Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pzstm


pzstm
titán

még egy hónap... :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2) wednesday


wednesday
őstag

Én ezért tartok a játékmenettől. Már célozni se kell, hanem csak egy gomb és rögtön van 4 halott. :( Az UBI játékokba már alig kell irányítani a karaktereket, gyakorlatilag csak nézzük az eseményeket. (POP, AC-k) Ez nekem viszont nem tetszik annyira.

(#3) munky


munky
őstag

Ez a "Mark & Execute funkció" egy vicc komolyan.

Könyökömön jön ki ez a sok butítás, az alkalmi játékosok maszlagtól meg már a hányinger kerülget komolyan. :W

Persze tudom ez a "funkció" csak egy alternatíva, de akkor is szánalmas.

Amúgy PC-n ez is megkapja az Assassin's Creed 2-nél már "bizonyított" DRM védelmet? :U

(#4) wednesday válasza munky (#3) üzenetére


wednesday
őstag

Minden PC-s UBI játék megkapja. :U

(#5) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

"hiszen a casualitás, az egyszerűség idejét éljük manapság."

Na ez a gond. Nem azért veszem a játékot, hogy helyettem játsszon...

(#6) kpal


kpal
veterán

Remélem az ubi nem esik abba a hibába mint az Assasin creed 2-nél és állandó netes kapcsolat kell. :U

(#7) bishoplogan válasza kpal (#6) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Pedig az lesz itt is, csak nyiván nem lesz annyi probs vele. ezért is késik pc-n. állítólag
vagy csak szimplán X360 exkluzívként szeretnék kezelni két héten keresztül, mivel külön bundle csomaggal is érkezik rá. Jót tesz az eladásoknak is MS-nek.
én inkább ennél teszem le a voksot:D.

[ Szerkesztve ]

(#8) Harlek


Harlek
tag

Már nagyon várom, főleg a coop rész miatt. :) Anno Chaos Theoryt és annak coop részét rongyosra nyüstöltük haverommal. Remélem a Conviction is hozni fogja a hangulatot és nem okoznak az Ubisoftos srácok csalódást.

(Kis szőrszálhasogatás cikkhez: Krav-Magának a lényege a hatékonyság, nem a látványosság. :DDD )

(#9) faragojof


faragojof
senior tag

"Nem csak tartalmas kémkampánya (12-18 óra) miatt, hanem lopakodó műfajban a Splinter Cell az, ami méltó ellenfele a PS3-as Metal Gear sorozatoknak. A Splinter Cell egyike azoknak a minőségi lopakodó sorozatoknak a piacon, ami már hosszú ideje szórakoztatja a játékosokat, a Hitman és a Thief mellett."

"Persze a program tartalmazni fog lopakodást is, de azok kidolgozottsága nem lesz olyan, mint ami elődjeiben volt. Ha véletlenül lebukunk, semmi gond, átválthatunk Rambó módra és mehet az akciózás és túszul ejtés (golyófogó reményében). Igenám, de a Splinter Cell közel sem erről szólt. Mindig a lopakodást kellett előtérbe helyezni, gondolom SC fanoknak ezzel nem mondtam újat. Bár a két lehetőség közül továbbra is választhatjuk a lopakodást, de ha ez nem tetszik akkor ott van a rambózás és a fejjel a falnak stílus..."
:( :(
Hát ennek így előzetesként inkább marketing szaga van... A sorozat mindig lopakodós volt! Próbáltál volna Rambózni!! A sok ellen egy pillanat alatt ledarált volna! Arról nem beszélve, némelyik küldetést emberhalál, riasztás nélkül kellett végigvinni! Különben buktál!

"Formicate Under Command of the King,,

(#10) bishoplogan válasza faragojof (#9) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ezért volt jobb az előd. (CT pl.)
de convictionban megmarad alapból a lopakodási lehetőség. És PC-n a legjobb lopakodó címről van szó egyébként a thief mellett. conviction picit a casual rétegnek fog igazán kedvezni. sajnos-nem sajnos, de arra ott lesz a realistic nehézségi szint. bár a demó alapján elég kiábrándítóan könnyű volt még úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#11) FoxiestFox válasza bishoplogan (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kérdés, hogy ezután merre mennek tovább.
Mert oké, legyen ez egy casual szutyok, ha a következő megint vérbeli SC lesz..

(#12) faragojof válasza bishoplogan (#10) üzenetére


faragojof
senior tag

Minél szélesebb rétegnek eladni... :N Remélem lesz benne közkívánatra minigun is... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#13) bishoplogan válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A demó alapján az nem tetsztett, hogy az utunkat állókat mindenképpen el kell tenni láb alól, bizonyos ellenörző helyeknél:(((
CT-ben ha akartam ölés nélkül végigvittem, ha akartam megöltem őket, itt inkább utóbbi fog bejönni mindig.... bár ez a demó alapján van... de az E3-as bemutatót nézve nagyon úgy tűnik hogy ez az sc most ilyen lesz, fedezékrendszerrel megáldva-----> ezzel is biztosítva a tűzharcot ugye :(.
Jó lesz ez sztem mindezek ellenére is. én nagyon várom már. csak vannak bizonyos szisztémák, ahol ct, de még da is jobb volt.

