Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sirandrish válasza Gergo88 (#50) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az a lényeg :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52) Sirandrish válasza Zpepe (#49) üzenetére


Sirandrish
legenda

De neked az ne fájjon :)
Maradjunk annyiba hogy a Nintendo kezdte el kezdetlegesen a mozgásérzékelés feltérképezését kisebb nagyobb sikerrel..és akkor a Sony magát a controllert copyzta..az a golflabdát leszámítva szinte egy az egyben ugyanaz

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#53) Razuel


Razuel
aktív tag

Én még annak örülök, hogy így egyre több exkluzív játék lesz mind a 2 gépre, mivel gondolom nem fognak minden játékot két féle mozgásérzékelőre írni.. Renélem a square enix box párti lesz, natalba több lehetőséget látok mint a nyalókában. :)

(#54) feka001


feka001
csendes tag

Amúgy a Natal egy nagy koppintás A Sonytól lopta el az EYE TOY-t.

[link]
[link]

(#55) BiP válasza Depression (#22) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha jól sejtem, a natalban simán felismertethetsz vele egy botot, és akkor tessék, ütköznek a fénykardok.
Ha meg fizikai kontaktus is kell, és simán el tudom képzelni, hogy a natal-t kombinálják a sima xbox kontrollerrel.

(#56) dezz


dezz
nagyúr

Project Natal

[...]

Nintendo rejection
Nintendo was offered the chance to retain the technology that will end up powering Microsoft's Project Natal, but denied the opportunity.

Quoted at ComputerAndVideoGames.com, the source said the Israeli company with a professor by the name of Zack Rosenberg told reporters that he invented the 3D camera-powered motion recognition system and demonstrated it to Nintendo executives (including Nintendo CEO Satoru Iwata) in 2007. Iwata was reportedly impressed, but turned it down, only for Microsoft to snag it the following year.

"3DV showed off a camera that detected motion in 3D, and had voice recognition," the unnamed source told CVG. "But Iwata-san was unconvinced he could sell it at a Nintendo price point. He also had some worries around latency during gameplay... I've heard Iwata describe the prototype he saw at length, and it's definitely Natal."

Magyarul: a Natalt eredetileg egy izraeli cég fejlesztette ki, akik először a Nintendonak mutatták meg, akiknek eleinte tetszett a dolog, de egyrészt túl költségesnek találták, másrészt attól tartottak, hogy játékhoz túl nagy a késleltetése, így nem érdekelte őket...

Nem csoda, ilyen fél mp-es késleltetéssel nem éppen profi játékosoknak való dolog... De úgy látszik, a Microsoftot nem ez érdekli, hanem hogy egy kis marketinggel jól eladható az egyszeri tömegeknek. (Tipikus MS hozzáállás, ugye.)

A Sony féle Move nem ennyire forradalmi(nak látszó), de legalább használható: kvázi 0 a késleltetése és nagyon pontos.

(#57) shev7 válasza szabogabor10 (#48) üzenetére


shev7
veterán

"mert szvsz ez a megoldás fogja elhozni az arra alkalmas játékokban a teljesen szabad, kötöttségek nélküli irányítást"

kerdes, hogy erre tenyleg szukseg van-e

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#58) h-yle válasza Zpepe (#43) üzenetére


h-yle
addikt

Szerintem a mozgásérzékelés egyik formáját sem találták fel konzolgyártók, szóval a tech részen vitázni balgaság.

Az MS meg a Sony szimplán megvárták sikeres lesz-e a Wii, és mivel az lett jön az ő variációjuk a témára. Mióta a világ világ így mennek a dolgok az üzleti életben. Valaki feltalál egy technikát, valaki tökéletesíti, egy harmadik valaki elterjeszti, a többiek meg megcsinálják a saját variációjukat - lásd iPhone esete az érintőkijelzővel (gyengébbeknek: itt iPhone=Wii).
Hogy az a saját variáció éppen mennyiben különbözik az eredeti koncepciótól azon persze lehet vitázni, ha valaki ettől jobban alszik.

shev7: Ne félj, ez még odébb van. Ez a generáció marad a gesztus alapú vezérlésnél.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#59) Hunter2


Hunter2
addikt

inkább natal ha megtudják csinálni hogy tényleg ilyen jól működjön mint a videóban.

