Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Inkább azt kérdeztétek volna hogy a Note 8 érkezik e Magyarországra és ha igen akkor mikor :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Bakker, az ott a HSwMS Spica (T121) torpedóvető-gyorsnaszád. Ezek szerint hiába múzeumhajó, működőképes állapotban őrizték meg. :Y

Rohadtul irigyellek, hallod... :DDD

Szerk.: Ha a Spica-ra írtad, hogy diesel-motorjuk hányta a füstöt, akkor kijavítanálak, a Spica gázturbinával meghajtott hajó. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó volt elolvasni a beszámolód, köszi.

(#4) #80439296


#80439296
törölt tag

George Zhao, a vállalat elnöke

Melyik? :DDD

(#5) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon klassz kiruccanás lehetett! :)

(#6) Scrydhan válasza #80439296 (#4) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Bocha titkos élete,lebukott :D

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#7) #80439296 válasza Scrydhan (#6) üzenetére


#80439296
törölt tag

Kis kedvencek titkos élete? ;]

(#8) asysoft


asysoft
aktív tag

Fasza képet csinál ez a Note 7, mikor én jártam a Vasa múzeumban, elég nagy félhomály volt, csak DSLR tudott értékelhetőt alkotni. Egyébként én is csak ajánlani tudom a megtekintését, bámulatos.

(#9) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Mi az oka annak, hogy már 4 hónapja nincs Mobilarena TV? Ilyenkor kicsit sajnálom, hogy nincs valódi konkurenciája az oldalnak, mert elkényelmesedtetek. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.