Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xuldar


xuldar
őstag

Nem rossz ötlet a vérfrissítés, kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belőle.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#2) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Nekem tetszik az ötlet. Kíváncsian várom a fejleményeket. :C

(#3) boeing


boeing
senior tag

Igen a történeten sok múlik,egy ilyen játéknál. :K

[ Szerkesztve ]

(#4) Morden24


Morden24
nagyúr

Na, lehet ezúttal már engem is érdekelni fog :D

Jól látom, hogy a reformálás egyik vetülete, hogy a kisbolygó méretű kannák normálisnak nevezhető női mellekké csökkentek? ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Szeg007


Szeg007
csendes tag

Egy kis Dr Moreau szigete Lara Croft kalandokkal némi resi beütéssel+ügyességi játékokkal nagyon fincsinek hangzik.

(#6) D1Rect válasza Morden24 (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

<sadface> :DDD

(#7) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sose hal meg végre ez a csaj?

(#4) Morden24: engem inkább egy Lara Croft: 40 éves edísönre emlékeztet :U

[ Szerkesztve ]

(#8) sz.mich válasza Szeg007 (#5) üzenetére


sz.mich
tag

Nekem is valami resi hangulat jutott eszembe a képeket meglátva, mikor elérjük a bennszülöttek lápos területét. Végre koncepció váltás, várjuk is nagy szeretettel! :K

Csak kp., az ár fix.

(#9) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Megvan az Eidos bekebelezésének az első gyümölcse.

Mellesleg elég megfáadtnak tűnik az első képen, mint egy 4 gyerekes elvált anya.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) ysoltee85


ysoltee85
aktív tag

nem tudom, az eddigi tomb raidereknek meg voltak a maga sajátosságai! hogy ezt most tényleg jó ötlet elvinni más irányba, az majd ugy is kiderül, mindenesetre nem hangzik rosszul, de lehet a végeredménynél majd kiderül hogy inkább maradtak volna a klasszikus TR vonalnál! :U

Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

(#11) aram01


aram01
nagyúr

hátha ez jobb lesz mint a pár utobbi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) Thodeus válasza TazLeacher (#9) üzenetére


Thodeus
aktív tag

4 gyerekes ellenére jól tartja magát csipő tájt :DDD

(#13) jookomak válasza Thodeus (#12) üzenetére


jookomak
őstag

14 éve jelent meg az első rész. ha már akkor is nagykorú volt, akkor most már MILF kategória ;]

(#14) XuChi


XuChi
addikt

Yes. Új Tomb Raider. Remegő kezekkel várom. Remélem lesz olyan jó mint az eddigiek. Az összes rész itt figyel a polcomon. Remélem lesz belőle collector edition is.

Ui: A második képen mintha Lara VS Prototype lenne :DD.

[ Szerkesztve ]

(#15) Thodeus válasza XuChi (#14) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Inkább a dead space-ből az egyik nekrozombi v mi a jóég

(#16) Antibazsi válasza XuChi (#14) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

nekem is egyből a prototype jutott eszembe az ugró benszülöttről.
am meg pont most kezdtem játszani az underworld-öt...eddig valahogy kimaradtak az előző részek, szóval ez az első. Elég könnyű és kicsit pörgősebbre is számítottam, de így sem rossz.

Üdv, Balázs

(#17) - = Zk = - válasza Morden24 (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Jolinak ez nem fog tetszeni:))

én viszont azt mondom, hogy már uncsi enniy Lara:U....ezek igy folytatják, Harrison Ford ismét nekiáll az Indiana PC-s folytatásának:DD

#9: ezen hangosan felkúrjantottam :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) elithun


elithun
őstag

Én anno a Tomb Raider 5-el kezdtem (és fejeztem be) a TR sorozatokat, kb a játék felénél kidőltem, talán majd ez a 9. rész (omg már 9. rész, veri a Star Wars filmek létszámát :P) feléleszt bennem valami érdeklődést a Tomb Raider játékok iránt.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#19) Viktor77 válasza elithun (#18) üzenetére


Viktor77
titán

A sorozat a 3. rész után (de igazából a 2.) rész után gyakorlatilag véget ért. Az első kettőt próbáld ki, a többi semmi ezekhez képest.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) elithun válasza Viktor77 (#19) üzenetére


elithun
őstag

Gondom lesz rá, köszi. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#21) Quent1n válasza Viktor77 (#19) üzenetére


Quent1n
senior tag

Nekem a 3 a kedvencem. Az nagyon magával ragadott. De az első 2 is elég ütős volt. A többi nem fogott meg egyáltalán.