(#14) FoxiestFox válasza bishoplogan (#13) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát igen.. a CT csaknem tökéletes volt a maga idejében, és nekem a DA ellen sem volt sok kifogásom, elsősorban mert a látvány nagyon a helyén volt.
Kifulladnak a nagy nevek, úgy tűnik. Max Payne, Splinter, CNC, és még mennyi minden. :U

(#15) faragojof válasza bishoplogan (#13) üzenetére


faragojof
senior tag

Hát ezaz! Ettől félek én is! A kutyulástól! :K A Postal-ban se kellett ládákat tologatni, hogy kinyíljon egy ajtó... :F

"Formicate Under Command of the King,,

(#16) bishoplogan válasza faragojof (#15) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ezek sajnos nagyban ronthatják a játékélményt (játékmenet vagy hangulat).

(#17) huszar90 válasza kpal (#6) üzenetére


huszar90
aktív tag

De

(#18) he7edik.


he7edik.
addikt

Óriási játék lesz!
A hangulat a játékmenet a prezentáció, Sam karaktere mind csúcsszuper.
"Ha véletlenül lebukunk, semmi gond, átválthatunk Rambó módra" mivaaaan???

Égő szöveg a flém vázon

(#19) eddie17


eddie17
addikt

Egyre jobban azon vagyok, hogy megrendelem. Demó tetszett, jóféle a kihallgatás, jó a falra vetítés, jó a játékmenet.
Meglátjuk:)

(#20) heihachi válasza bishoplogan (#13) üzenetére


heihachi
addikt

[link]

Itt 3 killel oldja meg a srác, de azt is tök feleslegesen még a legelején, mert simán el lehetne mellettük menni. Lehet itt lopakodni, ha valaki nagyon akar.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21) he7edik.


he7edik.
addikt

De ha annyira vágysz "hc" játékmódokra ott az Infiltration Mode

Égő szöveg a flém vázon

(#22) bishoplogan válasza heihachi (#20) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ő teljesen más útvonalat választott, ahogy nézem. Menne csak végig a szokásos útvonalon 0 killel vagy max 1.
az elejét meg nem kell bele számolni, mert az tutorial
A lényeg hogy mindenképpen áldozatot kell hozni. azt meg hogy benyomom az EMP-t, addig meg elszaladok az nem megoldás a lopakodás tökéletes kivitelezéséhez. CT-ben kütyük nélkül is lehetett lopakodni, na jó a pisztolyos kisüléssel persze... de itt még az sincs :(
ahogy észrevettem demoban.

[ Szerkesztve ]

(#23) he7edik. válasza bishoplogan (#22) üzenetére


he7edik.
addikt

Egy 10 perces demo alapján írsz bármit is a játékról? :Y
Az elején azt hittem hogy a 3 pályás teszt példányt nyomtad végig.

Égő szöveg a flém vázon

(#24) bishoplogan válasza he7edik. (#23) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Nem a demó alapján írtam, az most teljesen mellékes, azok a tények csak megerősíteni tudják azokat az infókat, amiket találtam. Utána jártam neten az infokhoz, IGN, gamespot, worthplaying, képek videók is sokat árulkodnak ám:).... és ezt összeszedtem nektek.
Ja meg nagy SC rajongó vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#25) Syrano


Syrano
tag

Várom nagyon, de nekem is vannak kétségeim, sajnos. Végigtoltam az összes PCre megjelent SC-t, nekem a DA is tetszett ( kezdtem unni a zöld-fekete pályákat :P ) annak viszont nagyon örülök, hogy a fonalat nagyjából ott veszik fel ahol a DA véget ért.

Csak halkan megjegyzem Tom Clancy Sam Fisher karakterét alapból úgy alkotta meg, hogy "mestere" a Krav Maga -nak, olvassátok csak el a könyveket! Ideje volt, hogy a játékban is komolyabb szerepet kapjon ez.

[ Szerkesztve ]

(#26) zumics


zumics
tag

Splinter Cell előzetes, kedvcsináló a demo tapasztalatai alapján ITT

(#27) Markoka1993


Markoka1993
tag

Tetszetős, bár sok játék tűnt már tetszetősnek és utána lett a bukta :(

live gt: Markoka1993

(#28) iBlast


iBlast
aktív tag

szerintem jó lessz a game, aztán majd kiderül...bár a drm től tartok 1 kicsit:S

(#29) zcool válasza iBlast (#28) üzenetére


zcool
aktív tag

Sztem is nagyon jó lessz már várom...egyébként mit kell tartani a drm-től... :U

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#30) headhunter86


headhunter86
senior tag

A DRM védelmet megkapja. A DRM-ről annyit, hogy az AC2-t vígan tolom törtön, lassan a végére érek. Igaz a Splinter Cell-t tervezem megvenni. Főleg a co-op miatt. AC2-nél valahogy nem érzek késztetést arra hogy megvegyem. Pedig nem rossz.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#31) Silenzio válasza kpal (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

De igen. Ügyes szoftverzsonglőrök végül emulált szerverrel oldották meg, crack nélkül, mint anno a Tiberium Wars esetén. Csak gratulálni tudok, a DRM-üket meg lehet kerülni, de pokollá teheti a játékot eredetiben megvásárlók életét. Ez igen, így tovább. :R

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.