Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kisfer


kisfer
aktív tag

Grat.

Örülünk hogy itt vagy! :))

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#2) Luck Dragon

Gratulálok, üdv a 10 évesek között . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) mötálhed


mötálhed
tag

Gratulálok! Én is idén leszek 10 PH éves. Főként csak read-onlyban, de kedvenc fórumom és közösségem :DD

(#4) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Basszus, most nézem én is lassan ünnepelhetek :D

Regisztrált:
2014-03-16 14:54

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Gratulálok!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#6) total90 válasza Aby_2014 (#4) üzenetére


total90
veterán

Én is most néztem és nálam meg lassan 17 éve les. Durva, hogy öregednek a többiek a PH-n :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Gratulálok, nekem már sokszor sok(K)...az ittlét. :D ( januárban volt 15 év :( )

Nincs türelmem az érkező újoncokhoz, persze türelem, hisz engem is "elfogadtak" ( amúgy biztos nem :D )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Luck Dragon válasza Graphics (#7) üzenetére

Nincs türelmem az érkező újoncokhoz,

Aha! Így már mindent értek :DDD ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Gratulálok hozzá. Most kíváncsiságból ránéztem az enyémre nekem majd az év végén lesz meg meg a 10-es. Durva belegondolni, hogy repül az idő.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#10) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Gratulálok! Nekem júliusban lesz 12 éve, hogy itt vagyok.

(#11) SyMbioTe

Köszönöm mindenkinek. :D :R

#4 Aby_2014
El ne feledd, az holnap van. :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#12) Aby_2014 válasza SyMbioTe (#11) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Igen tudom, köszi az emlékeztetőt! ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13) HussarF

Én majd májusban leszek 10 éves itt. Nekem is hasonló a sztorim, asztali gép építése miatt regisztráltam itt, aztán jól itt ragadtam. :DDD

(#14) UnA válasza Graphics (#7) üzenetére


UnA
Korrektor

Esetleg sokat segíthet, ha olyan topikba nem lépsz be, ahol a Xiaomi említésre kerül... :D

(#15) SFU


SFU
tag

Én 21 leszek idén Júniusban, már itt is ihatok alkoholt :))

"Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.” ― G. Michael Hopf, Those Who Remain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.