Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) .bableWes


.bableWes
őstag

ha beléd kötnek, csak mond neki, hogy akkor "fáradj elöre légyszives, és tapasztald meg, hogy nem tolakszom!"
mellesleg, ha van egy kis ismeretséged ezeknél, akkor ilyen problémák nincsenek, vagy vigyél magaddal egy kis bicskát a zsebedben.

én kést hordok az iskolatáskában, lassan egy éve, de már 2x "hasznát" vettem.
a legdurvább nekem is a buszon történt, megyek haza, elég rossz hangulatom volt, beültem a busz hátuljába, hogy nekem hadjanak békén. elötte pár nappal kaptam ujj telefont, és nyomogatom, közbe ugye megy a zene, hogy mit tud. következö faluba, felszál vagy 6 überrajtestvérünk, és beülnek oda hátra, mellém. nem foglalkoztam velük, csak nyomogatom a telot, és odaszol az egyik, hogy mutassam már meg azt a telot. nem hallottam, majd az eggyik vállon üt, de nem gyengén. én sem vagyok az a nagy kigyurt, testes ember, kiveszem a fülest, és mondom neki: mibajod van? mutasd már meg azt a telefont és anyukámat kezdte el, ocsárolni. na nekem a szeretteimet nem veheti senki a szájára, de hát hatan voltak, nem szoltam. vissza a fülest, nyomkodom tovább. beül mellém szorosan, és elkezd ütögetni. na én meguntam. felálok, elindulok és utánnam szolnak. te hova mész he? mondom nekem nem kell a baj fiuk. á nem lesz itt semmi baj, majd szintém anyukám neve elött pár jelzö. na jo leülök, vissza szépen, táskámat az ölembe vettem, kiveszek belöle a kést, jofajta 23cm-s vadászkés és mondom nekem nem kell a baj, fiuk! mind a 6 ugy ahogy volt beszart, és elment elöre. a végállomáson, utánnam jöttek, de én már küldtem egykét sms-t a haveroknak, hogy az állmosára gyertek le mert baj van. jönnek is utánnam a testvérek, majd 3fekete auto megáll a parkoloba és ennyit hallok: Cső testvérem! - barátaim között -. kikkel van a probléma?! ;]

Semmi rasszista megnyilvánulás! Még virágnyelven sem!

[ Módosította: #65675776 ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.