Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tkazmer


tkazmer
addikt

budapest kiterjeszthető budapest és környékére, solymáron sem működik:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2) rennes6 válasza tkazmer (#1) üzenetére


rennes6
tag

Ok, írjátok, hol van gond. Én délelőtt nem tudtam telefonálni a Nyugati mellől.

(#3) zsolt501 válasza rennes6 (#2) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Szegeden sem volt jó délelőtt.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) localhost válasza rennes6 (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem gondútám vóna, hogy ebbül a kábelbül mit az éjjel hozott a Gazsi meg e Jocó nem lesz üzlet, mert azt monta az Aladár, ki a méhes , hogy nincsen benne réz egy szál sem a rohadásban. Ha köll ez a negyven hatvan mérenyi drót valakinek híjjon telefonon, de most ne, mert devla tuggya mért, nem műkögyik.

Haha: T-OFFLINE! // szóviccszerűség

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5) Konflikt


Konflikt
addikt

kor emailt is kuldtek a cegnel nalunk. reszlet:

Sajnos az elmúlt éjszakai hibás központi szoftverfrissítés miatt
a T-Mobile-os mobiltelefonokon rendszertelenül hibák jelentkezhetnek.
Jellemzően: "Hibás SIM Kártya" üzenet jelenik meg pl. Sony Ericsson készülékeken.
SMS-ek nem érkeznek (magas prioritásúak sem pl. Banki értesítő SMS-ek)
Kimenő hívások nem kezdeményezhetőek vagy nem érhető el a szám.
Bizonyos típusoknál nincs hibaüzenet csak a használatkor szembesülhetünk vele.
A tapasztalatok szerint a készülék újraindításával átmenetileg használhatóvá válik egy készülék.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#6) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Erre csak annyit tudok mondani, EPIC FAIL! Mióta olvastam máshol azóta vinnyogok, hogy lehet valamit ennyire el****ni :C

Azért a t-mobil ügyfeleknek csodás lehet most, főleg akik fontos üzleteket buknak most emiatt...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#7) #51736960 válasza localhost (#4) üzenetére


#51736960
törölt tag

jaj :)

(#8) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a hibás sim üzenet nekem is megvolt a sonyericsonon, újra indítás segített, hívni tudok, hívni nem tudnak, anyu hívni tud, hívni nem tudják, egy két ismerőst nem értem el, párom telefonját hívom kicseng, anya hívja párom telefonját előfizető nem kapcsolható :N
állítólag a régi számoknál van hiba az újaknál nincs

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9) joghurt


joghurt
addikt


:DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#10) Taybore válasza tkazmer (#1) üzenetére


Taybore
aktív tag

Tózse!
Piliscsabán már 6:20-kor se tudott fölhívni a barátnőm, hogy miért kések a vonattól.

(#11) Isee válasza joghurt (#9) üzenetére


Isee
senior tag

No ez igen :C Ami nem mindegy, a kokurencia hehe ;]

Jelentés: Debrecenben nekem délelőtt nem működött, de fél1 óta hibátlanul megy minden :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#12) Shodan


Shodan
addikt

Basszus most dobtam ki két SIM kártyát, mert azt hittem hibásak :D , annyira nem nagy gáz mert csak tartalékok voltak.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#13) Atlantis


Atlantis
veterán

Zalaegerszegen sem volt jó délelőtt, de javulgat. Igazából szakaszokban volt rossz és nem minden telefont érintett. Az én számom pl.: végig jó volt(legalábbis nem mondták, hogy nem és én sem vettem észre), de főnökömé nem. Én simán netezgetek is rajta, nem lassab, mint máskor.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14) moonman válasza Thulcandra (#6) üzenetére


moonman
titán

15 év után egy fél napos szolgáltatás-akadozás. valóban epic meg fail is. :U

Google-nél meg hetente van leállás, arra mit mondasz?

