Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maximilien88


maximilien88
tag

tök jók ezek a tabletek, de már type-c csatlakozón monitort nem lehet rádugni, csak a Samsungok közül pár modelre. onnantól pedig lenne több értelme, akár el is lehetne adni őket.

[ Szerkesztve ]

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

2-3éve még mindenki totál temetni akarta a tablet szegmenst, most meg minden gyártóból tabletek potyognak és végre a normálisabb hardver is kezd alakulni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#3) joelke HU


joelke HU
senior tag

Az a hátlapi felirat elég bazári, de maga a cucc város számomra. Ha jobb áron lesz itthon, mint a Xiaomi Pad 5 akkor benevezek egyre.

Motorola G51

(#4) helixP válasza t72killer (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Pont mint a viselhető cuccok.

(#5) zolomon17 válasza joelke HU (#3) üzenetére


zolomon17
senior tag

Én is elgondolkoztam épp a cikk okán, hogy elkapkodtam-e a Mi Pad 5-tel pár hete, de árban szerintem az nagyjából verhetetlen: a 256GB-os kiszerelést 344 EUR-ért adták nem olyan régen, hozzá a ceruza 80 EUR-ért szintén elég kedvező volt.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Kíváncsian várom és az ára is erdekel :K jónak ígérkezik.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Az Oppo hírhedten túláraz mindent, így fel lehet rá készülni, hogy "Elment az eszük?!" lesz a reakció, amikor kiderülnek az árak.

A specifikációi szinte megegyeznek a Xiaomi Pad 5 specifikációival. Ha azt 125eFt-150eFt környékén be lehet szerezni, akkor kellemesen csalódnék az Oppo-ban, ha ez is olyan áron érkezne. Viszont az az érzésem, hogy 200-250eFt lesz, azaz a kutyát nem fogja érdekelni.

Azt hiszem egy OnePlus és egy Vivo táblagép is készülőben van, egyébként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.