Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csepe


Csepe
aktív tag

De jó is volt ez régen. :)

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#2) Valentin90


Valentin90
tag

Ez a játék anno (sajnos) kimaradt az életemből. Nagy kár, pedig mindenhonnan azt hallom, hogy mennyire jó, és elnézve a képeket, meg a játékmenetet biztosan egy nagyszabású játékról van szó :)

(#3) vitaro


vitaro
senior tag

Ez szerintem minden idők legjobb Star Wars játéka. Úgy két évente elő szoktam venni és mindig ugyanúgy élvezem ahogy első alkalommal. Néha eltűnődöm, hogy hol van most az a Bioware ami ezt a gyöngyszemet készítette.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#4) franc0 válasza vitaro (#3) üzenetére


franc0
őstag

Így van, ez a játék (és a folytatása) a csúcs. 2-3 hónapja toltam el legutóbb, pedig amúgy abszolút nem játszom már vagy 7-8 éve.
És az benne a legjobb, hogy egy szar régi 30 ezer forintos használt laptopon is tolható.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#5) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Iszonayat nagy klasszikus.
Évente végigjátszom.
Mennyire hiányzik ugyanez a koncepció lebutítás nélkül mai grafikával.(Kotor 3......)
A cikkért köszi jó volt olvasni mindenre kiterjedő összetett alkotást láthattunk.
Aki kicsit is Star Wars fanatikus és még nem játszott a játékkal annak most minden bizonnyal megremeg a keze ezen írás után a buy gomb felett. :DDD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#6) Narasim


Narasim
aktív tag

megvettem nemrég steam-en, akciósan. 2560x1600-ra is rá lehet bírni. néhány file-t kell csak átírni. nem teljesen legális, de elvileg steam-en nem szólnak ezért az egyért.

kötelező darab! a 2 nem tetszett annyira.

az a bioware már csak az emlékünkben létezik :(((

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#7) Raypapa válasza Brutális eb (#5) üzenetére


Raypapa
tag

Minden szavaddal egyetértek, annyi változtatással, hogy én "csak" 2 évente veszem elő egy végigjátszás erejéig és tényleg nagyon hiányzik a folytatás! Engem nem érdekel az MMO, nagyon nagy siker lenne a korszerű és igényes folytatása! :K

(#8) Brutális eb válasza Raypapa (#7) üzenetére


Brutális eb
addikt

Néztem az MMo-t nyilván de azért havidíjat fizetni.
Gyerekes szines ugrabugra. ;]
Majd "ingyen" napi fél órát.....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Hatalmas game! Nekem 560Ti-vel rendesen megy a Steam-es változat, semmi képhiba-fagyás nem volt. Várom a 2. részről szóló cikket. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Habár én JA és JO párti vagyok, ez sem vetem meg :U

All→M8

(#11) kutga válasza callmeakos (#10) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem rossz, mindig is ki akartam próbálni.

Mondjuk legutóbb SW játék ami megfogott a Jedi Outcast volt, most is azt tolom, Jedi Academy már annyira nem tetszett, ezeknek még nem álltam neki, de ahogy nézem a mostani gépemen szépen elfutna.

Let the Zone take me if I am.

(#12) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Én egy 360-as collector's edition-nak örülnék a legjobban.Nem kell hd,nem kell mindenféle szarság.Rakját át 360-as irányításra,és választható legyen,hogy 4:3-as,vagy 16:9-es képarányban játszol.

(#13) G4ga


G4ga
őstag

hosszu ido utan sikerult beszereznem nekem is az elso reszt innen aprorol potom 1kert.
tervezgettem mar, dao utan kellet valami mas.
me3 magyaritas hianyaban meg varat magara, igy neki altam ennek.

Telepites es elso inditas utan akadtak problemak dogivel.
nem indult a game, lerakot talcara... am vegul sikerult par kinti forum atnyalazasa utan elinditani.

felbontas: uniws progival hibatlanul megy 1920*1080ba.
a hud mondjuk elcsuszik de erre is lehetet megoldast talalni.
egyetlen egy hiba van csak, az atvezeto moviek csak alt+tab utan lathatoak.
ha vki erre tud megoldast kerem jelezze nekem.

kezdeti nehezsegek utan viszont hatalmas feelingje van a jateknak.
sok parbeszed, igazi SW feeling. nem egyszer vegigjatszos lesz mar most latom.

a grafika kisse elavult... de nem mai darab. ha vki tudja hogy lehet turbozni johetnek a tanacsok.
ill ha vki tud reszletes vegigjatszast azt is szivesen veszem
olvastam hogy rengeteg mellekkuldi van. nem szeretek kimaradni semmibol... :)
mindent megvizsgalos tipus vagyok...

osszessegebe nem bantam meg a vetelt. regi jatek ugyan, de a bio igazan visszamehetne az idobe... mintha elfelejtettek volna jatekot gyartani.

