Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) caizzz


caizzz
aktív tag

undorító kort élünk..

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#2) CséZé


CséZé
őstag

jó lenne észrevenni h ez a liberális világ csak a férgeknek kedvez. a férgeket meg ki kell irtani.
még ha valaki rasszizmust vélne felfedezni: bőrszínre való tekintet nélkül!

(#3) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ha én ilyet tettem volna :

1: apám + anyám elsüllyedt volna szégyenében
2: úgy elvernek, hogy az még ma is fájna.

Ez meg haza megy és apuci megveregeti érte a vállát, hogy mekkora raj fia van. Ezek nem gyerekek! Fiatalkorú bűnözők akik az iskolából kikerülve (feltéve ha befejezik egyáltalán) hónapokon belül a sitten találják magukat. Mi meg majd eltarthatjuk őket is. De legalább míg bent vannak addig sem szaporodnak... :U

(#4) #53246592 válasza dízelracer (#3) üzenetére


#53246592
törölt tag

Ez meg haza megy és apuci megveregeti érte a vállát, hogy mekkora raj fia van.

Vagy ha ügyesen meséli el a csemete az "igazságot", akkor jön az egész család számonkérni a tanárt.

(#5) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem már beindult a társadalom immunrendszere, több jel is mutat erre.
a baj az, hogy nagyon lassan mennek a dolgok, remélem, nem lesz túl késő :(

(#6) Kolondrum válasza dízelracer (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

És ha azt mondom apuka berohant és azt mondta, hogy ha még egyszer kiabál vele akkor kivágja az ablakon?
kiabál értsd: az incidens után.

[ Szerkesztve ]

(#7) samfishR


samfishR
senior tag

én ezzel kapcsolatban le se írom a véleményem, mert megint bant kapok.

(#8) dízelracer válasza Kolondrum (#6) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nem írom le a véleményem mert ezt törölnék én meg repülnék innen. De persze a Magyar Gárda volt a fő-fő ellensége a mai demokráciának. Bár a parlamenti bársonyszékből és a budai villámból lehet én is másként látnám a dolgokat. De én (szerencsére) nem oda születtem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) #04441088


#04441088
törölt tag

Nálunk ilyen nincs... szerencsére.

De ha mégis valaki megpróbálná szerintem azt a gyereket verné agyon az egész osztály.
Azért a tanár az tanár.. még ha köcsögösködik, akkor is. A tiszteletet meg kell adni.

(#10) gamek!ller válasza samfishR (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én meg eleve nem is írok ide, mert már azért bannt kapnék. :DDD

(#11) Kolondrum válasza #04441088 (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Más áltba és középbe. Mármint a következménye, meg úgy minden. Áltba szted van annyi eszük, hogy elkapják az otársukat, egyáltalán felfogják h mekkora dolog amit tett?

[ Szerkesztve ]

(#12) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Még korábban gondoltam erre:

Kéne egy sziget. Ezen a szigeten mindennek elérhetőnek kellene lenni, alapanyagok, élelmiszerek tekintetében. Tehát lenne szén, lenne olaj, lenne gabona, meg minden egyéb. A mi, mostani társadalmunkra veszélyes egyéneket, tehát legfőképp a bűnözőket száműznénk erre a szigetre. Nem bántanánk őket, nem vonnánk meg tőlük semmit. Építsenek várost, társadalmat, civilizációt. Kedvük szerint élhetnének... külön. Egyedül a sziget elhagyásában, illetve a fegyverkezésben kellene korlátozni őket, tehát hogy semmilyen módon nem hagyhatják el a szigetet, illetve azért atombombát sem lenne jó, ha gyártanának. Minden másban szabadok. Úgy gondolom, hogy ez a legemberségesebb módja annak, hogy megszabaduljunk a nem kívánt egyénektől. Nem ölnénk meg senkit, hiszen az nem helyes, nem vennénk el a szabadságát(mármint elvennénk, de csak az említett módokon). Menjenek oda, arra a szigetre, éljenek boldogan vagy háborúban. A társadalmunk nem kíván közösködni velük, köszönjük a részvételt, a viszont látásra. Mindenkinek optimális megoldás lenne. Ők úgy élhetnének ahogy akarnak, mi meg félelem nélkül léphetünk az utcára.

És hogy miért mondom ezt? A gyereket is zárjuk a szigetre egyből? Nem. Súlyos bűntett a maga nemében, de még pont nem az a kategória, ami a szigetre jutást eredményezné. Ez a most felvázolt eszköz, talán elrettentő példaként szolgálhatna ezeknek a kölyköknek... mert úgy tűnik, hogy a börtön már nem az.

Tudom, tudom... eredetileg Ausztrália is egykor egy fegyenctelep volt, de nem ilyen módon.

