Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Zpepe


Zpepe
tag

Bár tudom ez nem nem a szavazáshoz tartozik, de be lehetett volna tenni egy Natal-os trailer helyett egy Gameplay-t, miután az aki kicsit laikus a dologban, az könnyeben szavaz a Natalra- mivel ez csak egy "tök jó lenne ha ilyen szintet tudnánk elérni vele" bemutató. Eléggé eltorzítja az igazságot miszerint még messze nem ilyen pontos, és könnyen kezelhető mint ahogy itt látjuk.

A szavazás nálam 2 részből áll:

ÖTLET

Én inkább a Move-ot látom a jövőben hasznosabbnak mert ez nem csak a "casual" játékosoknak lesz hasznos, mert később egy FPS-ben, komoly előny származhat belőle.
Pontos, gyors. Jóval többet tud mint a Wii, térben is érzékeli a "Fagyi" helyzetét, szóval senki ne mondja hogy ugyan olyan mit a Nintendo megoldása.
(a másik hogy azt se hogy ezt az N-től lett lenyúlva, hisz ezt a PS2-óta fejlesztik:
http://www.youtube.com/watch?v=JbSzmRt7HhQ
A Natal meg nagyon az egyszeri játékosoknak szól, bár ennek ellenére biztos jó móka, de még senki nem tudja mennyire lesz használható, hány embert tud kezelni, milyen pontosan stb. Ezzel az eddigi játékokat NEM lehet használni (és ne hozzuk fel a Burnout példát, mert ki akar állva vezetni?) Ez egy továbbfejlesztett EyeToy, szóval csak azon múlik a sikere, hogy a nagy M mit tud elhitetni a néppel, mennyire lesz nagy a hype vonat. (már nagy)

KEZDETI SIKER

Itt egyértelműen a NATAL van helyzeti előnyben. Sokkal könnyebben elérhető, olcsó megoldás. Biztos vagyok benne, hogy akármilyen lesz nagyon sokat el fognak belőle adni. Lehet hogy nem tart sokáig az öröm, de egy darabig biztos siker lesz.

A Move kb 100 dolcsi lesz ugye, szóval 2x drágább mint a NATAL és ráadásul ha ezt így megvettük (Kamera, Move, demó lemez) akkor még csak egy ember tud vele játszani és még csak a második kiegészítő sincs meg hozzá (ami ugye az FPS-ekhez TPS-ekhez legalább kell, de bármi amiben mozogni is kell egy karakterrel)
Szóval egy sokkal körülményesebb drágább megoldás. Biztos hogy nem lesz akkora siker, de akinek lesz az szerintem jobban jár)

Tipikus Microsoft és Sony megoldás mindkettő, ugyan az mint amikor magát a konzolt vettük:
Sony: Drága, de ha sok pénzed van jobban jársz hosszú távon.
Microsoft: Olcsó, talán megbízható, de hosszú távon nem biztos hogy kifizetődő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.