(#15) Tomcat


Tomcat
őstag

Telefonálni már sok helyen lehet az országban, de az adatkommunikáció és a banki SMS szolgáltatás továbbra sem működik. Én magam sem tudok utalni senkinek. :((

Tomcat

(#16) Killing


Killing
addikt

Mikor felébredtem nekem azt írta ki a telefonom hogy 'Hibás SIM kártya'. Néztem mint Robinson a bankautomatára hogy mi van. Egy újraindítás után semmi baj nem volt, délelőtt senkit sem hívtam.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#18) moonman válasza moonman (#14) üzenetére


moonman
titán

ja egyébként én is tudtam egész nap telefonálni, meg a push mail is ment és megy most is.

(#19) Tomcat válasza Atlantis (#13) üzenetére


Tomcat
őstag

3,5G-s telefonom minden funkciója megy nálam is. A 3G-s be sem jelenztkezik. Újra indítás után "Hibás SIM" üzenettel. Lehet ezzel van összefüggésben.

Tomcat

(#20) madgie válasza moonman (#18) üzenetére


madgie
titán

Én meg egész nap a k*rva vámhivatalt szidtam, mert még a vezetékes számokat sem tudtam elérni :)

(#21) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Zalaegerszegen sem működik se a hívás vagy fogadás, se az SMS (beleértve a kártyás fizetés visszaigazolását, mindent) az egész család telefonjain.
SE-m van, de fel tud jelentkezni a hálózatra, nem ír ki semmilyen SIM problémát.

Sokan szidják most a T-Mobile -t, de azért be kellene gondolni, hogy ha egy év 365 napból áll és abból 364 napon keresztül kifogástalan a mobilszolgáltatás, akkor ez az egy nap kiesés igazán elnézhető a telekomnak. Hibák mindenhol vannak.
Nem is emléxem rá, hogy valaha lett volna ilyen probléma a ezzel a hálózattal...
Szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) moonman válasza madgie (#20) üzenetére


moonman
titán

biztos mákom van. :)

mondjuk szívesen cseréltem volna valakivel, akinek üzletileg fontos lett volna, nekem jobb, ha nem zavarnak napközben.

(#23) kételkedem válasza rennes6 (#2) üzenetére


kételkedem
addikt

Kisvárdán még mindig esetleges a telefonálás. Vagy sikerül, vagy nem.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#24) Polllen


Polllen
nagyúr

Modernkori katasztrófa... :N

Amúgy ilyenkor segélyhívást vendéghálózaton lehet intézni vagy azért a t hálózaton lóg a telefon, csak éppen nem megy semmi...(ez se...) :F

Amúgy 11-kerben fehérvári úton műxik minden...egész nap jó volt...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) rennes6 válasza moonman (#14) üzenetére


rennes6
tag

A Bing is megállt ma hajlanban 30 percre. :)

[ Szerkesztve ]

(#26) madgie válasza kételkedem (#23) üzenetére


madgie
titán

Ja, ezt mondom én is ( Kisvárdán az a ritka, ha valami tartósan jól működik :DDD ). Mondjuk tizenkettedszerre már elértem a barátnőmet, aki épp az 50 percet késő vonatra várt. Akkor szidjuk a Mávot is, vagy az már elcsépelt? :))

[ Szerkesztve ]

(#27) joghurt válasza moonman (#14) üzenetére


joghurt
addikt

Gondolom, azt tartják failnek, hogy a T- saját alkalmazottait sem lehet elérni, beleértve a supportot és a főnökséget. (A mérnökök nyilván megoldják Skype-on.)

A tej élet, erő, egészség.

(#28) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Súlyos szolgáltatáskiesés a tmobilnál, nekem súlyos szerződésszegés volt a tonlánynál két napja, meg méretesen súlyos hülyeségeket tapasztaltam a tsystemsnél...

Miből akar ez a cég megélni, ha az összes csoportja hülye?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#29) Thulcandra válasza moonman (#14) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Már megint a google ? :((( Azért egy internetes szolgáltatás egy mobil szolgáltatással szemben nagyon más súlycsoportban van még napjainkban.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#30) Vladi válasza madgie (#20) üzenetére


Vladi
nagyúr

Én meg a telóm. Megyek rehabilitálom. :DDD

Jah pannonról nem sikerült T-t hívni délelőtt. Debrecen.