(#60) IceHole válasza h-yle (#58) üzenetére


IceHole
csendes tag

Ezzel nincs is gond szerintem. Nyilván valahol másolás, de ha megnézzük, mi a jobb? Mindig valami újat kitalálni, vagy a meglévőt lemásolni, fejleszteni, tökéletesíteni? Egyrészt valahol visszataszító, de a felhasználók szemszögéből szerintem jó ötlet. Nézd az iPhonet, kitalálták, megcsinálták, messze nem lett tökéletes, de nagyot szólt. Belépett a többi gyártó is a multitouchba, és kialakult a verseny, attól függetlenül, hogy melyik lett sikeres, és melyik lett bukás. HTC Hero azt hiszem ennyit elég mondanom.
Ebben a témában én a Sony megoldását preferálom, mert egy már bevált, bár kissé kezdetleges megoldást finomítottak, illetve pontosítottak. A Natal az újdonság erejével hat, de mint korábban leírták, pont ez a korlátlan szabadság fogja korlátolni. Gondoljatok bele, nincs semmi kézzel fogható a kezedben, komolyabb játékot hogy irányítasz? Rengeteg buktató van ebben a megvalósításban, még akkor is, ha igen, ez végre valami új. Az eyetoyt nem veszem ide, az is hasonló volt, de nem volt alkalmas semmi komolyra, ellehetett vele szórakozni (ahogy a Wiivel is, és lehet a MS-nek ennyi elég..). Plusz ott van a késleltetés, jóval nagyobb válaszideje lesz a Natalnak mint a Movenak. Szerintem. De még viszonylag korai erről beszélni, debütkor kiderül. Ha csak a technikát, illetve a lehetőségeket nézem, akkor a Move, ha elég lenne a Wii által nyújtott élmény kontroller nélkül, akkor a Natal.

(#61) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Move-ra szavaztam, mi másra :DDD

https://vertigostore.eu

(#62) Depression válasza BiP (#55) üzenetére


Depression
veterán

Ütközést úgy értem, hogy ha két kard egymásnak esik, akkor az meg is áll. Ha harcolok egy gépi jedi ellen, akkor hiába ismertetek fel egy botot, akkor is csak a levegőben hadonászok, azt a botot nem állítja meg semmi, főleg a gép kardja nem. Szóval hogy védekezne? Így érthetőbb?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#63) iSonic


iSonic
addikt

Move-ra szavaztam, mert tiszteli az afro amerikaikat is :D

(#64) pschio válasza 7600 GS (#3) üzenetére


pschio
őstag

kontrollerrel :DDD

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#65) Morden24 válasza 7600 GS (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Senki nem mondta, hogy a Natal az eddig megjelent játékok irányítását reformálná meg. A Fifák mostani felépítése miatt teljesen logikus, hogy NEM lehet majd Natal-lal irányítani.

Sectumsempra - For Enemies

(#66) kelzsoca válasza Morden24 (#65) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megnézem majd hányan fognak autós játékot előrenyújtott kézzel "kormányt fogva" sokáig játszani :DDD

https://vertigostore.eu

(#67) Sirandrish válasza kelzsoca (#66) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bescennelek egy trabit aztán a trabi kormányával nyomom nem a levegőbe kinyújtott karommal...az a nem semmi :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68) Morden24 válasza kelzsoca (#66) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én meg azt, hogy hányan fognak elefántot festeni, vagy vigyorgó fejjel összcsaládilag kimittudozni. Nem csak addig tart a dolog, amit a videókban mutogattak... :U

Egyébként megjegyzem, egy átlagos Forza3 verseny a kampány során úgy 7-8 perc körül lehet. Még nem próbáltam légkormányozni, de tartok tőle, semmivel nem problémásabb, mintha pl. Wii kontroller lenne a kezedben (vagy éppen Move), hiszen a lényeg az, hogy az egyik esetben sincsen semmilyen statikus támaszték.