Üdv. H

(#13) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen sem volt elképzelhető régen:[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14) szablya


szablya
tag

Ez az, neveljük növeljük csak a tetveket, így kell építeni a társadalmat (nem a miénkét, az Övékét).

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) #51736960 válasza Hasek (#12) üzenetére


#51736960
törölt tag

az a baj, hogy nincs ekkora sziget.
pölö nemrég olvastam, hogy florida állam lakosságának 2%-a sitten van, szóval csak amerikából többmillió ember jönne össze.
és akkor még nem beszéltünk afrikáról, stb...

szerk: most jutott eszembe, talán az antarktisz elég nagy lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Def26


Def26
félisten

Sok nemnormális szülő. :(

Kölök koromban amikor Éles Imre tanár úr ráqrt egyet a fejemre a hangvillával úgy, hogy majd kettészakadt az agyam, mert beszélgettem órán, megfogadtam, hogy ha egyszer nekem gyerekem lesz és a tanár megüti biztos, hogy elrendezem a sorsát.
Azóta felnőttem és tudom, hogy úgy kell a gyerekeket nevelni, hogy ilyen ne fordulhasson elő.
Sok felnőtt cigány/nem cigány meg megmaradt a gyermekek szintjén és revansot vesz...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ajánlom figyelmedbe ezen írásom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) #53246592 válasza #51736960 (#15) üzenetére


#53246592
törölt tag

Ausztrália? Nekik már vannak hagyományaik ezen a téren ;]

(#19) DeFranco válasza Hasek (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ilyen már volt régen. Most úgy hívják Ausztrália.

@berci: :((( :P :))

[ Szerkesztve ]

(#20) #19617792 válasza #53246592 (#4) üzenetére


#19617792
törölt tag

És innentől kezdve megtanulja és rászokik, hogy sokat és jól kell hazudnia és minden felelősség alól kibújhat egy időre, de nem örökre... Előbbit tudja és tovább fogja csinálni, de utóbbit már nem tudja, mert azt hiszi neki mindent lehet...

[ Szerkesztve ]

(#22) Hasek válasza DeFranco (#19) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Olvasd el a hozzászólásom végét is... ott, az OFF rész. ;)

Loveless: Valóban nincs ekkora, ilyen feltételekkel megáldott sziget, ahova mehetnének... sajnos.

Üdv. H

(#23) DeFranco válasza Hasek (#21) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:W Nagyon okos akartam lenni. Bocs. :)

(#24) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Nem vagyok túl idős, de az én koromban kaptam volna a tanártól egyet, meg még egyet szüleimtől is otthon.
Az a baj, hogy manapság hiába van az embernek gyereke, b*szik nevelni, értelmes embert faragni belőle. Tisztelet a kivételnek. Aztán mi lesz a minta az ilyen gyerekeknek? Az amit a másik hülye gyerek csinál :(.

Néha tényleg elrémisztő, hogy ebben az országban, ennyi fogyatékos ember között neveljek majd gyereket. :(
(félreértés ne essék, egyáltalán nem egy rasszra gondolok a fent említettek alatt. Sajnos sokszor itt-ott azt tapasztalom, hogy egyre több ember süllyed olyan morális és értelmi szint alá, ami félelmetes)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#25) kmisi99


kmisi99
addikt

Egyik oszt társam egyszer már majdnem rátámadt az egyik rohadék tanárra! Ott állt mögötte már az izmait befeszítette heves légzés démoni tekintet... kb 2 percig állt úgy majd valahogy leállította magát!

(#26) Hasek válasza kmisi99 (#25) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nnna igen... egy ilyen komment után, nehéz lenne ismét leírni a szigetes elképzelésemet úgy, hogy az utóbb idézett mondatot is beleírjam ismét...

"Nem bántanánk őket, nem vonnánk meg tőlük semmit."

Ott állt mögötte - Aha... derék legény lehet...

rohadék tanárra! - Rendben, így már magadat is minősítetted...

Szerintem Te eltévedtél. Ez nem a "Hogyan üssük meg a tanárunkat" című topic, ahol fényezni kell ezen tetteket.

Ez már a harmadik szerkesztésem... komolyan nem fogom fel... itt szapuljuk a tanárokat bántó egyéneket már 24 kommenten keresztül, erre Te idejössz, és benyögsz egy ilyet... jól sejtem, hogy szándékos flame keltést akarsz elérni?

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#27) Samus


Samus
addikt

Szomorú, én csak néztem, mikor meghallottam a híradóban. Egyre fiatalabbak csinálják.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) Kolondrum válasza Samus (#27) üzenetére


Kolondrum
félisten

Most is volt 2 iskolás hír. Egy csajt kapott el két volt otársa, MERT NEM VÁLASZOLT A KÉRDÉSEIKRE!
A másikban börtönt kapott a diák mert úgy megverte a társát h otthon összesett és meghalt.

