Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Gondolom akkor nem küldted tovább az IWIW-es körlevelet, amiben aláírást gyűjtögetnek, mert ha megvan 50.000 akkor beköszönt a csoda.

(#2) Lenry válasza D1Rect (#1) üzenetére


Lenry
félisten

komolyan vannak emberek, akik elhiszik, hogy ha majd szimpátiatüntetnek, meg aláírogatnak, meg körlevelet küldenek, az majd érdekelni fog bárkit is, vagy hogy többet ér majd a döntéshozóknak, mint az a laza 7,2Mrd HUF, amit kapnak majd a frekvenciákért?

Jézusom... de naivak errefelé az emberek...

(nem minthogyha egyszer is ért volna bármit is a tüntetés vagy az aláírásgyűjtés ebben az országban. ha valamit fönt akarnak, akkor le van sz*rva, hogy ők elvileg a népet képviselik, az meg nagyon nem azt akarja, amit ők)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) D1Rect válasza Lenry (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Vannak, és nem érti, hogy miért nem "szavazhat" a Sláger "bezárása" ellen. :U
Demokráciában lehet szavazni nem? :W

(#4) Thunderzolee

Én nem azért szavaztam, mert azt gondoltam, h megváltoztatható a döntés. Ahhoz picivel több kéne, mint pártízezer szavazat. :U
Csupán azért, h ne dőljenek már annyira kényelmesen hátra abban a bizonyos karosszékben. Bár ezeknek van elég bőr a képükön, nem hinném, h meghatná őket még párszázezer szavazat sem.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) #65675776 válasza D1Rect (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Demokráciában lehet szavazni nem?"

De, négy évente az országgyűlés és az önkormányzatok összetételére. Méghozzá törvények által meghatározott formában és helyen. Az iWiW és egyéb netes baromságok nem tartoznak ezen helyek közé.

Egyébként meg úgy csinálják ezt a Sláger Rádiósok, mintha legalábbis most köszöntött volna be az apokalipszis. El kell mondjam, hogy nem. Tényleg szánalmas már amit művelnek.

[ Szerkesztve ]

(#6) Lenry válasza #65675776 (#5) üzenetére


Lenry
félisten

én sem értem mit sírnak. amikor megkötötték a szerződést a frekvenciájukra, akkor tisztában voltak azzal, hogy meddig érvényes, és azzal is, hogy lehet, hogy tovább nem lesz az övéké. és most ez történt. ennyi

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) kételkedem válasza #65675776 (#5) üzenetére


kételkedem
addikt

Azon a napon mentem fel a honlapjukra, mikor kihirdették az ortt döntését. A fekete alapon fehér betűvel szedett "súlyos csapást szenvedett a magyar demokrácia", itt a világvége közleményre is azt mondtam, hogy egy kicsit sok.

Azóta folyamatosan sajnáltatja magát a két adó. A hallgatók pedig partnerek a műsorvezetők istenítésében. Nagyon fárasztó és tényleg szánalmas ez az egész!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#9) kételkedem válasza Kalandor (#8) üzenetére


kételkedem
addikt

Az csak azért nem lenne jó, mert:

25% szavazna a parlamenti és a helyképviseleti választáson
50% szavazna rádiókra, tv-kre, VV Anikókra és egyéb listákra
25% az azonnali 5k-ra jelentkezne.

Megjegyzem, a parlamenti és a helyképviseleti választáson nagyjából 30%-os részvételre számítok :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11) D1Rect válasza #65675776 (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet kicsit későn volt, és nem ment át tökéletesen a postom hangulata. :U

(#8) Kalandor: Ez egyébként hatalmas ötlet. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) stangli válasza D1Rect (#1) üzenetére


stangli
senior tag

jól látod nem küldtem tovább és nem írtam alá az aláírás gyűjtögetős körlevelet, nem csatlakoztam a sláger + danubius apokalipszist kiálltó tagjaihoz.

más: akit érdekel a két új rádió vezéregyéniségének a véleménye, az meghallgathatja itt kemény 20perc, mind2fél kapott kb 10-10percett. Érvelésükből is kitűnik, perelni, lehet, de nem érdemes. eljött a változás ideje. üdítően hatott a másik fél véleményét is hallani, sajnos ezt a felét nem reklámozza senki, csak némely réteg rádió.

