Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ferensz


ferensz
senior tag

Iskolások, iskolások mindenhol.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#2) Kolondrum

Tömeg tumultus fejetlenség zaj és még több balesetveszélyes helyzet. :(

(#3) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Reggeli tömeg. Sok felelőtlen szülő. Óvatosabb autózás, mert előkerülnek az idióták. Dugók. Ideg. Kevesebb fórumozó napközben :DD

(#4) saja


saja
tag

"Párisban járt az Ősz".

keep calm and code erlang

(#5) varga.tamas


varga.tamas
tag

Azt, hogy most volt lakossági riasztó-tájékoztató rendszer (leánykori nevén légvédelmi sziréna), ami eztán minden hónap első hétfőjén lesz 11 órakor :D Készülünk a háborúra már nyiltan is.

Király!

[ Szerkesztve ]

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#6) #56230144 válasza varga.tamas (#5) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ohh te is hallotad?

(#7) varga.tamas válasza #56230144 (#6) üzenetére


varga.tamas
tag

Persze, 13. kerben.

127.0.0.1 SWEET 127.0.0.1

(#8) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Meghalunk!!44

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) vamzi


vamzi
őstag

Hogy holnap végre fizetésnap! :D

LINK

(#10) keIdor


keIdor
titán

Végre kellemesebb időjárást, csökkent az allergia is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) kemotox


kemotox
addikt

Nemtom. Rossz az idő, hideg is van. Asszem visszafekszem az ágyba :D

(#12) Barna98 válasza varga.tamas (#7) üzenetére


Barna98
csendes tag

Az utcám végén van a sziréna, és akkor kellett hazajönnöm suliból :( . Persze a sziréna alatt, (akkor amikor hosszan szólt) nem kell mondanom azóta is fáj a fejem.

(#13) escape


escape
aktív tag

Nekem ez jut eszembe a dátumról.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#14) Kolondrum

Ahogy látom mindenkinek mást jelent. :))
Nekem a tömeget és a fokozott balesetveszélyt. Legyen az 2,4,24,48 kerék. Remélem még emlékszik rám az a kiscsaj aki átszaladt előttem pár napja. Csúnyán néztem rá.

Vannak elég jópofa gondolatok is :DD

(#15) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Végre tavaszodik :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16) frescho


frescho
addikt

Itt van az õsz, itt van újra,
S szép, mint mindig, énnekem.
Tudja isten, hogy mi okból
Szeretem? de szeretem.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#17) Barna98


Barna98
csendes tag

A 2. Vh

(#18) celeron


celeron
senior tag

Itt van az ősz, egy új félév kezdete az egyetemen, amit ilyenkor már nagyon várok. Reggel már hűvösebb az idő mikor kimegyek futni, közben hullanak a levelek, sárgul a természet, és egyre jobb formában leszek mind fizikailag, mind szellemileg. Egyszóval nekem várós. :)

(#19) andris1602


andris1602
aktív tag

Pánikot :Y két hét múlva szakdoga leadás..

(#20) Kolondrum válasza andris1602 (#19) üzenetére

Nekem holnap van 2 vizsga. Brrr. Pánik nem lehet, kiszórnak ha látják. Nem minden a tudás.

vamzi! Hol dolgozol? :DD

[ Szerkesztve ]

(#21) andris1602 válasza Kolondrum (#20) üzenetére


andris1602
aktív tag

Attól függ milyen vizsga, de egy szigorlati szintig nincs pánik :DDD úgy is 80%ban a szerencsén múlik

Kalappal holnapra :)

(#22) #19617792


#19617792
törölt tag

jön a köv. és egyben sokadik szemeszter, amihez k. nincs kedvem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Kolondrum válasza andris1602 (#21) üzenetére

Köszi, kell, mind mindenhez. Azt nagyon titkoljuk mit nem tudunk és erősen hangsúlyozzuk amit viszont igen. :D A szokásoktól szabadulni kell erre a napra utána már úgy csinálom ahogy nekem jó. :))

EarL 007! Egyszer csak vége lesz.

[ Szerkesztve ]

(#24) #56573440


#56573440
törölt tag

hogy a trollok már nem reggel 7-től jönnek, csak délután 3 tól :D

(#25) Fr0z3n válasza #56573440 (#24) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Engem nem lehet megúszni ;]

(#26) sztanozs


sztanozs
veterán

reggel 7 helyett 6-kor kelés a kölkök miatt :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#27) kemotox válasza Fr0z3n (#25) üzenetére


kemotox
addikt

Pont ezt akartam én is benyögni, csak persze a saját nevemben :D

UI:
tarol
bestbuy
szelfi

(#28) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nyugodtabb éjszakák.
A nyári szünetben éjjel 2 óra körül még hangoskodnak a nagyon ráérő kamaszok a közeli játszótéren.
Megjegyzem nem tartom szülőnek azt, akit nem érdekel, hogy a gyermeke csak az éjszaka közepén vergődik haza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) Fr0z3n válasza kemotox (#27) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Kemotox, fújd ki magad és nyugodj meg ;]

(#30) sztanozs válasza #56573440 (#24) üzenetére


sztanozs
veterán

Pont az ellenkezőjére panaszkodtam pár éve... de mióta van mobilnet meg okosteló, a feje tetejére állt a világ.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#31) SDDS22


SDDS22
tag

Elindul az iskola, sulikezdési fejetlenség, a koli "finom" levegője, elindul a(z indirekt) fogyás, stb. :(

Huawei P30, Dell E7440

(#32) Kolondrum válasza SDDS22 (#31) üzenetére

Látszik rajtad mennyire várod.

