Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a slágeres/danubiusos dolog már kabaréba illő... az üzleti élet erről szól, hogy ha valaki bérbe ad valamit (lehet szó egy lángosos bódéról vagy rádiófrekvenciáról vagy bármiről), azt úgy teszi, hogy neki(!!) legjobban megérje... és itt le van sz@rva nagy ívben a párszázezer/millió bumeráng/pirítós-rajongó... akik fenn ülnek, megkapják a pénzüket... számukra előnyös üzletet kötnek és kész... papíron teljesen tisztának kell lenni a dolognak... a nép meg sírhat, aláírást gyűjthet és nem megy vele semmire... ez olyan, mintha nem kedvelném x.y.-t és minden nap odamennék hozzá és picsognék, hogy: "nem kedvellek ám" jó eséllyel sz@rna a fejemre ő is... mit hisznek a pattogó emberek? azt, hogy akik megvették a frekvenciát, azt mondják, hogy: "ó... elérzékenyültünk, amiért ennyire szeretitek bocsiékat, ezért inkább visszalépünk az üzlettől és inkább megsz*patjuk magunkat, csakhogy ti vidáman hallgathassátok őket minden reggel..." de most tényleg, mire számítanak? és itt nem arról van szó, hogy nem bírom a boros/bochkor párost vagy a balázs hülye szövegét... ilyen az élet... egyszer fent-egyszer lent... de még mindig tartom magam ahhoz, hogy könnyen feltűnhetnek ezek a szereplők az új rádióknál és más néven folytatódhat a reggeli ökörködésük :) (anno én a danubius cappuchino-t hallgattam mindig... még amikor jakupcsek-bochkor páros volt benne... meg brájen :) az kemény volt... azóta szerintem csak másolgatják egymást)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.