Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RootRulez


RootRulez
félisten

Hjajj de várom már :) Remélem pont ugyanaz lesz, mint az első rész volt, csak fut majd 640x480-nál nagyobb felbontáson is :DDD

═════════════════════════════════════════

(#2) DarkByte


DarkByte
addikt

Ha minden igaz ez ugyanez a videó csak pöttyet jobb minőségben: [link] 720p HD ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Megint rosszul jelent meg a video.

(#4) Nunder válasza twollah (#3) üzenetére


Nunder
őstag

Azért két lépésből meg lehet oldani, hogy normális legyen :B

De vártam már egy ilyen videót. Az első kettő is eszelős volt, de ez talán még jobb :D Csak jelenjen meg, abban nem lesz köszönet.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) DarkByte


DarkByte
addikt

Azok a Nullifier -ek a letehető energia mezőkkel nagyon szemetek. Viszont megint csak kerestem az államat a földön. Így mikrózni a büdös életben soha nem fogok tudni. :Y Illetve a végén nekem marhára nem volt látható hogy egyértelműen eldőlt a játék. :B

Tök jó ötlet az a füstmező is amibe kívülről nem lehet belátni.

[ Szerkesztve ]

(#6) Nunder válasza DarkByte (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Meg azért is jó, mert utána egy darabig nem is látható az egység, húzzák maguk után a füstöt. Mondjuk volt egy két muris pillanat, mikor a két ellenséges csapat ugyanabban a füstben kuporgott és fogalmuk sem volt egymásról :D Az a baj, hogy ezek a Battle Reportok túl hamar érnek véget, és így nem láthatjuk a nagyobb egységeket. Colossus-t is most láttam gameplayben eddig először. :N

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) tsii_H válasza DarkByte (#2) üzenetére


tsii_H
tag

jah, kosz a linket, tenyleg az, es tenyleg 720p, bar eleg """kicsi""" a bitrate. latszik hogy meg nem az a hivatalos HD amit a blizzard majd par nap mulva remelhetoleg kiad.

(#8) SzalaiG válasza DarkByte (#2) üzenetére


SzalaiG
addikt

Valami kisebb méretű?

(#9) DarkByte válasza SzalaiG (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

[link] Mondjuk ez nem letöltős (alapból) de legalább kisebb sávszélességgel is lehet nézni és normálisan megjelenik.

YouTube HD verzió: [link] Katt a HD gombra

[ Szerkesztve ]

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Tök jó ez a videó. :R
Egyébként innen le is húzható : Link

[ Szerkesztve ]

(#11) SzalaiG válasza DarkByte (#9) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszi!

Van már játék teszt? Letölthető valahonnan?

(#12) Nunder válasza SzalaiG (#11) üzenetére


Nunder
őstag

Mivel még a játékos oldalak is most kapnak accountokat, és tesztverziót ezért nem valószínű. :N

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#13) Ősember válasza Nunder (#6) üzenetére


Ősember
őstag

nem huzzák a füstöt :F az infesterek föld alatt mozognak, ezért tudtak láthatatlanul elillanni :)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#14) Nunder válasza Ősember (#13) üzenetére


Nunder
őstag

Jesszus :Y Ezt benéztem. Nyomon követem a SC2 fejlesztését, de az a képesség elkerülte a figyelmemet :B

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#15) Ősember válasza Nunder (#14) üzenetére


Ősember
őstag

annyi baj legyen :D viszont szerintem ez a mind control kicsit tul erös is lett :F nem tudom mennyi a betöltési ideje, de ahogy elnéztem csak ugy pikk pakk átveszik az uralmat az ellenség egységei felett

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#16) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Ezek az emberek nagyon gyorsan tudnak beszélni. :DDD ((Bocs, az OFF-ért))

[ Szerkesztve ]

Hard work beats talent.

(#17) Nunder válasza Ősember (#15) üzenetére


Nunder
őstag

Pont erre gondoltam én is. Meg hogy egy kis piszok átvesz egy nála 20x nagyobb egység felett a hatalmat... Legalább kelljen neki mondjuk 3 vagy valami. Így eléggé necces lesz ellenük :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#18) Ősember válasza Nunder (#17) üzenetére


Ősember
őstag

biztos van valami gyengéjük is :K majd meglátjuk, mert a játék még modosul, ez látszik pl a zépületek készitésén is. egyszer csak ott teremnek a zerg épületei is, semmi átvezetö animácio nincs :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#19) Nunder válasza Ősember (#18) üzenetére


Nunder
őstag

Mondjuk van még nekik bő 3 hónapjuk, annyi idő alatt azért meg lehet oldani. Az egységekről meg annyit, hogy remélem igazságosan osztják el őket. Tehát akkor vagy legyen minden csapatnál ilyen mind controller, vagy valami olyan egység ami meggátolja az elfoglalást. Ez így marha nagy előnyt jelent.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.