(#28) bambano:

Szemrebbenés nélkül gomboltak le rólam 25K-t. Ezért hagytam ott őket 2 éve. Én sem értem mit akarnak.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#31) csibor


csibor
őstag

Fonyod még most sem az igazi.Ráadásul apósom szerint nem fizettük ki a havi díjat,ezért nem tud telefonálni :W

(#32) iZed


iZed
aktív tag

heh.. epp kezdtem anyazni h fel evet bir az ajfon es aztan kezd megbolondulni? ma hajnalban neha eldobta a halozatot, es idaig is egyszer kiment az sms es a hvias egyszer nem.. akkor nem a ajfon a baj.

(#33) qfm


qfm
senior tag

Nekem reggel jelzett hibát a telefon, mikor felkeltem, újraindítottam 8:20 körül azóta minden hiba nélkül ment. Debrecen belvárosában, T-mobile előfizetéssel, HTC Heroval.

A családban mást is hívtak T-mobileról, szintén debrecenből, de hogy nála minden más is ment e, arról nem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#34) moonman válasza Thulcandra (#29) üzenetére


moonman
titán

miért is? mindkettőt számítógépek és hálózati eszközök szolgálják ki. mitől más "súlycsoport" egy globális webes és egy távközlési szolgáltatás?

(#35) moonman válasza joghurt (#27) üzenetére


moonman
titán

hát ha nincs hálózat, akkor nincs hálózat. a hibák nem kivételeznek. :)

(#36) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Éjjel ráléptem a telefonomra, reggel meg olvasom,hogy sim-hiba. Azt hittem már, hogy a telefon a kukában fog landolni, mert agyontapostam, aztán jött az SMS a másik telefonra, hogy csak hálozati hiba - köszi :)

Utoljára a Siemens M35i vinnyogott SIM error miatt, de csak azért mert kiesett a 4. emeletről egy nagy pocsolyába... - második nap már kutya baja sem volt

Amúgy délinél a 3G-n el lehet lenni, bár olvastam, annak kisebb a kapacitása...

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#37) Surfym@n válasza moonman (#22) üzenetére


Surfym@n
senior tag

Egye fene Banki SMS jelszavakat átirányíthatják ide hozzám, ha ezzel tehermentesíthető máshol a hálózat :DDD :DDD :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#38) moonman válasza Surfym@n (#37) üzenetére


moonman
titán

nem sokat érnél vele, kell még hozzá plusz három adat (bank neve, név, jelszó)

én pl ezért állítottam be úgy, hogy sms-ben és emailben is megjöjjön a kód.

(#39) Narxis válasza moonman (#14) üzenetére


Narxis
nagyúr

Google mióta is telekommunikációs vállalat?

A gmail ingyenes szolgáltatását összehasonlítani egy fizetős szolgáltatással se okos dolog.
Persze van fizetős gmail ügyfél is, de nincs ingyenes telefonálás a T-Mobile-nál.

Teljesen sántít a hasonlatod, mondom ezt úgy, hogy se gmail-em se T-Mobile előfizetésem nincs.

Thanos was right.

(#40) moonman válasza Narxis (#39) üzenetére


moonman
titán

"Google mióta is telekommunikációs vállalat?"
gmail óta, de grandcentral óta biztosan.

"A gmail ingyenes szolgáltatását összehasonlítani egy fizetős szolgáltatással se okos dolog."
van fizetős gmail is, az nem szokott kimaradni?

"nincs ingyenes telefonálás a T-Mobile-nál"
akkor én biztos beleálmodtam a telómba a flottás kártyát. :)

egyébként rossz irányba megyünk, nem a google-t hasonlítottam a t-mobile-hoz, viszont mindkettő IT-infrastruktúrára épülő kommunikációs szolgáltatás, így nem tudom, miért kéne teljesen más világként kezelni. ugyanúgy múlhat egy karakteren a leállás, mint pár hónapja a google kereső tiltólista-hibájánál. mindkettőt emberek üzemeltetik, hibák pedig előfordulnak. mindössze arról van szó, hogy felfordul a gyomrom, amikor az emberek (itt most nem rád célzok) az első adandó hibánál sorbaállnak köpködni meg fail-ezni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#41) shev7 válasza _Orbi_ (#21) üzenetére


shev7
veterán

tevedsz. Nem nezheto el. Ha tisztaban lennel ot kilences rendelkezesre allas fogalmaval, akkor tudnad, hogy egy ev alatt kevesebb mint 9 ora kieses nezheto el. Ezzel elegge kimeritettek a keretuket :)