(#29) ArchElf


ArchElf
addikt

Legalább is felénk nem az iskolában csinálták...
Helyszín: Városliget, metrómegálló
Időpont: valamikor este
Ismeretlenek: Kovács János ****?
K.J.: Iiiigen...?
Ismeretlenek: {püff} {püff} {püff} {püff}

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#30) Kolondrum válasza ArchElf (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

Gyakori? Jó pár éve a volt sulimban 1 történt. Valaki úgy gondolta a sulin kívül oldja meg. Suli után a vill.megállóban elkapta a célszemélyt. Igenám, de utána a suliba ügy lett belőle, teljesen feleslegesen vitte oda a verekedést.

(#31) Gergő_


Gergő_
őstag

hülye tanár, hülye gyerek <-- hülye szülők.

(#32) nem_tom


nem_tom
őstag

Ez ma már csak így megy.

(#33) #19617792 válasza Hasek (#26) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nem lehet, hogy csak ironizálni akart? :DDD

(#34) kmisi99 válasza Hasek (#26) üzenetére


kmisi99
addikt

De nem ütötte meg de nagyon ideges volt gondolom beszélni akart vele vagy nem tudom miért állt mögött de elég furán hatott ahogy ott állt idegesen! Azért valóban nem rohadék de közelse rendes! Míg eddig minden egyes tanár aki valaha is tanított mindegyik olyan volt hogy évvégén szolt hogy két jegy közt áll és lehet javítani vagy hogy ideje javítani vagy ilyesmi! Ez ilyet nem is említett lett olyan a gyerek amilyen Az se volt baj neki ha pl 3,7 nem baj akkor 3mas! Ez csak egy példa a sok közül! Én azért írtam hogy majdnem itt is volt ilyen! És azt se tudom mi az a flame csak megemlítettem ezt! Én se díjaztam volna ha megüti! És a gyerek is lenyugtatta magát!

(#35) keIdor


keIdor
titán

Elég nehéz Magyarországon a tanárok élete. Ismerek egyet-kettőt, akik már az ideg összeroppanás szélén vannak, agyon vannak hajszolva szaros 110.000Ft-ért és még ez is.
30 éve még a tanár ütött. Eléggé megváltozott a világ. :U

#2: +1

#3: Had ne mondjam mit kéne ezekkel csinálni...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) Hasek válasza kmisi99 (#34) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Ilyen tanárok mindig is voltak. Valóban nem a legrendesebbek közé tartoznak, de hát nem is azért vannak ott, hogy jófejek legyenek. Nekem a hozzászólásodból az jött le(ezek szerint rosszul), hogy "ez milyen menő dolog", de ezek szerint nem egészen így gondoltad.

Egyébként a flameről: "A flame (szó szerinti jelentése "láng", s arra utal, hogy a feszültséget szítva, mintegy a vita lángját -negatív értelemben- erősítve szólsz hozzá egy témához, ezzel mások érzéseit megsértve; esetenként személyeskedve) a fórumon szigorúan TILOS!"

Earl: Ezek szerint nem irónai, de nem is úgy gondolta, ahogy átjött. :N

Üdv. H

(#37) Kolondrum válasza keIdor (#35) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ütött? Körmöst, sarokba kavicsra térdelés és a többi.
Nekem is van nem egy történetem tanárok kikészítéséről, sajnos. Volt aki egy órát tanított a sulinkban és óra után kilépett. EGY óra után! Utolsó angol tanárom egy velem egy idős csaj volt. Sajnáltam amikor a sok baromidióta kikészítette és sírt, ki is szaladt.
Sőt általánosban is kiszaladt a lííívi nénink, pedig akkoriban közel sem ez ment.
A tanársághoz ember kell mert eltaposnak a diákok. Most a Memon jut eszembe! Ott nem volt cicózás. Késtél paff ki felelés. Késtél? Igazolatlan! Fúúúúú olyan kuss volt órán. :R

(#38) Kolondrum válasza Hasek (#36) üzenetére


Kolondrum
félisten

Köszi már tudom mivel szoktak vádolni! 100-ból 1 amit annak mondanék a többi a személyiségemből fakad.

