Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) mephi666 válasza pilóta (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudom, de nekem sajnos már ilyenre nincs nagyon lehetőségem :( anno mi a lant koax smc kártyákkal és hl1+sc-vel kezdtük... volt hangulata... aztán később jöttek sorban a játékok... megbeszéltük, ki mit hoz... egyik srác hozott vagy 1 tucat tojást 3személyre, én meg jóféle rántottát készítettem... bekajáltunk, aztán hajnalban törökösen kávét rottyantottam, amitől feléledt mindenki :) voltak jó dolgok... csak már mindenki melózik, szétszóródtunk az országban és főleg msn-re korlátozódott a kapcsolat :(

az meg, hogy a versenyek adta lehetőséget így kilőjék, kétlem...hatalmas öngól lenne... szerintem kezdő programozó meg tudná oldani simán a lanos dolgot...

#10: ez is igaz végülis... de a net azért elterjedtebb, mint néhány éve, amikor csak álmodozott mindenki a megabites kapcsolatokról... :)

#9: annyira nem vagyok a témában, de nem sávszél kellene főleg, hanem villámgyors kapcsolat... ha pedig távoli szerveren keresztül menne az egész, közbenső gagyi kapcsolatokkal, amik lassúak is lehetnek meg szakadozhatnak is, az az igazi szívás... hiába a 100megabites net, ha nem ott bukik az egész...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.