(#14) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

én is imádom a játékot, az egyik legjobb RPG számomra.

Ami "vicces" kicsit, hogy lényegében a D&D d20-ára épül...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Köszönjük a bemutatót, jól összeszedett, és tartalmas. :D
Ez volt az első olyan játékom, amit eredetiben megkaptam, a mai napig is itt van mind a 4 CD, bár már nagyon kopottasak. :O Nekem 64bites Win7 alatt majdnem tökéletesen fut, csak az árnyékot kell kikapcsolnom, mert szegény GeGorce 8600GT nem bír vele. (XP alatt vígan ráküldhetem, röhögve viszi)

Nyugodj békében Integra!

(#16) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Én is kb. évente ujrajátszom :)
Az elsőt nagyon szeretem, ugyanakkor a második már kifejezetten sok nemszeretem elemet tudott felvonultatni ahhoz, hogy egyszeri végigjátszás meg némi modokkal bohóckodás után ne vegyem elő többé.
Nem kell fikázni az swtort kifejezetten jó játék az, csak sajnos túl nagyot akart markolni, amit képtelenség volt betartani. Lehet nem szeretni, de nem kell minden megszólalásba befűzni hogy azmilyenjó lett volna, és azzal mennyivel többet kerestek volna.

Technikailag ugyanakkor nálam nagyon nem akar működni pedig már végigpróbáltam mindent, amit a neten ajánlottak. win7-x64. Steam nincs, sztem nem is lesz, az eredeti CDk vannak a polcon. Az utolsó, és eddig legjobb megoldás egy letöltött példány volt ami saját virtuális gépen futtatta a játékot (kívülről ebből nem látszik semmi). Az néha elszállt, de legalább futott.

Ami a rendszert illeti, nem gyakorlatilag, hanem teljesen d20as. Az alaptulajdonságok, a featek, a kasztok támadóértéke, illetve a páncélok ACja és persze a HP....
Nem baj az, ami működik, azt minek piszkálni? :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Archer


Archer
őstag

Imádtam anno minden percét, de sajnáltam amikor a végére értem. Minden téren a felső kategóriát képviselte anno. Valahogy mindig megrekedtem a Sötét és a Világos oldal között félúton, bezzeg a 2. részben már a játék 2/3-ánál fényárban úsztam :DDD Valahogy nem is igazán jött be a 2. rész, végigvittem de maradandó nyomot nem hagyott bennem. Szerintem az egyik legjobb SW játék, a top 3-ban biztosan benne van.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#18) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Jééé, itt a bioware még nem volt k*rva.... Tényleg nagy játék akár a régi Jedi Knight játékok (academy stb), kár hogy ma már nem készül normális star wars játék... Swtor mmo és béna is lett, a forceunlesahed meg el van b*szva... dx9, rossz grafika, rossz irányítás, bugos és rövid, cső-pályák egyébként a sztorija és a fejlődés rendszer nem lenne rossz

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#19) hegti


hegti
aktív tag

Kotor 1-2: kötelező darab mindenkinek [link]

[ Szerkesztve ]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#20) SLYM


SLYM
veterán

szerintem nagyon kevés olyan ember van, mint én, aki tényleg majdnem az összes jó játékkal játszott az utóbbi 15 évben. tehát én nyugodtam merem állítani, hogy a szintén bioware játék mass effect és a megintcsak bioware dragon age hasonlóan nagy játékok és ezekben is van újrajátszási potenciál. a történetük hasonló minőségú, tehát abszolul csúcs, emellett sokkal szebb grafikával. ha ezek kikmaradtak neked, gyorsan pótold be, sok 100 óra felejthetetlen játékélmény ;). csak, hogy tisztázzuk hol tart most a bioware, hát valahol a csúcson üldögélnek. konkrétan nekik, a bethesdának és a cd projektnek vannak ma hasonlóan jó RGP-i

[ Szerkesztve ]

(#21) Gabor343


Gabor343
tag

Mai napig a KOTOR a kedvenc játékom, eddig 11-szer vittem végig és azt tudom mondani , hogy rengetegszer találtam benne újdonságot pl egy új questet amit eddig nem is csináltam vagy egy apróságot amire eddig nem figyeltem fel. :)

A mai játékok közt nincs már még egy ilyen amit ennyiszer végig tudnék játszani, még a mass effect-ek sem pedig azok is nagy kedvenceim...

Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom az első részt, főleg ha szereted az rpg-ket akkor kihagyhatatlan, egyszerűen alapmű! :K ;)

(A második rész sem volt rossz amúgy csak azt eléggé összecsapták.)

