Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Micsoda képek! Én már nem győzök várni a megjelenésig. Csak az oldalt is frissítenék már, mert van egy pár egység a képeken, amiket még nem láttam, Legtöbb a Zerg oldalról. Aki esetleg kapott beta kulcsot megoszthatná velünk az élményeit :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Húzzák itt a nép idegeit :D És még karácsonyig fogják is... :| :D

(#3) -kdM-


-kdM-
senior tag

ez mar reg nem mezesmadzag....ott toljak a legkondis irodajukban a nagy csatakat, neha-neha kidobnak par kepet es kinoznak:D

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

most lehet sokan elküldenek anyukámba de DIABLO III-at a népnek ne sc2-t!!! ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Nunder válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Kijavítalak: mindkettőt a népnek, minél hamarabb :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6) Sirandrish válasza Nunder (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..így is mondhatnánk de én inkább Dio-t akarok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) D1Rect válasza Sirandrish (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Adják ki az SC2-t, és gyorsabban telik az idő a Dio-ig. :))

(#8) Sirandrish válasza D1Rect (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

akármit adnak ki, nagyon lassan megy az idő a Dioig :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) ollie válasza Sirandrish (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én meg Mogyoro-t. :DDD

***

(#10) D1Rect válasza Sirandrish (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Addig told végig a wow-ot. ;]

(#11) Nunder válasza D1Rect (#10) üzenetére


Nunder
őstag

Ez a megjegyzés a Diora nézve sértő :P

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#12) D1Rect válasza Nunder (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Melyik része? Az hogy addigra jön ki amire végigtolható a wow? :U

(#13) Sirandrish válasza D1Rect (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. pffff
2. már 2szer végigtoltam
3. ugye az a vége mikor kiírja hogy "new level : LV2"?
:DDD

ollie: haggyá békén:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Hol van még az év vége meg a jövő év. Elhúzzák, mint a rétestésztát.

szerk: jó lenne már mihamarabb tolni. Elég képet, videót láttunk már. :D

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15) Nunder válasza D1Rect (#12) üzenetére


Nunder
őstag

Nem, az hogy egy lapon említed a WoW-ot a Diabloval ;] De lehet hogy addigra ki is lehetne játszani, mire kijön a Dio.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#16) D1Rect válasza Nunder (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Miért mind a kettő remek játék. Nekem a WOW nem jön be, de attól még milliók tolják.
(#13) Sirandrish: Passz, egyszer már eltoltam lvl6-ig, de lehet azóta babrálhatták mert legutóbb lvl2-is sem jött össze.

[ Szerkesztve ]

(#17) KrAt


KrAt
veterán

Atomzsír :))

(#18) Nunder válasza D1Rect (#16) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor egy véleményen vagyok. Ha csinálnának egy WoW szerű játékot Single résszel na arra befizetnék. Nem nagyon fűlik a fogam az online bócorgáshoz.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#19) Tripower


Tripower
tag

jöhetne már!
mert a starcraft elsö része lassan a tüzzel lessz egy lapon emlithetö!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.