Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Az uccsó két képpel mindjárt csinálok valamit :U

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) j0k3r! válasza szablya (#1) üzenetére


j0k3r!
senior tag

diablo 2, cs 1.6 <3

some men just wanna watch the world burn...

(#3) szablya válasza j0k3r! (#2) üzenetére


szablya
tag

tessék? :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

Giga lap & xfx 9600gt <3 (:

(#5) szablya válasza Ice!? (#4) üzenetére


szablya
tag

De mit jelent ez a <3 ??? :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Snowy_owl válasza szablya (#5) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ez szív akar lenni. Tudod ezeket a játékokat szereti. :D Nekem is kellett egy kis idő mire megtudtam mi ez. Kíváncsi lennék hogy lehet ilyeneket előhozni? :Y ♥, •, ﺕ

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#7) szablya válasza Snowy_owl (#6) üzenetére


szablya
tag

Jah, vágom.
Én meg néztem, hogy a 2+1.6 mindenképp > 3 :W :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) j0k3r! válasza szablya (#7) üzenetére


j0k3r!
senior tag

: ))

some men just wanna watch the world burn...

(#9) zozo1414


zozo1414
csendes tag

hm csak nem egy xfx 9xxx XXX alpha dog edition?

(#10) szablya válasza zozo1414 (#9) üzenetére


szablya
tag

De bizony, egy 9600 GT Alpha Dög ;)

Amit nem értek: 650/800/1600-on megy, holott az Alpha Dog editionnak 740/1000/1850 az alapórajelei. Ez gyárilag "hibás" vagy saját magát vette vissza? A proci körül 60%-ig tudja kihajtani...

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#11) JuliusCaesar válasza szablya (#10) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Nekem BFG 9600GT OC2 (690/1750/1880) van... Maximálisan elégedett vagyok vele. Az asztal meg semmi, nekem toktalan dvd-k kallódnak itt, pendriveok, órák, cetlik tollak cerkák meg néha kaja.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#12) szablya válasza JuliusCaesar (#11) üzenetére


szablya
tag

Igazából előtte "rendet raktam". De nekem is előfordul, hogy több napos tányérok meg összefirkált dvd-k lepik be ;] :B

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) .bableWes


.bableWes
őstag

nállam sincs rend a gépnél :DDD

cs-t rendszeresen tolod? ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) szablya válasza .bableWes (#13) üzenetére


szablya
tag

Nem. Öcsém tolja rendszeresen, meg elég jól:
Eddig 3 szerverről bannolták, mert azt hitték, csal :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) .bableWes válasza szablya (#14) üzenetére


.bableWes
őstag

ja, értem :D

én is igy vagyok vele. steamos szerorol banolgatnak :W ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) tibi666


tibi666
senior tag

az én desktopom: [link]

(#17) JuliusCaesar válasza .bableWes (#15) üzenetére


JuliusCaesar
tag

sztímOS? Az nem sztímes?

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#18) Ice!? válasza szablya (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

Ahogy mraco is írja, egy szív akar lenni. Arra akartam utalni, hogy ez a párosításom van nekem is, és eléggé "bejövős". (:

Az ellentettje pedig a </3 - Félbetört szív. (:

(#19) szablya válasza Ice!? (#18) üzenetére


szablya
tag

Tudom ;)

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#20) _Voyage_ válasza tibi666 (#16) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Esetleg nincs meg a háttér 1920x1080-ban neked? :B

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#21) tibi666 válasza _Voyage_ (#20) üzenetére


tibi666
senior tag

a mercedes.hu-ról szedtem, de ott nem volt, ha jól rémlik.

(#22) _Voyage_ válasza tibi666 (#21) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Köszi.

Megtaláltam, tényleg nincs. :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.