Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Azt hiszem, erre most már vigyázni fogok :) :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) Daweee


Daweee
őstag

Nekem is X7-esem van, igaz 718F, de elvileg annyi a különbség hogy nem lézeres hanem optikai. Olcsó meg minden, a célnak megfelel viszont a görgőjét utálom, csúszik, beragad, lassan fokozatonként alig lehet vele görögni. Ezt leszámítva jó kis egér, gyors, pontos, stb.
Én 1200 Dpi-n használom, windowsban nem nyúltam az érzékenységállítóhoz.
Kérdés nálad meddig bírja majd ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) makraipeter1


makraipeter1
tag

Ezek az egerek a legjobbak!!!! :) :)

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

ne üsd szét! :D

(#5) dew28


dew28
aktív tag

ugyanilyen egerem van, csak nem a4, ezert nincs rajta dpi valto, ellenben 2khuf volt majd' 3 eve.. en imadom, igaz jatszani nem nagyon szoktam, de konnyu, ezert nem terheli a kezet sem annyira, sima asztallapon ugy csuszik mint pasi a nobe.. :K

[ Szerkesztve ]

(#6) szablya


szablya
tag

:DD
Ha asszonypajtásom nem is, egérpajtásom már van :N

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#7) Daweee válasza szablya (#6) üzenetére


Daweee
őstag

Csak aztán ha lesz asszony is ne úgy bánj vele mint az egérpajtásaiddal :D

(#8) szablya válasza Daweee (#7) üzenetére


szablya
tag

Ez gonosz volt! :DDD :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

én adtam neki a tippet :K :D
majd ha ideges vagy ne erre üss! az egér nem megy szét viszont a kezed kicsattan:D

There's an app for that

(#10) Zolinho1026


Zolinho1026
tag

Nem kellett volna Pestig menni :)
Én itt (Sopron) vettem x-718BK-t, egyedül én rendeltem, de akkor hozattak vagy 5 db-ot, biztos maradt.
Ez volt kb 1 hónapja.

Amúgy gratula hozzá :D

Loxone and Loxberry superuser

(#11) Metalfan


Metalfan
senior tag

Gratula, szerintem jó választás volt ;) Nekem 710-em van, azóta sem bántam meg egyetlen pillanatra sem, hogy ezt választottam. Igaz, hogy csak 2000 dpi-s, de úgyis csak 1000 körüli értéken használom, úgyhogy édesmindegy. Nagyon kényelmes, és az érzékelője is teljesen rendben van.

(#12) szablya válasza Zolinho1026 (#10) üzenetére


szablya
tag

Apumnak nem volt ideje Sopronban vásárolni (későn szóltam), csak Pesten amíg várta a vonatot. :))

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) CséZé


CséZé
őstag

nekem Razer DA van már majdnem 2.5 éve. Eddig semmi baja sem volt, sőt még egy elrontott fw frissítést is kibírt. :D

(#14) eastsider


eastsider
nagyúr

Nekem MX518-am van, már vagy 3 éve. és használtan vettem...Winnertől
semmi baja :)
alatta hyperglide+egy qpad XL :)
igaz már nem gémelek rég.. úgy 2,5 éve. de nagyon jó

(#15) Ice!?


Ice!?
őstag

A legjobb választás.:K Ebben az árkategóriában szvsz a legjobb egér.

(#16) szablya válasza Ice!? (#15) üzenetére


szablya
tag

Akkor most boldog vagyok :DD
Egy 750 BF esetleg jobb lenne, az nem ilyen kicsi... Nem baj, nekem szerencsére jó.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) zH.


zH.
senior tag

Nekem 750 van.

Ilyen:

Nincs vele bajom. Igaz zöld fokozaton használom (nemtom hány DPI ,most nem ott vagyok) ,CS:S alatt viszont valamikor alap 800DPI-n.
Amúgy nincs vele bajom ,fogása egész kényelmes. Szeretnék majd egyszer venni egy Razer egeret ,mert nincs nagy viszonyítási alapom.

[ Szerkesztve ]

just be

(#18) szablya válasza zH. (#17) üzenetére


szablya
tag

Szép, dizájnos :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#19) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nekem 710BFS-em van.. :) Ugyan úgy néz ki mint a képeen, és 2000DPI ha netezek, játékba meg 800..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) #19617792 válasza szablya (#18) üzenetére


#19617792
törölt tag

És ahogy látom, a két oldalsó kivételével nincs fényes felület, ami jó. Bár a matt is kopik.

(#21) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Nekem most 718-BK-m van. Nekem pont kézre áll,és oldalt a hüvelkujjam a gumiírozott redős megoldásnak köszönhetően nem is csúszik le. SZVSZ ebben a kategóriában az A4Tech-ek a legjobbak,szóval jól döntöttél :K

[ Szerkesztve ]

(#22) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Tényleg mini. 4,5 cm-rel rövidebb, mint a Logitech G5-öm...
Nekem ez is rövid egy kicsit, kb. 1-1,5 cm-t kellene még nyújtani, akkor tökéletes lenne.

Harrrr!!!!

(#23) #19617792 válasza Ndruu (#22) üzenetére


#19617792
törölt tag

Van nagyobb X7-es, pl az X-710BH.

(#24) Ndruu válasza #19617792 (#23) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az is kicsi.
Egyébként elírtam, 3,5 centivel hosszabb a G5 mint a cikkben említett X7 (13 cm).

Harrrr!!!!

(#25) #19617792 válasza Ndruu (#24) üzenetére


#19617792
törölt tag

Kinek hogy kicsi, nem mindenkinek az, 12.2 cm. :) A Gigabyte M6800 pl 12.7 cm.

[ Szerkesztve ]

(#26) madgie


madgie
titán

Én 750F-et használok, nem tudja valaki, hogy lehet rábűvölni az Oscar progit? Sajnos pont nem akar ezzel a típussal menni, pedig kopp ugyanaz, mint a "márkatársai".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.