Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) updog válasza Lauda (#2) üzenetére


updog
senior tag

Legfeljebb az nyilvánvaló, hogy a mai gyökér, empátiától teljesen megszabadított világban tényleg egy percre sem tévesztheted szem elől a gyereket, mert nemhogy előreengedik hogy lásson is valamit, inkább letiporják, anélkül hogy tudomást vennének róla (tényszerűen persze egyetértek azzal hogy 100%-ig a szülő a felelős a gyerekéért). De az miért lenne nyilvánvaló, hogy gyereket, férfit, nőt arrábblökve kell állat módjára a kerítéshez tolakodni ha jön az óóótóó (mert ugye sörözni, cigizni el lehet menni, de az a hely az övé volt. Jó esetben még hallod, hogy "Az előbb itt álltam" miközben könyökével a vesédben turkál, és még neki áll feljebb, ha mondom, hogy amikor én jöttem, már marhára nem)..

Arról nem beszélve, hogy ma reggelre valószínűleg kb. 1500 kuka teteje van behorpadva/szakadva, mert még OK*** lenne hogy a gyereket állítják fel rá, de a benga 0k0rállat százkilós marhája ott kell hogy ugráljon a szelektív kukán, kezében a löwenbrauval üvölt hogy csapasssad neki...

Ha már szülők és felelősség, Ricciardo bőgette a V8-as Red Bull-t, aztán mikor eltávolodott, kb. 15 különböző kisgyerek bömbölését lehetett megkülönböztetni (kb. 3 méterre álltak az emberek az autótól). Mellettem egy apuka kézzel tapadt a pici fia fülére, mintha ért volna valamit, de a legtöbben ennyit se tettek meg. Az ilyenek mit gondolnak vajon? :U

Nem azért kéne betiltani ezt a nagy rendezvényesdit meg majálisozást mert tömeg van, zavarja a közlekedést, hangos stb., hanem mert egész egyszerűen ha az emberek csordába verődnek, marhává változnak. Lenne egy ingyenes nyílt nap a Hungaroringen, aztán minden OK lenne.

(*** amúgy az sem)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.