Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sith7


sith7
nagyúr

:U

(#2) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem új játékként, hanem DLC-kén kellene árulni...szeretem a játékot, de nem fogok értem mégegyszer teljes árat fizetni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

most olyan kérdésem van, hogy: elvileg megvan a kész motor a játék alá, akkor miért lenne olyan nehéz ezt is kiadni pc-re? :U alig igényelne fejlesztést és még1 platformon jelen lenne a játék... vagy ez csak ilyen marketinges trükk és kezdetek óta be volt tervezve pc-verzió? (ami biztos jönni fog, csak most még a sz@rkavarás megy)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Mondjuk vagy max. egy DLC keretein belül 2.000-3.000 forintért kéne ezt így, vagy eleve ezt a variánst kellett volna kiadni. Nekem is nem egy kedvenc karakterem nincs benne az alapjátékban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) h-yle


h-yle
addikt

Ilyen üzletpolitikával lepippanthat a Capcom. Azért talán fizetek nekik, ha jól csinálják. :P

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Gude


Gude
senior tag

Bejött a SF4 de pénzt én sem adnék pár + dolog miatt!

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) FefeeX válasza TazLeacher (#2) üzenetére


FefeeX
veterán

Én alapból már a Supert vettem meg, pont ezért :)

Amúgy a cikk hírértéke kb 0. Bejelentette egy dolgozó, hogy a Capcom álláspontja még mindig nem változott meg.

[ Szerkesztve ]

(#8) szpal17


szpal17
őstag

És ezek után csodálkoznak majd, hogy jééé nem lett sikeres a PC-s változat és a sok sok kalóz a hibás. Nem azért mert 1 évvel később adták ki és már mindenki játszott vele aki akart...és a sima változat is detto ugyanez.

Ezeket a gyártók nem látják?

[ Szerkesztve ]

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Inkább a MK-ot adják ki PC-re, a SF baromira nem érdekel!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) TazLeacher válasza FefeeX (#7) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én 3 dolog miatt nem tette:

1. Megjelenés idején a kutya nem mondta, hogy lesz ilyen
2. Nincs PC-re
3. Mire egyáltalán szóba került a Super, nekem már megvolt

Ezek után nem fogok sírni, hogyha nem adják ki. Úgyse fogom megvenni. Kiadnák egy DLC formájában mondjuk 5€-ért, szerintem simán fogyna. Ha így kiadják szerintem PC-n kudarcra van ítélve. Radásul már nem mai játék, tehát már le is csengett. Talán még ha elkapják az elején a rohamot, akkor talán...ma már alig játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) FefeeX válasza TazLeacher (#10) üzenetére


FefeeX
veterán

Nos igen, én boxra vettem meg, és mivel a MK a preferált nálam, a SF csak később jött, mikor már olcsó lett :)
Egyébként boxon elég sokan játszanak még vele, nem tudom PC-n milyen a helyzet.

(#12) D1Rect válasza wolfman (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

+2

(#13) sith7 válasza wolfman (#9) üzenetére


sith7
nagyúr

Sajnos ilyen szerencsénk nem lesz :(

(#14) TazLeacher válasza FefeeX (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Itt eléggé "kettészakadt" a multis társadalom. Vannak a nagyon kezdők, és akik már az eleje óta játszanak. Megjegyezném monjuk, hogy már az elején sem volt slágerjáték...de csappant a népszerűsége. Box-on ezek jól mennek, és nem is értem, hogy PC-n, hogyhogy nem vezette az eladási listákat. 10 éve mindenki egy "verekedős" játékért nyavajog...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#15) D1Rect válasza TazLeacher (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

" 10 éve mindenki egy "verekedős" játékért nyavajog..."

Nem, MK-ért nyavajog. :D

(#16) FefeeX válasza D1Rect (#15) üzenetére


FefeeX
veterán

Meg Tekkenért :)

(#17) TazLeacher válasza D1Rect (#15) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az MK valóban jobb, de ez se rossz. Egyelőre örülök, hogy ők láttak még fantáziát a játékban PC-n, a következő rész úgyis a 9. lesz, ami majd megint megjlenik PC-re...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#18) D1Rect válasza TazLeacher (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor majd megveszem pár €-ért, hogy támogassam a "PC-re verekedős játékot mozgalmat". :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.