Sectumsempra - For Enemies

(#69) rx7tomy


rx7tomy
tag

Szerintem mind a kettő nagyon jó, nekem mind a két konzol van otthon, ha lesz lehetőségem mind a kettőt kipróbálom.

rx7tomy 144 pozitív a régi rendszerben, 242 pozitív az újban és 0 negatív

(#70) BiP válasza Depression (#62) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, értem. Hát ezt nem lehet megcsinálni, hogy fizikailag visszarúgjon. De hát amikor kontrollerrel nekiszaladsz kocsival az autókorlátnak, akkor sem lök ki a gép a fotelból :)
De az simán megoldható, hogy amikor összecsapnak a kardok, de te hadonászol tovább, akkor azt nem érzékeli.

Más: akik amiatt panaszkodnak, hogy nincs semmi a kezedben:
Én simán el tudom képzelni, hogy vagy az ujjak mozgását érzékeli, mind gombnyomogatás, vagy natal+kézben kontroller kombót simán el tudok képzelni, semmi sem korlátozza.
pl. fps-ben a karakter forgását, egyéb animációkat natallal vezérled, haladást, lövést az egyik kezedben lévő kontrollerrel. Lehet, hogy így kényelmetlen, de ez csak egy draft idea.

(#71) Morden24 válasza BiP (#70) üzenetére


Morden24
nagyúr

pl. fps-ben a karakter forgását, egyéb animációkat natallal vezérled, haladást, lövést az egyik kezedben lévő kontrollerrel

:K

Sectumsempra - For Enemies

(#72) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez egy teljesen idióta szavazás, demóvideók alapján NEM lehet megalapozott véleményt alkotni, egyszerű flame generator így a dolog.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#73) doktordrog


doktordrog
aktív tag

Olyan videó létezik, amiben a Natalt rendesen használják, vagy csak ez a kis sci-fi film van? :))

(#74) kelzsoca válasza Morden24 (#68) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fogj egy gyufásdobozt és tarts ki egyenesen magad elé ~10 percig, aztán meglátod mennyire fog menni a dolog. :)

https://vertigostore.eu

(#75) Jakuzakill


Jakuzakill
csendes tag

Régen volt egy game Virtua Cop volt a neve ( http://www.youtube.com/watch?v=uYFaj6HGcWY ) hasonló jellegű játékok irányítására jó lehet mind2 " kontroller "

(#76) Sirandrish válasza kelzsoca (#74) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nem kell az folyamatosan nyújtott karral tartani...vagy tévedek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77) Morden24 válasza kelzsoca (#74) üzenetére


Morden24
nagyúr

Tènyleg nem. De melyik játékban lenne ez a feladat? Szoborszimulátor?

Sectumsempra - For Enemies

(#78) kelzsoca válasza Morden24 (#77) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jó ez sarkos példa volt, nem kell végig nyújtott kar, de csak el kell tartani a testedtől a két kezed, mert mégsem teheted a kezeid az öledbe :)

https://vertigostore.eu

(#79) Flash86


Flash86
tag

Ha a Natal tényleg szépen leköveti a mozgásomat és lesznek rá jó bunyós játékok rohanok megvenni! A Wii boxban is ezt utálom, hogy fényévekkel lemarad mögöttem, vagy ha ütök, a karakterem nem igazán akar... én olyan játékok tudok elképzelni Natalra, aminél fontos az emberi test mozgása és a kontoller inkább akadályozó tényező, minden másra alkalmatlan...