Nekem ez a darkos cucc idáig nem jön be, de ki tudja mi sül ki belőle.

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#22) XuChi válasza Viktor77 (#19) üzenetére


XuChi
addikt

Hát ezzel vitatkoznék. Nekem mindegyik rész nagyon tetszett. Ott ültem hajnalokig a monitor előtt és törtem a fejemet a feladványokon. Nagyon nagyon össze vannak rakva a TR részek. 1 rész van amit nagyon nem kellett volna: Angle of Darknes. Nem rossz, de annyira bugos hogy a hajamat téptem. A végén a póklényt nem is bírtam kinyírni a bugok miatt.

(#23) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

"... eddig nem kellett csalódnunk az Eidos-ban ..."

hááát... khmm ez egy kicsit erős volt. Mondjuk úgy semmi biztosíték rá hogy nem lesz bukás ez a stílusváltási kísérlet. (pedig már pont kezdték feljebb ráncigálni a TR sorozat megtépázott hírnevét) De várjuk ki a végét...

Amúgy szerintem az első TR volt az igazi. Azt a feelinget és játékélményt azóta se tudták megismételni. A legutóbbi részek nagyot léptek előre grafikailag, de gyakorlatilag a 3. rész remake-jeinek hatnak.

Ez a kísérlet nagyon kétesélyes, de várjuk ki a végét. Lehet hogy aki mer tényleg nyer...

Jobbára ártalmatlan...

(#24) Vistaboy válasza Termigáßor (#23) üzenetére


Vistaboy
veterán

Idáig nem volt rossz Tomb Raider-rész. Az Angel of Darkness egyetlen hibája az volt, hogy félkészen adták ki. Ha kipróbálod a legújabb verziót - nekem az van meg, amit egyszer adtak valamelyik újsághoz, ha jól tudom, a PC GURU-hoz -, az már tökéletesen működik.

Én végigjátszottam mindegyik részt, és ki merem jelenteni, hogy egyik sem volt rossz. Aki az elejétől játszik a Tomb Raider-ekkel, az ugyanígy gondolja szerintem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) Termigáßor válasza Vistaboy (#24) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Igazad lehet, ugyanis az első után a többit nem bírtam végigjátszani, elment a kedvem tőlük. De ennek is oka lehet. (talán a 3. részben jöttek a pixel pontos ugrások, na ott végképp feladtam) Az Angel of Darkness meg tetszett volna de az akkori gépemen (ami akkor majdnem csúcsgépnek számított) szaggatott de nagyon.

Jobbára ártalmatlan...

(#26) XuChi válasza Vistaboy (#24) üzenetére


XuChi
addikt

Egyet értek veled :R Lehet leszedek egy patch-et és neki esek megint :R

(#27) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Értem hogy üzlet van benne, de nem lenne jobb valami újat kitalálni? Laraból már szvsz annak is elege van, aki sose játszott a sorozattal.

(#28) XuChi válasza BloodyEddie (#27) üzenetére


XuChi
addikt

Akkor velem mi a helyzet? Mert nekem nincs elegem. Sőt. Még remélem lesz vagy 6 rész. :))).

(#29) Vistaboy válasza BloodyEddie (#27) üzenetére


Vistaboy
veterán

Pont most olvashattad a cikkben, hogy ezúttal teljesen újat találtak ki. Egyedül a főszereplő marad meg, de minden más változni fog. :)
Én nagyon kíváncsi vagyok rá, eddig mindegyik részt kitoltam, remélem ez sem fog kifogni rajtam.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#30) - = Zk = - válasza Vistaboy (#29) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor pls "majd" egy videotesztet erről (is) :R:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) BloodyEddie válasza Vistaboy (#29) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Új franchise-ra gondoltam, nem csak új környezetre. A TR-t azért szerettük szvsz mert olyan, amilyen :)

(#32) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

jejejejejejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :C

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#33) Vistaboy válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kamera híján videótesztet nem ígérek, de sima teszt mindenképpen lesz. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.