Vakegérke! Nem vagyok éjszakai mumus, de beletekinthettem a pesti éjszakába. Láttam én ott mindent. A hangulattal nem volt baj. Hajnalban meg az egymást támogató lányokon akadt meg a szemem. Azért az gáz. Nagyon jól telhetett az éjszaka.

[ Szerkesztve ]

(#33) #56573440 válasza Kolondrum (#32) üzenetére


#56573440
törölt tag

laza életvitelhez laza erkölcs illik. a fiatalabbak egy része meg hát na... 5-6 évvel ezelőtt még 2-3 piát is kellett venni, és nem volt garantálva semmi, most meg utána ha van kedved vehetsz egy sört neki hálából ;]

(#34) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Hát nekem alapból borzasztó még ez a nap, de ez már az utolsó évnyitóm volt -remélem. Ellenben a mai extra trágyán alakulteddig. Zanyáltam egy k.rva nagyot, kiment a bokám, szétszakadt a táskám... Szóval szerencsés napom van.

Nyugodj békében Integra!

(#35) CloZee


CloZee
aktív tag

Szeptember 1-ről mindig a barátom 2012-es képe jut az eszembe:

:DDD

(#36) Vladi


Vladi
nagyúr

hogy: ba+ megint egy tanév, nagyobb káosz, kilátástalanság, pénztelenség, ideg és összeomlás határán vergődés... a mai magyar oktatásban. :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37) Kolondrum

90%-ban negatív dolgot olvasok. Mindenki olyan borús. ;]

Vladi! Én is más is túlélte, te is túl fogod. Amikor én tanultam nem volt hiány szakma amit tanultam, utánam egy évvel az lett és súlyos pénzeket kerestek a linkebb diákok is. Ahhoz képest ma már jobb. Amúgy munkahelyeken is megvan a fejetlenség és amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

(#38) ncc1701


ncc1701
veterán

Dugó dugó hátán. Nem fejezték be nyáron az útfelújításokat pesten, h rohaggyanak meg.

(#39) Kolondrum válasza ncc1701 (#38) üzenetére

Na ez új, ezzel még senki nem jött. A Róbert Károly körút nem út hanem cross pálya. Én oda még fel nem újítják csak akkor megyek ha nagyon muszáj. Az 1-es villi jónak tűnik, de sztem ugyan olyan lassú mint régen a sok kereszteződés miatt. Azt is sulis éveim után csinálták meg. :DDD

(#40) Kolondrum válasza Vladi (#36) üzenetére

Részemről a hideg idő magával hozza azt, hogy több marad a kasszában. Ez egy folyamat, mert nem motorozok, ergo nem tankolok, nem kell költeni a kopó cuccokra és ezért marad a tömeg.k, azzal meg csak akkor megyek ha nagyon kell, ergo nem ugrok el a boltba egy apróságért. A tömeg.k free, az meg azért nem tétel. Csak ezért jó a hideg idő. Nyáron egy 5 napos esős hét 6 rongyot spórolt, de cserébe hozott 25 óra utazást a 2.5 helyett. Ennyit számít mivel megy el valahova az ember.

(#41) Vladi válasza Kolondrum (#37) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ha tanulni kéne azt túlélném... :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#42) Švejk


Švejk
őstag

Iskolás lévén természetesen ezt.

(#43) matej013


matej013
csendes tag

Még egy hét és költözhetek befele a koliba. :(

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#44) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Szeretem a szeptembert mert ebben a hónapban születtem , meg úgy magát az őszt is. Mai nap azért elég szépen be is köszönt mert nálunk egész este esett olyan reggel 4 magasságában pedig szó szerint ömlött.
Meg ma voltam még vezetni is, kicsit aggódtam is, hogy sok figyelmetlen gyerek lesz az utcákon de ezen félelmem alaptalannak bizonyult.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) #53932800


#53932800
törölt tag

Azt,hogy másnap lesz szülinapom:)

(#46) Vakegérke válasza #53932800 (#45) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor fogadd jókívánságaimat, és ezt a tortát:

De holnapig meg ne mondd magadnak, hogy mit kaptál tőlem! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) #53932800 válasza Vakegérke (#46) üzenetére


#53932800
törölt tag

:R Köszi:)

(#48) NemesTom


NemesTom
tag

Visszatérés a kóterba :))

(#49) bambano


bambano
titán

nálam ma szakadt el a cérna a töketlen energiavámpír kollégák, ismerősök, egyebek terén, úgyhogy megfogadtam, ki fogom takarítani őket a környezetemből ezerrel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#50) Lacess válasza #53932800 (#45) üzenetére


Lacess
tag

Nekem meg az, hogy tegnap volt...

Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.