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#80) Morden24 válasza kelzsoca (#78) üzenetére


Morden24
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy a játékok elkészítésénél és az irányítás kialakításánál ezeket a dolgokat figyelembe fogják venni.

Az meg, hogy a videókban mit lehetett látni, csak egy prezentáció a gép képességeiről/lehetőségeiről, nem játék trailer-ek. Tehát nem az a lényeg, hogy vezetni lehet meg kereket cserélni, hanem az, hogy egy játékot ketten játszhatnak összhangban, kontroller nélkül. A kimittudban meg nem az a lényeg, hogy bing-elnek a kezükkel meg hülyeségeket beszélnek, hanem a hangérzékelés/vezérlés. A videokommunikációban meg az arcfelismerés stb.

szerk.: A "nem tehetem le a kezemet" dolog szempontjából viszont a Move pont ugyanott tart, mint a Natal, mert gyak. tökmindegy, hogy az üres kezemet nem tehetem le, vagy a Move-al teli kezemet ;)

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#81) kelzsoca válasza Morden24 (#80) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, igazad is van, én nem is mondtam, itt most nem a Natal fikázása akart lenni részemről, hiszen a Move-ot is mint írod pontosan úgy tartani kell, sőt ott még fizikailag is lesz valami a kézben, aminek még súlya is van :)

Egyébként biztos hogy beszerzek majd egy Move-ot a géphez, tehát majd tudok személyes tapasztalatot is mondani, de még nem most jelenik meg ugye :)

https://vertigostore.eu

(#82) Sirandrish válasza kelzsoca (#78) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként van valami abban amit mondasz de erre kontra amit Morden mondd...ugyanis attól hogy nincs a kezedben semmi még ugyanugy nem teheted az öledbe ugyebár...

Ezt mind úgy mondom hogy én a Natalra voksoltam...bár én nem azért mert hogy üres kézzel lehet irányitani hanem a szkenn miatt meg a hangfelismerés miatt..meg a kerékcsere miatt..mármint hogy egyszerre többen játszanak..ezek miatt tetszett de nagyon ...

Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy ha elémraknak egy olyan gamet ami leköt és tetszik akkor én akár kenyérpiritóval is játszom ha az a kontrollere...leszarom mivel csak TOLJAAAM :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#83) doktordrog válasza Morden24 (#80) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Biztos lesz olyan jól működő gép amiről te beszélsz, csak nem Natal lesz a neve.

(#84) Morden24 válasza doktordrog (#83) üzenetére


Morden24
nagyúr

Te is a Delphoi jósda tagja vagy? :U
Egyébként tényleg nem Natal lesz, mert ez csak a projekt neve :P

(#81) kelzsoca: Ha minden igaz, nem lesz drága mulatság egyik sem - gondolom a Move sem akar árban a Natal fölé lőni különösebben, szóval egyikünk sem fog csődbe menni. Merthogy én meg egy Natal-t szerzek be természetesen :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#85) doktordrog válasza Morden24 (#84) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Én racionálisnak nevezném.

Vagy Te most egy jövőbeli projektet versenyeztetsz a lassan megjelenő Moveval?

Szerk.: Akkor én is a Natalt választanám. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86) Morden24 válasza doktordrog (#85) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, én majd akkor ugatok a cucc milyenségéről, amikor már kipróbáltam. Vagy legalább olvastam releváns teszteket róla :K

Sectumsempra - For Enemies

(#87) Rasoltan válasza --Disztroj-- (#1) üzenetére


Rasoltan
csendes tag

Szerintem a move az egy rakat kaki =) NATAL 4 ever kicsit durva azert nekem az 100..
:D

(#88) kelzsoca válasza Rasoltan (#87) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az ilyen flémkeltő ostoba hozzászólásoktól igazán megkímélhetnéd a topicot, attól hogy neked boxod van, még nem kell a másik konzol irányítóját leugatni :(((

https://vertigostore.eu

(#89) Morden24 válasza Rasoltan (#87) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezt miért kell... :(