(#22) waithEard válasza Valentin90 (#2) üzenetére


waithEard
őstag

Nem késő elö\megvenni! Én most tolom a 2. részt, és nagyon jó az is!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#23) Franklin


Franklin
addikt

Aki tud angolul és szeretne minden mellékküldetést megcsinálni, annak itt egy kis segítség. Talán a legrészletesebb leírás a játékról:

[link]

(#24) MASSlag


MASSlag
tag

Fantasztikus játék. Én is kb. 2 évente végigjátszom. Benne van az a rengeteg emberi/művészi munka, amit a legjobban kispórolnak mai játékokból, és multival, grafikával próbálnak helyettesíteni. Sokan fikázzák, hogy lineáris meg szkriptelt, de ebben minden mellékküldetés más és más, érdekes és nagyon kidolgozott, a történet pedig fenomenális. A belefektetett emberi munka miatt pedig árad belőle a hangulat, a zenéje is igen jól eltalált. (Talán a Witcher, Mass Effect 1, és a Jade Empire volt olyan RPG, amin ilyen jót szórakoztam) Én a grafikán fenn sem akadok, inkább a artworköző, textúrázó temérdek munkáját látom benne.
A SW:TOR-t is kipróbáltam, de vontatott, sok helyen elnagyolt, gyenge a hangulata, és nagyon marketingszagú.

[ Szerkesztve ]

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#25) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Mai napig a kedvenc játékom (az ME3 mondjuk majdnem elért a szintjére a szememben, csak hát aztán jött a cikkben említett háromszínkombó). Ha nem játszottam végig vagy 15-ször, akkor egyszer se. A világos oldal már nem hiszem, hogy tud újat mutatni, bár így is végig szoktam tolni évente, kétévente. Sötéttel viszont csak egyszer játszottam, akkor is nagy volt a lelkiismeretfurdalásom. :)

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#26) MasterMark


MasterMark
titán

És még lehet kapni. [link] Amint tudom, megveszem ezt is. :C

Switch Tax

(#27) Peterson_


Peterson_
addikt

Ejj, de szép is volt:)
Nagy Star Wars kockaként rengeteget játszottam mindkét résszel.
A második epizód nekem mondjuk jobban tetszik a mai napig is.
De mindegyik kötelező darab nem csak rajongóknak:)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#28) G4ga válasza Franklin (#23) üzenetére


G4ga
őstag

valami hasonlo nincs esetleg magyarul?...

(#29) ChrisG válasza G4ga (#13) üzenetére


ChrisG
tag

Sziasztok!
Ide is bemásolom a kérdésem, hátha tudtok választ:)

Nem tudom, valaki játszik-e még a fent nevezett játékkal, de nekem adódott vele egy kis gondom:
Steames SW Kotor-ról van szó, a gépem: i5 2320, ati HD 6850, Win7 64bit,
Valahogy nem akar működni a drágaság.

G4ga problémájára a megoldásokat is kipróbáltam, hátha ugyanaz a gond... de nem. :S

Működnek a videók, elindul, létrehozom a karakterem, rányomok a Play gombra, majd a Loading képernyő kb 80%-ánál hiba miatt kidob a program, amire az ablak nem talál persze megoldást. :U
Próbálkoztam rengeteg dologgal, de nem feltétlenül evvel küzdöttek mások:
- 1.03-as patch ráerőltetés, fixed exe-vel és nélküle
- alap játékra fixed exe
- ini fájl felülírása, windowed mode
- rendszergazdaként való indítás, kompatibilis mód,(XP SP2 és SP3)
- fix 640*480-as indítás
- v-sync, videók letiltása, lebutított grafika(minden LOW), hardweres egér kikapcsolása,
- mindezek kombinációi :F :DDD
Valami ötletetek lenne? - mert nagyon szeretném újra játszani! :W :W :W

Köszi! :))

[ Szerkesztve ]

Nem kockulok, a kocka testi adottságaimtól messze áll, inkább gömbülök...

(#30) ChrisG válasza ChrisG (#29) üzenetére


ChrisG
tag

A KoToR 2 is ugyanekkor dob ki... : :F

Nem kockulok, a kocka testi adottságaimtól messze áll, inkább gömbülök...

(#31) ChrisG válasza ChrisG (#29) üzenetére


ChrisG
tag

Köszi, mindenkinek, aki akár csak gondolkozott is megoldáson :R , a Steam-el volt gond, viszont egy sima törlés, registry törlés és reinstall nem volt elég, újra kellett húzni a gépet, de már megy a KoToR! :)
Szép napot! :C

Nem kockulok, a kocka testi adottságaimtól messze áll, inkább gömbülök...

(#32) br.rak


br.rak
őstag

Lehet, hogy felújítást kap a KOTOR 1. Játékmenetben is lehet változás, esetleg pár új küldetés??
Link1, link2

(#33) Grafirka


Grafirka
őstag

Sziasztok.

Jatsza valaki kozuletek a KotOR-t IGP-vel ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.