[ Szerkesztve ]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#42) dezz


dezz
nagyúr

"Az elsősorban a hálózaton belüli hívásindításokat érintő, és a jelzett időtartamban fennálló zavart egy éjszakai, előre tervezett munka során keletkezett váratlan szoftverprobléma okozta."

Ebben az esetben nem kell vessző az "és" elé, mert nem független mondatrészek esete áll fent, hanem mindkét rész a "zavart" szóhoz kötődik.

(#43) RexpecT válasza rennes6 (#25) üzenetére


RexpecT
addikt

Psszt :D.Ilyet nem szabad moonman-nek írni :).

(#44) moonman válasza shev7 (#41) üzenetére


moonman
titán

jelenleg 99,9%-os az országos rendelkezésre állás/év, tehát max. 8 óra/év. ennek ellenére én nem érzem katasztrófának a dolgot.

(#45) moonman válasza RexpecT (#43) üzenetére


moonman
titán

pedig moonman pont netezett hajnal 4-től 7-ig, de nem vette észre. :)
mondjuk a nálunk hajnal, az usában pont este főműsoridő.

(#46) fatal`


fatal`
titán

T-mobileos vagyok, előfordul az ilyesmi mindenhol, Vodafonenál is volt egyszer. Legalább nem basztatott senki. :D

De mostmár itt tökéletes (Szigethalom).

(#47) biker


biker
nagyúr

Azt hiszem, sokan nem tudják, milyen valós károkat is tud okozni egy ilyen.

A mi példánk (és ezen nem segít a lehetséges kötbér sem)

Szegedi ügyfél várt alkatrészt (T-s), mi T-sek vagyunk.
Sofőrt elküldte, hogy majd pesten találkozunk, és átadom neki
Sem a sofőrt nem lehetett elérni, szólni neki, hogy hol találkozunk, sem a kollégámat, aki pesten járt, sem engem, sem az irodát. mikor vonalason sikerült pár emberrel beszélni, abban maradtunk, csomag megy TNT-vel, azt vonalason elintéztük.
Később a sofőr előkerült, egy pannonos kollégája mobilján.

Kár nálunk: 2200Ft a csomagdíj
Kár a vevőnél: egy sofőr és autójának üzemanyagköltsége

ez csak egy példa volt, és ez valós kár.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#48) moonman válasza biker (#47) üzenetére


moonman
titán

egy ilyen előfordulhat egy menet közben tönkremenő/lemerülő mobil miatt is. el kell fogadni, hogy olyan világban élünk, ahol a végletekig ki vagyunk szolgátatva a technológiának. ez a kényelem ára.

nálunk pl. tavaly ősszel 3-4 órára elment a villany a házban. ezzel megszűnt a világítás, a melegvíz és a fűtés is (szivattyúk leálltak). egyetlen szolgáltatást vágtak el, mégis az ember úgy érezte, hogy visszapottyant a kőkorszaki hideg, nyirkos barlangba. sötét lesz, hideg, nincs melegvíz, a hűtő leolvad, nem tudsz kaját melegíteni, nincs kommunikáció... szóval rémisztő.

az más kérdés, hogy gyújtottam pár gyertyát, elővettem egy könyvet és bebújtam a pokróc alá, szóval részemről elvoltam :) de azért érzékelhető a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#49) Atlantis válasza moonman (#48) üzenetére


Atlantis
veterán

Gyertyánál könyvet olvasni nagy élvezet lehetett.

Amúgy igazad van, ilyen világot akartunk magunknak( vagy nem, de ilyen lett), előfordul az ilyesmi.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#50) moonman válasza Atlantis (#49) üzenetére


moonman
titán

gyertya-mennyiség kérdése, teljesen hangulatos tud lenni. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.