Sectumsempra - For Enemies

(#90) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Ami a két videóban szerintem jól játszik:
- Sony: megpróbálják az új érzékelőt eladni a régi tipusú játékokhoz (ebben jobb is a Sony vezérlője), de igazából itt nem sok előnyt hoz az új vezérlő. Plusz bemutatnak egy pár gyengus casual játékot ami jobban kihasználja az újszerű irányítást, de önmagukban nem valami nagy számok. Ebben a Nintendo (és a Wii) talán jobb.
Azaz mennek a trend után, de igazából nem tudnak mit kezdeni az új irányítással.

- MS: Ez tényleg forradalmi, és jóval túlmutat a korábbi mozgásérzékelős vezérlőkön, viszont a jelenlegi játékokban (még a casual játékok is) való felhasználásra kevésbé alkalmas, mint a Wiimote meg a Move. (Pl nincsenek gombok. Precíziós vezérlés nehézkes.)
Persze, tök jó a teljes test érzékeléses vezérlés. Légyszives valaki mutasson be akkor egy szaltót, vagy egy repülő rúgást a következő Street Fighterben. (Ugyanez igaz a Move-ra is a box és kard játékok terén, csak valamivel kevésbé hangsúlyosan. Nem véletlenül volt gondolom olyan lassú és buta az a boxjáték.)
Ahol igazán remekel a videóban a Natal, az nem is annyira a játék, hanem a "felhasználói" programok vezérlése. Fogd és vidd, görgetés, hang és arcfelismerés stb.
Lehet, hogy ez lesz a játékvezérlés jövője, de még nem találta fel senki a hozzávaló játéktípust.

Szóval amíg játékvezérlésről van szó, addig a válaszom egyik sem. Legalábbis amíg ki nem találnak hozzájuk valami olyan játékot, amivel értelme is lesz.

Aki hülye, haljon meg!

(#91) asadasad22


asadasad22
őstag

ennek a szavazosdinak igy tenyleg semmi ertelme, teljesen mindegy hogy milyen kerdest tesztek fel, egy ilyen szavazason csak az itteni xbotok kimagaslo aranya fog meglatszodni valamint a naiv laikusok velemenye akik az alapjan a 2 video alapjan akarnak valasztani amit idetettek, ezek szimplan marketingvideok, a natalosbol peldaul egy kepkocka nem valos, valojaban koze nem lesz ahhoz hogy igy mukodjon, es valoszinuleg a move-os video tobb resze is hasonloan kamu. ez igy kb olyan mintha ket valasztasi plakat alapjan kene megitelni ket partot es eldonteni hogy melyik a jobb.
vannak mar valos videok regota amin meg lehet nezni, hogy a valosagban hogy mukodnek, ezeket kellett volna kitenni. a natalnal peldaul a valosagban olyan merteku lag van hogy ha ez nem valtozik, nem lesz vele sok porgos jatek elvezheto. a move pedig nem vallalta tul magat, nem igert semmi extrat, nem olyan "jovobemutato", de a valodi videokon is latszik, hogy amit tud, azt viszont tenyleg precizen, laggmentesen tudja, amit egy natal-szeru megoldas valoszinuleg 10 ev mulva fog csak tudni, jo esetben.

(#92) Peat;)


Peat;)
veterán

Dezz a microsoft jellemzéssel és egy ződ szörnyeteg felettem megmutatta mi az a fanboyizmus. Mintának jó: ennyit nem ér meg egy hülye kütyü sem.

