Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekesen alakulnak az események!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2) D1Rect válasza CPT.Pirk (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Bizony. :K
"A Cardassia demokratikus választásokat tartott, amit kis különbséggel Elim Garak és követői nyertek meg." :U Ez a kedvencem...

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Jók ezek a cikkek mert egy nem Star Trek rajongó is be tud kapcsolódni a dolgok folyásába. Várjuk a folytatást! :K

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) .Oldman.


.Oldman.
tag

Treckiiiesss :)

(#5) CPT.Pirk válasza .Oldman. (#4) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Trekkers! ;)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6) Wolverine válasza D1Rect (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Hja, ez vagy a sors iróniája, vagy Garak még mindig hatékony a meggyőzésben :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) CPT.Pirk válasza Wolverine (#6) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mondjuk úgy, ügyesen likvidálja politikai ellenfeleit. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#8) Lenry


Lenry
félisten

"Vészhelyzeti Orvosi Hologram" - e?? Orvosi Segéd Hologram (I. típus) a Doki tisztességes neve

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Wolverine válasza Lenry (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Az eredeti szövegben Emergency Medical Hologram a program neve, és túl rég láttam ahhoz a Voyagert, hogy emlékezzek a magyar fordításra :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) .Oldman. válasza CPT.Pirk (#5) üzenetére


.Oldman.
tag

Csak nem láttad a Fanboys c. kultuszfilmet? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.