(#13) D1Rect válasza stangli (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

Hallgatom. :D

(#14) kali


kali
legenda

ez már kicsit túlzás...

(#15) stangli


stangli
senior tag

miért jó, hogy kiütötték a Slágert? bántás nélkül mondom, osztom a cikk írójának a véleményét.

(#16) Tüzi

Én aztán ugyan nem bánom, hogy ezeket bezárják. Jó, persze, szar dolog egy működő valamit amit valaki összeépített, látni széthullani, de ha a következő nextgen rádiókban ilyeneket fognak egészn ap sugározni, akkor hajrá!

Ez az ötezres meg jó poén (lenne), ha abból a pénzből nem tejet meg kenyeret, esetleg elmaradt hitelt törlesztene a szerencsétlen marha akit beetettek a "nagy a jólét" mesével. Mert jelenlegi áálapotban ez nem 25% lenne, hanem 60... mod: itt a lényeg, amitől én ennek a rádióbezárásnak nagyon örülök: "elsikkadó kérdés, hogy mit is sirat most a magyar nép Kóka János vállára borulva."

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#17) D1Rect válasza stangli (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

"mint Michelle Wild attól, hogy felvegyék az Engesztelő Szűz Mária Társaságba."
:D

Egyébként meghallgattam a Brandes műsort, sajnálom, hogy csak a nyertes fél véleményét hallhattuk. Jó lett volna egy vitába összeereszteni őket. :))

(#18) Tüzi válasza Tüzi (#16) üzenetére

És(el nem kezdünk mondatot) tűkön ülve várom, mikor kerül lakat a ReTek Klubra, meg a TV2-re. Remélem a Sláger után ezek következnek :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#19) Thunderzolee válasza stangli (#15) üzenetére

LOL! :D

Mekkora cikk már. Szét is küldtem Slágeres ismerősöknek. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#20) Ptech válasza Kalandor (#10) üzenetére


Ptech
őstag

És az miért is lenne jó, ha pénzbeli ellenszolgáltatás járna azért, ha nem szavazol?

(#21) Móci


Móci
addikt

Ez már tényleg LOL! :DDD És lesz olyan, aki boldogan filmezi magát, hogy a 'slááááger életérzés' meglegyen.
Néha én is szoktam hallgatni, mivel nincs egy olyan zenei rádió sem, ami tetszene. Ez sem lett a kedvencem, de egy szuper, mai 'zenéket' játszó adónál jobb volt. Talán csak egy hangyanemiszervnyivel. Mert amikor a munkahelyen 2-3 nap hallgatod, rájössz, hogy ugyanazok a fos dalok mennek, csak ugye egy nap egyszer. De másnap ismét kezdődik...
A Boros-Bochkor párossal akkora nagy bajom nem volt, de tény, hogy rengetegszer kegyetlen parasztok, idióták tudtak lenni, s szívesen beverte volna az ember a fejüket egy monitorral.
Úgyhogy ha rádió, akkor inkább Kossuth már régóta, s ha esetleg lesz valami normálisabb zenei cucc, akkor annak fogok örülni.
Vergődni meg a hal szokott a szatyorban, egy rádiónak nem áll jól.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#22) Doom válasza stangli (#15) üzenetére


Doom
aktív tag

Én ebben csak egy konkrétumok nélküli fröcsögést látok, én is tudok ilyet írni az ellenkező oldalról. Nyilván van, aki így látja, van, aki meg nem.

A cikked tartalma viszont tényleg gáz.

(A címet azért javítsd: szánanlom)