(#93) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Inkább a Natal, mint a Move, mivel a Sony Move PS3-hoz egy óriási Wii copy és nem hiszem, hogy nagyon profitálnának majd belőle[bár megszedik magukat rendesen ez tény, de nem lesz világsiker. Érdekes, hogy a Natal mellett döntöttem, mert PS3-ra sokkal jobban tetszenek a játékok és ez a "Guitar Hero" Natal is furcsa lesz, amikor léggitárt játszunk a TV előtt[vagy gondoljuk valami autós gamere, ahol a levegőt fogjuk]

(#94) smkb


smkb
őstag

Megsem jelent technológiákról szavazni, amit a hozzászólók egy része még videon sem látott, sőt utána sem olvasott elég vicces :) Ráért volna ez a kérdés majd akkor, amikor a MM-ben kipróbálhatja az ember mindet... nem így... Egyébként meg az, hogy mennyire teljesen 1:1 ben mozgáskövetett vagy nem, tökmindegy. JÁTÉK a lényeg, az hogy az ember JÁTÉKNAK érezze. Megeszi a fene ha ugyanúgy kell ugrálnom, meg mozognom egy kamera előtt vagy egy bármilyen kontrollerrel, mintha egy az egyben a valóságot csinálom és az adja játékot. Kimittudozni, kifestőzni ott a kifestő meg a társasjátékok, ha fűrészelni akarok ott a fűrész, ugrándozva karatézni meg lehet az edzőteremben.

Ezért vagyok elnéző a N mozgásérzsékelős kontrollerével is, Motion + apróbb hibáival is, mert nekem nem 1:1 mozgáslekövetés kell, ahhoz ott a valósaág. Legyenek szórakoztató érdeklődést lekötő innovatív játékok... 30 évig ment ez mozgáskontroller nélkül is, de úgy látszik elfogyott az innováció és a kellékekkel kell eladni a játékokat. Szomorú ez. Majd mikor mindkét megoldás piacon lesz, akkor lesz majd látható, hogy mennyi hulladék játék jön, ami mindössze a mozgásvezérlésre koncentrál, azzal próbálja meg eladni magát, nem pedig azzal, hogy egy jól átgondolt jól elkészített játék. A Nintendónál is ez lett a hiba... iszonyat sok a hulladék, alibi játék, dícséret a kivételnek.

(#95) LittleDemon


LittleDemon
tag

a késleltetés hardveres a többi meg minden szoftver,
magyarul a microsoft jobban ir szoftvert, de ezt eddig is tudtuk :U

(#96) elithun


elithun
őstag

Elnézve a szép Xbox videót azon gondolkoztam, hogy nekem nagyon kéne egy box, aztán rájöttem,hogy csak a szép videó keltette bennem ezt a kéztetést, érdekessss...
Kíváncsi leszek a Natal milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#97) asadasad22 válasza elithun (#96) üzenetére


asadasad22
őstag

pont errol beszelek. mi ezen az erdekes? csaladi idill, ahol minden tokeletes, mindenki mosolyog, tokeletes hazban elnek, tokeletes jatekokkal jatszanak, az eletuk felhotlen, boldog, es mindez persze a reklamozott szirszarnak koszonheto. persze csaloka az egesz dolog, es nagy szemetseg, mert nagyon becsapnak, de igy lehet a legjobban az emberekre hatni, ez a marketing feladata, igy adnak el manapsag szinte mindent. ezert is mondtam hogy nem epp ilyen videok alapjan kene szavazni, mert igy gyakorlatilag csak a marketinganyag keszitoi munkajat lehet ertekelni, nem a termeket, amirol konkretan szo van.

(#98) kelzsoca válasza asadasad22 (#97) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondjuk itt a legtöbben nem a két linkelt video alapján mondjuk/mondják el a véleményüket a két eszközről :)

https://vertigostore.eu

(#99) Def26


Def26
félisten

Natal !!! ;] Majd talán ez vissza fog csalni a box elé. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#100) Gebriel válasza Def26 (#99) üzenetére


Gebriel
veterán

Hmmm.... :F
Mi csalt el?

(#101) Def26 válasza Gebriel (#100) üzenetére


Def26
félisten

PC -n a Bad Company 2.