(#39) keIdor válasza Kolondrum (#37) üzenetére


keIdor
titán

Amikor még én jártam általánosba, vagy közép suliba még elég más volt minden. Nem voltunk még ilyen "bátrak".
Pedig csak 22 éves vagyok, lassan 23... 5-6-7 éve még egy más világ volt. Vagy lehet csak jó iskolába jártam? Passz... :F
A mai diákokkal már nem lehet bírni és rettentő nagy arca van néhánynak. Csak tudnám mire, mert ha rájuk nézek tudom, hogy egy szar senki lesz belőlük, ha majd anyu-apu elengedi őket.
Szegény tanárokat sajnálom, sok idióta barommal kínlódni szaros 110k-ért. :W Órán tanítani nem tudnak, mert a sok hülye kiabál, köpőcsövezik, szünetben meg ott kell állni a WC előtt, hogy nehogy bemenjen a sok majom cigizni. És ezek 18-20 éves "felnőtt" emberek. :Y Már hallottam olyat is, hogy kajával dobálták a tanárt... :Y

Nem azt mondom, hogy én Szent voltam, de lehetett velem/velünk dolgozni és jókat beszélgetni ha épp olyan napja volt a tanárnak, hogy nem akart ő sem dolgozni. Csak akkor ettünk órán ha azt megengedték, stb. Ja, és úgy viselkedtünk, ahogy egy 18-19 évesnek kellene.

"Utolsó angol tanárom egy velem egy idős csaj volt. Sajnáltam amikor a sok baromidióta kikészítette és sírt, ki is szaladt."
Képzelem milyen férfi lesz az ilyenekből... így bánni egy nővel... azért mindennek van határa. :F Képzelem miket mondhattak neki...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) Kolondrum válasza keIdor (#39) üzenetére


Kolondrum
félisten

Kajával?? Átsuli: Teknokol a tanári székre. Akarod megkérdezem az illetékest aki ebbe a környezetbe jár. Összeszedek neked történeteket! Olyanokat, hogy garantáltan padlót fogsz! eszedbe fog jutni, hogy ezek fiatalkorú bűnözők.

Az utolsó angoltanáromról meg annyit, hogy nem azért sírt mert piszkálták hanem mert nem figyelt rá az osztály nagy része, azaz nem tudott tudást átadni nekünk és zavarta, meg nem tudott rendet tartani.

(#41) mephi666


mephi666
nagyúr

mindenki szigetet emleget... de ott van mondjuk a szahara... jó 2.5 millió km2 homok és pusztaság... be kellene keríteni rajta egy szép területet és oda kihurcolni a bűnözőket... ott működhetne rendesen a természetes szelekció is, mert szerintem sokan nem sokáig viselnék el a körülményeket...

anno (bő 15éve) kaptam pofont tanártól, de meg is érdemeltem és inkább kussoltam róla és elgondolkoztam... jogos volt... eszembe nem jutott volna otthon panaszkodni... kicsit kifordult már a világ sajnos... :( jogok-jogok-jogok... mindenkinek mindenhez joga van, de sajnos a kötelességeket mindenki el is felejti... :(

#39: jó, általánosban volt egy idióta tanárunk, aki tényleg nem a tanári pályára való volt... pl. ebéd közben halkan beszélgettünk, nem zavartunk senkit sem, de ő olyan fegyelmet akart, hogy mindenki totál k*ssban egyen és ne szóljon egy szót sem... halkan beszélgettünk és mindenkit felállított a leves közepén és kiküldött (kb 8-10 embert, a napközisek nagyjából felét), aztán ennyi volt a kifizetett kaja aznapra :W csomó ilyen hülye dolga volt, ami miatt nem kedveltük túlságosan és időnként "revansot" vettünk :B pl. "véletlenül" bekerült a zsíroskenyér a táskájába, amikor nem figyelt, meg hasonlók... most már vicces így az egész 15 év távolságból, de eszünkbe nem jutott volna akkor pl. megütni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Milyen szerencse, hogy iskolás éveim alatt eddig ilyen nem fordult elő azokban az iskolában, ahova jártam. :U
Jó lenne, ha lehetne tenni valamit ellene, de Hungarisztánban vagyunk. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#43) Cucuska2 válasza JetiRulez (#42) üzenetére


Cucuska2
őstag

aaaaz Magyarisztán

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44) Lauda


Lauda
félisten

(#45) Vladi válasza keIdor (#39) üzenetére


Vladi
nagyúr

Most mér? 14-18-ig én is cigizni jártam a wc-be szünetben. Időnként még a nőibe is. :DD
Aztán diplomás ember lett belőlem. ;)

De persze az is tény, hogy anno volt 1-2 lókötő haverom, ilyen legendásan rossz gyerek az iskolába. Pár év múlva visszamentem, találkoztam az volt ofővel, aki félig sírva mesélte, hogy elmentünk vagy 10 olyan jött. 2 évvel később meg 30... :U

Valahogy rossz irányba megy ez az ország. :(

(#41) mephi666:

Ilyen má vót. Úgy hívják Ausztrália. ;)

Más: azért mostanában a tanár szakról kikerülő diplomásokhoz is lenne vagy 2 kérdésem... :U
A nyíregyházi tanárképző például legendás. Ha kósza numerára vágysz, ott keresd... :))

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.