (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Lebuktam? :)

(#3) MaciG válasza KeNTaGoN (#1) üzenetére


MaciG
addikt

Csak nem GK? :U

BANZAII

(#4) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Basszus. Nem semmi. Segítettél egy családnak, teljesen ingyen. De mi a francért nem mondták meg, hogy a rokonok vették ki a lakást, és csak nekik kellene segíteni, amiért aztán kapsz zsetont. Ezt nem értem, sőt egy kicsit zavaros is volt. :U
Amúgy a ki nem fizetésre rá térve. haveromat csak a tavalyi évben 2-szer nem fizették ki.
Kőműves segédmunka, és kukorica címerezés, mind két alkalommal nem roma származású ember volt az "állítólagos" főnök. Erre nem építhetünk legendát. :(

(#5) potyautas válasza tzsolesz (#4) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ha zavaros, azért az, mert a helyzet is az volt. Nincs szándékomban a cigányokra verni a balhét, hisz ebben a történetben ők voltak a kisebbség. Nem a származása miatt tisztességes, vagy gazember valaki. Inkább a környezet befolyásolja.
Viszont kár lenne tagadni, hogy nem véletlenül alakult ki az előítélet.

(#6) tzsolesz válasza potyautas (#5) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem.
Mindenesetre sajnálom hogy így jártál. Próbálj meg olyan alkalmi munkát keresni, ahová több embert keresnek, így beszervezhetsz barátokat, ismerősöket, rokonokat. Sokkal kisebb az esélye, hogy így járj. tapasztalatból mondom. :K

(#7) potyautas válasza tzsolesz (#6) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Részt vettem olyan alkalmi munkában, ahová több embert kerestek. Őket se fizették ki. :( Azt hiszem ki kell húznom munka nélkül tavaszig, visszaköltözni az eredeti lakóhelyemre, ahol ismerősöknél kereshetek munkát.

(#8) tzsolesz válasza potyautas (#7) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nézz szét Esztergomban, vagy Dunakilitin. Szállást biztosítanak, és a minimálbér duplája meg van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.