Most éppen szenvedek, mert valami miatt "blue screen" hibaüzenetet kapok és csontra fagy a gép. Most ott tartok, hogy be sem töült a Windows. :W (laptopról vagyok most)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#102) Gebriel válasza Def26 (#101) üzenetére


Gebriel
veterán

Értem :B
Lips azért megy gondolom :)

(#103) Def26 válasza Gebriel (#102) üzenetére


Def26
félisten

:N

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#104) Gebriel válasza Def26 (#103) üzenetére


Gebriel
veterán

Ejj az a BC2 :D
Nekem nem akaródzik megvenni xboxra :(
Pedig az első nagyon bejött.

(#105) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Natal, egyértelműen.

Ezek a moveos játékok meg gigaLOL. A majom tamagochinál lőttem ki.

Szerk.: Se xboxom, de playstationöm, se semmilyen konzolom nem volt, nincs és nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#106) Sirandrish válasza WonderCSabo (#105) üzenetére


Sirandrish
legenda

pedig az a majom nagyon cuki, vajon sósavval is lehet locsolni?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#107) Def26 válasza Gebriel (#104) üzenetére


Def26
félisten

Nem lesz mostanában szülinapod? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#108) kelzsoca válasza WonderCSabo (#105) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az nem majom, hanem macska :)

https://vertigostore.eu

(#109) Sirandrish válasza kelzsoca (#108) üzenetére


Sirandrish
legenda

neszopass...eskü?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#110) heihachi


heihachi
addikt

Natal
Move
Szerintem mindkettő alkalmatlan komoly játékra, de azért a Move késleltetése jóval kisebbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#111) Sirandrish válasza heihachi (#110) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah..ezek már használható videók..tetszenek :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#112) Gebriel válasza Def26 (#107) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem igazán :N
Névnapom volt 24.-én :B

(#113) dezz válasza WonderCSabo (#105) üzenetére


dezz
nagyúr

Miért olyan egyértelmű az? Na ja, forradalmibb lenne -- ha megfelelően működne! De a kamerás alak- és mozgásfelismeréshez idő kell -> késleltetés. Másik, hogy valószínűleg sokat hibázik majd (két kamera képéből dolgozik, nem túl sok számítási kapacitás rááldozásával).

[ Szerkesztve ]

(#114) kelzsoca válasza Sirandrish (#109) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, mivel megvan a játék, tehát biztosra mondom hogy macska :)

https://vertigostore.eu

(#115) Sirandrish válasza kelzsoca (#114) üzenetére


Sirandrish
legenda

neeeee...:D
rohadjak meg ha nem majomnak néztem..

ÉS honnan tudod hogy macska? a játék címe Catgochi? :DDD

szerk: megnéztem megint..nem lehet macska csupasz arcal :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#116) kelzsoca válasza Sirandrish (#115) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mondom hogy macska!

Nyávog, kapar, dorombol :)

https://vertigostore.eu

(#117) Sirandrish válasza kelzsoca (#116) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor ez tényleg macska lesz...de akkor majommal van keresztezve :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#118) kelzsoca válasza Sirandrish (#117) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nagyon hasonlít a moncsicsire egyébként: [link]

https://vertigostore.eu

(#119) Sirandrish válasza kelzsoca (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

naaah..ez nem jutott eszembe..igen..erre hasonlít :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#120) elithun


elithun
őstag

Csak most vettem észre valamit a Natal videóval kapcsolatban: amikor a kis srác bescanneli a deszkáját a minta felét letakarja a kezével, a gép még is az egész mintát feltérképezte, érdekess...

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#121) asadasad22 válasza elithun (#120) üzenetére


asadasad22
őstag

annak a videonak egy kepkockaja sem valos, mi ezen az erdekes? :)

(#122) elithun válasza asadasad22 (#121) üzenetére


elithun
őstag

De az látványos fail. :D

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.