(#23) mephi666


mephi666
nagyúr

ez a slágeres/danubiusos dolog már kabaréba illő... az üzleti élet erről szól, hogy ha valaki bérbe ad valamit (lehet szó egy lángosos bódéról vagy rádiófrekvenciáról vagy bármiről), azt úgy teszi, hogy neki(!!) legjobban megérje... és itt le van sz@rva nagy ívben a párszázezer/millió bumeráng/pirítós-rajongó... akik fenn ülnek, megkapják a pénzüket... számukra előnyös üzletet kötnek és kész... papíron teljesen tisztának kell lenni a dolognak... a nép meg sírhat, aláírást gyűjthet és nem megy vele semmire... ez olyan, mintha nem kedvelném x.y.-t és minden nap odamennék hozzá és picsognék, hogy: "nem kedvellek ám" jó eséllyel sz@rna a fejemre ő is... mit hisznek a pattogó emberek? azt, hogy akik megvették a frekvenciát, azt mondják, hogy: "ó... elérzékenyültünk, amiért ennyire szeretitek bocsiékat, ezért inkább visszalépünk az üzlettől és inkább megsz*patjuk magunkat, csakhogy ti vidáman hallgathassátok őket minden reggel..." de most tényleg, mire számítanak? és itt nem arról van szó, hogy nem bírom a boros/bochkor párost vagy a balázs hülye szövegét... ilyen az élet... egyszer fent-egyszer lent... de még mindig tartom magam ahhoz, hogy könnyen feltűnhetnek ezek a szereplők az új rádióknál és más néven folytatódhat a reggeli ökörködésük :) (anno én a danubius cappuchino-t hallgattam mindig... még amikor jakupcsek-bochkor páros volt benne... meg brájen :) az kemény volt... azóta szerintem csak másolgatják egymást)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) stangli válasza Doom (#22) üzenetére


stangli
senior tag

cikk tartalmáról csak annyit, hogy az Emmis Communication üzemelteti a Slágert. hozzávetőleg 20-25millió dollárt szippantottak ki belőle per év. bocsi, hogy utánanéztem, elolvastam minden cikket, és igen úgy érzem, hogy látom az összefüggéseket. és amint az előttem állók is írták, bérelték a frekvenciát, volt egy versenyeztetés, nem nyerték meg. nem arról kellene szólnia az utolsó pár hétnek, hogy jaj istenem fanatizáljuk magunkat, hátha a cúnya politikus bácsik visszacsinálják az egészet, mert ha nem, akkor tovább veszek egy pár oldalt a financial timesban és körbesírom a nemzetközi médiát, hogy mennyire átvert a magyar politikai elit, miközben tudjuk, hogy ők is csaltak, lobbiztak, csak hát most nem működött. ennyi.
az hogy te nem érted a bejegyzést, nem azt jelenti, hogy más nem értette.

cím javítva

(#26) Doom válasza stangli (#24) üzenetére


Doom
aktív tag

Ezt most az első, vagy a 2. bekezdésemre írtad?

(#27) bLaCkDoGoNe válasza Kalandor (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Eddig ez a legjobb módszer a gépiesen ikszelő idióták kiszűrésére, respect! :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#28) stangli válasza Kalandor (#25) üzenetére


stangli
senior tag

"...59,5 százalékban birtokolt Sláger Rádió fontos az Emmis számára, hiszen tavaly a rádióüzletágban elért 250 millió dolláros bevételének mintegy 10 százalékát adta."

forrás

tudom a bevételnek több meghatározása is van. én kérek elnézést.

Doom: 2ik

[ Szerkesztve ]

(#29) Alg válasza Tüzi (#18) üzenetére


Alg
veterán

Nem ismersz egy bizonyos Tsobi-t?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30) Doom válasza stangli (#28) üzenetére


Doom
aktív tag

Akkor asszem félreértettük egymást, én egyetértek azzal, hogy a cikkedben szereplő felhívás gáz. Lehet, rosszul fogalmaztam.

(#31) Tüzi válasza Alg (#29) üzenetére

Nem sajnos. Jó lenne ha ismernék? :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#32) stangli válasza Doom (#30) üzenetére


stangli
senior tag

jaaah bocsi, félreértettem :B

(#34) Doom válasza stangli (#33) üzenetére


Doom
aktív tag

Érdekes az a melléklet. Vajon a műsorszolgáltatási díj benne van a ráfordításokban?
Ha igen, akkor az új rádiók ennyivel gazdaságosabban tudnak működni (jóval kisebb a költség)?
Ha nem, akkor miből fizetik a díjat? Az üzemi eredmény nem elég rá.

A lényeg pont az lenne, mi van a számok mögött.

Amúgy azt sem értem, hogy miért nyom ez ennyit a latba? 7 év alatt 3,5 md Ft aprópénznek tűnik számomra (ennyi a különbség a Sláger és az FM1 ajánlata között). Nem mondom, hogy nem jön jól minden forint, de azért mégis...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.