Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Met


Met
nagyúr

Csak azt tudnám miből gondolják, hogy ezzel elrettentenek bárkit is a cigi vásárlástól. :U
Nem dohányzom amúgy, csak nem értem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2) Stanlee válasza Met (#1) üzenetére


Stanlee
őstag

2014-ben dolgoztam Angliában egy német kollégával, aki nagy dohányos. Akkoriban itt nem voltak ilyen képek, de kint már igen. Na ő pampogott, hogy mennyire rasnya képek vannak, de azt mondta, hogy csak a kép miatt nem fog leszokni.

Ami engem inkább zavar, hogy most bármikor megyek is majd bevásárolni, a kasszánál biztos rá kell néznem ezekre a képekre. Gyerekről meg ne is szóljunk, az biztos jót fog álmodni ezektől a képektől.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#3) Met válasza Stanlee (#2) üzenetére


Met
nagyúr

Itthon legalább a mutyiboltban vehetsz cigit, oda elvileg gyereket be sem vihetsz.
De valóban többet ártanak azoknak akik nem dohányoznak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4) Blindmouse válasza Met (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Az egész társadalom szopik és fizet azért mert néhány drogosnak sikerült elérnie, hogy ne tiltsák be a drogját. Csak kibírod hogy ezt kelljen nézned.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#5) hokuszla válasza Blindmouse (#4) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Az alkoholra gondolsz, a tévére, vagy a magánautókra?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#6) Hieronymus válasza hokuszla (#5) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Szerintem a (répa)cukorra gondol.
Arra is lehetne ilyen képeket tenni.
Ha ezt eszed, jó úton haladsz a szívinfarktus felé.
Nem híztál még el? Majd fogsz, csak egyél sokat.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) Met válasza Blindmouse (#4) üzenetére


Met
nagyúr

És most miért is támadsz engem?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8) Areturus válasza Stanlee (#2) üzenetére


Areturus
tag

Mikor némethonba költöztem, s először jártam a közeli nettóban akkor szembesültem én is ezekkel az ocsmány képekkel. Nem mondom, meglepődtem. Nem dohányzom így ismeretlen volt számomra ez az elijesztős módszer. Mivel itt nincs dohánymutyi, így az ember önkéntelenül is a bevásárlás alkalmával nézegethet ilyen remek alkotásokat.

(#10) XtremLor válasza #20749568 (#9) üzenetére


XtremLor
őstag

Par szazalek teheti max le a cigit a kepek miatt, hogy mennyi szokik vissza az megint mas kerdes, feleslegesnek, es gusztustalannak tartom az egeszet. Nem dohanyzok en se 9 eve, de ennyi erovel alkoholistakrol/szerveikrol keszult kepeket lehetne ragasztani a piara is.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem bejonnek ezek a kepek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#12) mustang08 válasza XtremLor (#10) üzenetére


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Szerintem ezek a képek nem a már láncdohányosoknak szólnak, hanem inkább a fiatalabb korosztálynak akik még csak most szoknának rá. Ha a fiatalok 10%-a nem szokik emiatt rá a cigire, mert "undi" képek vannak rajta, akkor már megérte az egész.

(#13) x_o_n


x_o_n
veterán

Sajnos igen.lassan már talán két éve ezt kell nézegetni itt a legtöbb élelmiszer boltban a pénztárnál való sorban állás közben...különösen szépek a nagy doboz dohányokon lévő szép nagy szines képek....némelyiktől öklendezést lehet kapni...

(#14) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Teljesen jó képek, nem értem hol a gond, szépen bemutatják a valóságot...
Újabban angolkisasszonyok járnak a PH-ra panaszkodni vagy mi?

(#15) x_o_n válasza joysefke (#14) üzenetére


x_o_n
veterán

Akkor veled komoly gondok vannak.

(#16) joysefke válasza x_o_n (#15) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Mégis mért?

Nem azt mondtam, hogy szép képek, hanem hogy jó -a célnak megfelelő- képek. És igen, ha hosszútávon csak néhány százalékponttal csökkenti a dohányosok számát már bőven megéri.

Az meg hogy a gyerekek ettől rosszat fognak álmodni, az igen vicces gondolat.

(#17) pető bá' válasza x_o_n (#13) üzenetére


pető bá'
őstag

Én itthon (Mo) a dohányboltosokat sajnálom, akiknek minden vevő kiszolgálásakor ezek között kell válogatni.. Pláne ha az illető még csak nem is dohányzik.

"... and I hope you have a great day!"

(#18) x_o_n válasza joysefke (#16) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem tudom mikor kijött a lányom teljesen rosszul lett a látványtól,én sem dohányzom,és mondjuk baromira nem vagyok kiváncsi az ilyen képekre mikor éppen bevásárolok és beállok a pénztárba ebéd vagy vacsora készités elött..ilyen cd boritó nagyságban rohadásokat meg hasonlókat nézni..mit mondjak...egyáltalán nincs rendben.Lassan megszokják az emberek de minden héten hallani gyerekeket akik fujjognak vagy rosszul vannak a látványátol.Mert itt nem a dohányboltokban van hanem a kasszáknál,ha akarod ha nem látod

(#19) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

A cimborámmal esett meg az, hogy amikor a trafikban megvette a xy cigijét kapott egy "A dohányzás impotenciát okoz" feliratú dobozt, mire visszaszólt, hogy inkább egy tüdőrákosat kéne. Valószínűleg a ti cimboráitokkal is megtörtént ugyanez mert ez az a fajta vicc amit általában mindenki úgy mesél mintha vele történt volna meg. Itt is lehet válogatni, hogy inkább egy lábrohadósat, vagy egy koporsósat kérsz. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.