Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #85552128


#85552128
törölt tag

Elég undorító húzás lesz ha a beígért Hero Blast se jön ki ami elvileg benne van a játékban a Death Star óta...

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ha jön az új rész, akkor valamikor el kell kezdeni leépíteni a régit, hogy ne konkuráljanak egymással. Ez teljesen logikus.

Meglátjuk mennyire lesz ez bocsánatos az új rész minőségének fényében.

All→M8

(#3) Scholes9 válasza #85552128 (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez tényleg gáz akkor :( :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) oriic válasza #85552128 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig úgy tűnik, hogy nem jön.

Live-Die-Respawn

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Ez egyre undorítóbb az EA részéről. Áldom az eszemet amiért nem költöttem erre a játékra sem. Menjenek a francba de ezerrel :W

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) Scholes9 válasza Raysen623 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan így vagyok vele én is :((

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) AxBattler válasza Raysen623 (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Nézd a jó oldalát: marad pénzed más címre, csak megkönnyítik neked a döntést. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) Scholes9 válasza AxBattler (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos, bár nagyon kevés manapság az a cím, ami ér egyáltalán egy forintot is :U Legalábbis szerintem :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) #65537792 válasza Raysen623 (#5) üzenetére


#65537792
törölt tag

EA ide vagy oda. A BF1 nekem nagyon oda vert. A pénztárcámnak is. :DDD

(#10) tatararpad válasza Raysen623 (#5) üzenetére


tatararpad
őstag

Nemrég bekerült Origin Access-be, úgyhogy kipróbáltam, de több ideig töltődött lefele, mint játszottam vele.

(#11) ribizly válasza AxBattler (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Ráadásul ha igazak a pletykák, akkor a második rész sokkal jobb lesz minden tekintetben.
Én sokáig bánkódtam, hogy nem vettem meg, de a játékostábor elég sovány, a game maga nem annyira izgalmas, így inkább már én is a 2 felé veszem az irányt. Addig meg annyi más jó cucc van, ami viszi az időt... Ez persze azokat nem nyugtatja, akik anno megvették. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) Gery9112 válasza ribizly (#11) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát...legyen úgy, ahogy ők állítják. Az a baj, hogy a mentegetőzés megy csak, hogy majd a következő rész lesz "A" játék....és ha a második rész is csalódás lesz akkor majd a harmadik rész, ami ütni fog? ;] Tisztára Molyneux és a Fable esete.

Sajnos az az érzésem, hogy mivel az EA és Disney közötti szerződés csak egy bizonyos ideig szól (én még annak idején 10 évet olvastam, ha jól emlékszem) az a cél, hogy a mennyiség a lényeg, a minőség meg....vagy bejön az embereknek vagy nem. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#13) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Én 1 hónappal a megjelenés után játszottam vele,maga a játék nagyon bejött,de az hogy kb már akkor mindenki Han Soloval nyomatta és ha rámnéztek meghaltam 5x,elvette a kedvemet...Tehát aki mostanában akarja beszerezni az nagyot fog szopizni erre készüljön fel...

(#14) tonerz


tonerz
aktív tag

A cikkben nem jól szerepel hogy a Death Star az utolsó dlc, mert a Scariff volt az utolsó múlt év novemberében.

Medocsabi

.Tehát aki mostanában akarja beszerezni az nagyot fog szopizni erre készüljön fel...

Már ne haragudj de ez nettó hülyeség.
A hősök eleve erősebbek (ezért is hősök), de ha ez zavar van már bőven pálya és játékmód is ahol nincsenek.
Egyébként jó párszor volt patch amiben a javításon balanszólason kívül volt nerf is.
Én most tartok 500 óránál a múltiban és még mindig nem unom :)

[ Szerkesztve ]

(#15) oriic válasza tonerz (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A cikkben nem jól szerepel hogy a Death Star az utolsó dlc, mert a Scariff volt az utolsó múlt év novemberében."

És tényleg. Javítottam. :R

Live-Die-Respawn

(#16) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Szerintem az EA nem ért a játékok kiegyensúlyozásához.Az milyen már ha új vagy a játékban akkor a régi játékosok szórakoztatására vagy hívatott??!! Nagyon utálom az EA multijait!"hiába van jópár"😔

(#17) #85552128 válasza ONEFREE (#16) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mert melyik játékban nincs előnye annak aki több száz órát játszott, azzal szemben aki azt sem tudja mi fán terem a játék ? :U

[ Szerkesztve ]

(#18) Bjørgersson válasza ONEFREE (#16) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Így is eléggé butítva van már az összes játékuk... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Medocsabi válasza tonerz (#14) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ez az én véleményem.Nem fog változni akkor sem ha szerinted hülyeség :)

(#20) tonerz válasza Medocsabi (#19) üzenetére


tonerz
aktív tag

Természetesen a te véleményed az a tiéd és ezt nem is vonom kétségbe :R
De legközelebb akkor úgy is fogalmazz mert az írásod (amit idéztem) ezt nem tartalmazta, ezért is reflektáltam rá így.

ONEFREE

Mutass már olyan játékot, ahol multiban kezdőként nem golyófogó vagy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Medocsabi válasza tonerz (#20) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bár mostanában gondolkodom 1 éves EA előfizuban,igaz inkább fifa miatt,lehet előveszem,mert egyébként elég nagy Star Wars fan vagyok... :) lásd az Xboxom:

:))

(#22) tonerz válasza Medocsabi (#21) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ez nagyon szép darab :)
A képet elnézegetve, ez még jobban néz ki mint a ps4 variáns.

(#23) zadir1


zadir1
tag

Aki eddig várt a megvásárlással(én pl.) az nyugodtan vegye meg a második részt 😃 Év vége felé érkezik a folytatás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.