Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) R a y


R a y
senior tag

Remek kis írás :) :C

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#2) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

A szorgalmi időszakban se kell korán kelni :C
Szerintem a szorgalmi időszak laza és aztán majd a vizsgaidőszakban jön a para, vagy lehet azért volt nálam így mert a szorgalmi időszakot elszórakoztam?! :D
Amúgy szerintem elég sokakban kavarognak mostanában hasonló érzések, rövid, de jó írás :K

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag

Áhh, igen, a Nyár paradoxon. De bízzunk benne, hogy a klíma válatozásnak hála az ősz is meleg lesz.

Egyébként mi a fenének kelsz korán szorgalmi időszakban? :D Az első év után rájöttem, hogy ha bejárok órára, csak a lelkemet ölöm meg, hisz a tanárok többsége kevesebb anyagot ad le, mint ami a könyvben van.

(#4) balintka


balintka
addikt

Nekem meg vizsgaidőszakom se lesz már, mert júniusban lediplomáztam... nem is hiszem el, hogy nem kezdődik számomra a suli szeptemberrel. hanem az álláskeresés...

(#5) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Azért kelek korán mert nem vagyok az a tanulós fajta, és próbálom ezt azzal kompenzálni, hogy bejárok órákra.:)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#6) commanDOS


commanDOS
senior tag

Hát igen...
Hasonlót érzek én is napok óta. Elrohant a nyár, megcsapott az ősz szele, egy perc alatt tudatosult bennem, hogy vége a nyárnak, a szabadságnak, jön az ősz. Amit csak azért utálok, mert a nyarat váltja. Egyébként szép, hangulatos évszak.
Tervek... Nekem is rengeteg volt, ide kéne menni, oda kéne menni, buli a haverokkal, fesztiválok, túrázás, stb. Gondoltam a munka mellett vagy után marad rá időm, de nem sok minden lett belőle. Úgyhogy ismét halasztom a dolgokat a következő nyárra. :DDD
Ráadásul kezdődik a főiskola, amennyire vártam, most annyira parázok tőle, idegen hely, idegen emberek, brrr :(

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#7) Sir Riccio válasza commanDOS (#6) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Én is paráztam a fősulitól, pedig nem kell...az idegen emberek, idegen helyek pedig magukban hordozzák az új barátok, barátnők, vagy esetleg egy szerelem lehetőségét is. Bár nekem ott van a kedvesem így nem gondoltam a legutolsó lehetőségre de ha új barátságok születnek az mindig jó.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#8) James Bond™ válasza commanDOS (#6) üzenetére


James Bond™
tag

Én általános iskola után éreztem így anno. Új emberek, ki tudja milyen lesz... De egy hét az új emberekkel, és rájöttem, hogy jó új embereket megismerni, többet nem is féltem, hogy újakat kell társaimnak tekintenem. Csak ugye a megismerés után jön a kiismerés, és aztán már nem ugyanazok az emberek, akiket az első nap láttál. Szeretek tanulni, mégis volt, hogy lógtam el órákról, mindenben bevállalós voltam, és ez nem fért össze a jó tanuló képével. Voltak osztálytársaim, akiknek ez nem tetszett, nem szerettek emiatt, hátam mögött irigyek voltak, tehát ki kellett őket ismernem.

A tervek halasztgatása nekem is ismerős. Következő hét, aztán következő hónap, következő év...

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy próbálj meg nem parázni, persze az nehéz. Azért nehéz, mert a nyárral kizökken minden a régi kerékvágásból, általában a legtöbb fiatalnak nem kell nyáron korán kelni, nem kell tanulni, és mikor belegondolnak, hogy szeptember: koránkelés, tanulás, házi feladat, kevés szabadidő... Ekkor érzi magát az ember depressziósan, de mikor beindul az iskola, elmúlik.

Sok sikert és szerencsét a főiskolához!

•> Figyelj, tanulj, hogy később rád figyeljenek és tőled tanuljanak!

(#9) commanDOS válasza James Bond™ (#8) üzenetére


commanDOS
senior tag

Igen.. eddig minden évben belerázódtam, pár hét lázadozás után :)
Csak ott voltak az osztály társaim, akiknek a felével legalább haveri viszonyban vagyok, a többiekkel el hülyéskedek, 1-2 embert meg lesz@rok.
Most nem lesznek ismerős arcok és tudom, hogy ez is elmúlik pár hét alatt, csak így kolival együtt ez igencsak mélyvíz. Mert ugye nem lenne hátrány ha nem idiótákat kapnék szobatársnak meg hasonlók.
De remélem ezen a parán már csak nevetek 2-3 hét után.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.